Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motorculardan otomotive ’ÖTV’ suçlaması

Motovento
    REKLAM ALANI
    cenngiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T
    Arkadaşlar yukarıda bahsettiğim tutanağı biraz daha inceledim. bu pakette verilen 4 önergeden sadece bizimle ilgili konu kabul edilmiş. hükümet adına önergeye katıldıklarını belirten isim : KEMAL UNAKITAN belki o anda meydana gelmiş bir tesadüftür ama ben tesadüflere pek inanmam ne yalan sööliim.

22. sayfadan itibaren dikkatlice okursanız oylamanın tüm detaylarını görebilirsiniz. bu arada saat sabah 4 oldu. ben yatar. bundan sonrası artık sizin...
    [B]GÜÇ[/B] bir [B]ATEŞ[/B]tir, [B]ISINMAK[/B] ya da [B]YANMAK[/B] senin elinde...
    ZS200GY-A Mavi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    AS 150 T
    Faruk Çelik
    Bursa kamuoyunun yakından tanıdığı, iş dünyasının yanısıra hemen tüm kesimlerin Ankara ile bağlantıdını sağlayan bir isim oldu, Faruk Çelik.. İş dünyasından kendisine yansıyan problemlerin çözümünde gösterdiği gayret ve ilginin karşılığı olarak kullanılan oyların yüzde 29 unu verdi, EKOMETRE okurları.

Sayın millet vekilimiz anlaşılan Bursa sanayisinin meclisteki sesi olmaya devam edecek.
    [B]GÜÇ[/B] bir [B]ATEŞ[/B]tir, [B]ISINMAK[/B] ya da [B]YANMAK[/B] senin elinde...
    ZS200GY-A Mavi

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    05/02/2006 tarihinde ayağından vurularak silahlı saldırıya uğramış zatı muhterem

Motosikleti
    AS 150 T
    yaw böyle göstere göstere de yapılmaz ki ama. hiç değilse bunu bursa milletvekiline yaptırmayın. başka bi vekil verir önergeyi gene maşa maşalığını yapar di mi?

bunlar bizi iyice salak yerine koyuyo harbiden
    ZS200GY-A Mavi

çok etkili bir yöntem söyliyim. Kısasa kısas bütün motorcular yeni aldıkları motorlarına plaka taktırmasın. Ne vergi ne masraf... Madem öyle işte böyle.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birlik olmamız lazım ben her yere şikayetimi ilettim. Topluca eylem yapmalıyız. Gerekirse topluca motorlarla boğaz köprüsünün geçilmesi, Ankara'ya gidilmesi vb. Yalnız bu tür eylemlerda uyanık olup çakal gibi bekleyen terörist provokatörleri karıştırmamalıyız. Madem hükümetimiz Avrupalı olmaya bu kadar özeniyor milletin de Avrupalı tepkisini görsün derim.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    AS 150 T

içimizde hainler mi var?

ortalık malesef son derece karışık. her yerde terörist eylemler var. utanmasalar iskelede bekleyip vapur çıkışında bile provakasyon yapacaklar. bu nedenle bu denli hassas atmosferde, daha aleni sahalarda tepkimizi dile getirmeliyiz.

televizyon programları, futbol maçları, konser gibi kültürel faaliyetler bizi bu tip provakasyonlardan ve yanlış anlamalardan sakınacak yerlerdir. bence pankartlar hazırlatıp, bu tip etkinliklerde sesimizi duyurabiliriz. en olmadı gazeteye ilan verebiliriz.

bunları aslında federasyonun düşünmesi, üretmesi ve bize duyurması lasım. ne var ki biz yırtıyoruz bir tarafımızı fikir üretelim milleti organize edelim diye ama iki gündür hiçbir gazetede konu ile ilgili bir basın açıklaması ya da kınama yazısı görmedim.

bu beni daha da kıllandırıyo haberiniz olsun arkadaşlar. içimizde hainler mi var yoksa?
    ZS200GY-A Mavi

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    TEKRAR soruyorum Padişahın köprü hikayesini bilen varmı?

techseen_honda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA T1
    MMMÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ
    Padişahım çok yaşa !
    İnşallah bunun acısı bir şekilde bunu %8 den %22 ye (YUH be )yapanlardan çıkar.

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu memlekette bazı "para ve sermaye sahibi adamlar" ne zaman halkın çokça kullanmaya başladığı faydalı ve ucuz bir mal görürler, hemen onu çıkarlarına hizmet etmediği için tu kaka etmek için ellerinden geleni yaparlar. Bizler sustukça ve hiç bir hakkımıza sahip çıkmadıkça bunların başımıza gelmesi çok olağan.
    Bütün bir Cumhuriyet ticari tarihine bakın, hep bu tip uygulamalarla karşılaşırsınız.
    Çözüm için forumlarda mevcut protesto metnini LÜTFEN hepimiz hem Cumhurbaşkanına hem de Başbakana yollayalım. Hatta arkadaşlarımıza da mail atalım, onlar da yollasın.
    Bizler kendi hakkımızın peşine düşmedikçe kimse bizi düşünmez, bu hep böyle olmuştur.
    Tüm Dünyada en önemli taşıma araçlarından olan motorsiklet bizde çile haline getirilmesin, protesto edin lütfen.

Motosikleti
    AS 150 T

Kimi Bekliyoruz?

Alıntı clint adlı üyeden alıntı
    .
    Tüm Dünyada en önemli taşıma araçlarından olan motorsiklet bizde çile haline getirilmesin, protesto edin lütfen.
    yaw arkadaşlar. ben taaa cumartesi günü aynalarımıza siyah kurdele kumaş parçası ne bulursak bağlayalım demiştim. fakat tata dışında kimseden bir cevap gelmedi.

ben iki gündür şerit şeklinde kestiğim siyah bir t-shirt parçasını bağlıyorum iki aynamada. bazen otomobil sürücüleri ışıklarda falan soruyo neden die. anlatıyorum. "iyi şanslar" diyolar. neden siz de katıl mıyosunuz? çok zor bişey değil ki. isterseniz kumaşları kurdeleleri gelin ben vereyim.

TEPKİMİZİ GÖSTERMEK İÇİN KİMİ BEKLİYORUZ? KIŞ UYKUSUNDAN BİR TÜRLÜ UYANAMAYANLARI MI?
    ZS200GY-A Mavi

ugurdedek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet en iyisi oy vermemek. Nerden ne nasıl alırız diye ufak hesaplarla büyük ve kalıcı hasarlar veriyorlar.

mcosh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Asit adlı üyeden alıntı
    Bursalı millet vekili kimmiş çok merak ettim.Otomotiv sektörüyle derinden alakalı biri çıkarsa buna hiç şaşırmam.

Mualefete yazı yazmak lazım motosiklet.net olarak.
    Araştırsınlar.

Böyle insanları hücreye kapatıp 24 saat motor sesi dinletmek lazım.

Bence biz motosiklet.net üyeleri bir imza kampanyası başlatalım.Koyun olmayalım.
    bencede 8000 devırde dınletmek lazım şerefsizlere

yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu ne iştir böyle ekonomimi olur deyip motorumuzla eylem yapsak bu sefer başbakan bizi terorist bile yapar.kader deyip sineye çekelim.yapacak bişi yok sezer güle oynaya imzalar.

birolbirinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 125 - kanuni tiger
    bu konuda çokda konuşmaya gerekte yok aslında sonuçlara siteden net olarak bakabiliyorum. şimdiden isyan eden motor topiğinden daha fazla alınan motorların topikleri var o yüzden hiçde kendimizi üzmemize gerek yok bu ötv işler benim gördüğüm kadarı ile. bir birlik olabilsek kökünden bile kaldırabilirdik ötv yi ama biraz zor bir olay. tek yapabileceğimiz. seçimlerde oyumuzu doğru kullanmak.
    ramzey 125 cc sport scooter
    kanuni motocar 200 cc

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Sanayicilerden toplayamadiklari vergileri bizden cikariyorlar ne kadar adice ve serefsiz bir dusunce. Bizim kacarimiz yok ama bu davranislar bizi is hayatinda vergi kacirmaya yonlendiriyor. Icimizde yasadigimiz bu aci ile devletten hinc alma ic gudusunu tetikliyor. Devlet yine kendine ediyor
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben cuma gunu motor aldım %8 den aldılar benden daha yururluge gırmedı herhalde yasa plakayı bugun alıcam ama baska para almıcaklar benden daha ole bişey belli degil dediler bu nasıl oluyo

skara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Srad 600
    toplanip Ankara'ya bir protesto gezisi yapalim sesimizi duyuralim
    K‡k bir ‡ocuk koŸmaya baŸlar,yaŸ ilerleyince hzn artrr,yaŸlandk‡a hz kesilir buna ‡ok zlr,bu noktada ise akl devreye girer...teknologjiyi yaratr

skara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Srad 600
    bu konulari forumda tartisarak ve konusarak halledemeyiz

konusmakla olsaydi suna cikardi : 'halamin biyiklari olsa amcam olurdu'

harekete gecmek lazim diyorum kisacasi
    K‡k bir ‡ocuk koŸmaya baŸlar,yaŸ ilerleyince hzn artrr,yaŸlandk‡a hz kesilir buna ‡ok zlr,bu noktada ise akl devreye girer...teknologjiyi yaratr

copyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600f
    bursa'da yaşayan bir motor sahibi olarak kendisinden(f.çelik) utanıyorum.tam da yeni bir motor almayı düşündüğüm günlerde yapılan bu zam beni delirtti. resmen bir çok kişinin motor alması engellendi.inşallah sn. cumhurbaşkanı alışkanlıklarından vazgeçmez de bunu da veto eder.gerçi etse nolur yine aynen geçirirler. adını tam hatırlayamadım(unakıtan veya kanakıtan)sn. bakanı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler