Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

HGS’de motosikletin adı yok...

Motovento
    REKLAM ALANI
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Dün çalıştığım bankanın internet sitesi üzerinden iki motosikletim içinde hgs başvurusunda bulundum. Motosiklet için bi sınıf olmadığını fark ettim ve 1. sınıf olarak alabileceğimi söylediler. Tabiki siparişi vermek durumunda kaldım. Bir gün bu hatanın farkedileceğine eminim, ogs de ilk çıktığında motosikletlere verilmiyordu. Lakin bu durum ortaya çıkana kadar bizim ödediğimiz kuruşlar yine birilerinin cebini dolduracak..
    GKN MOTORS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    yaptım bir hıyarlık cumartesi kaçak geçtim acilen almam lazım HGS
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    Honda Silverwing 600 - 2008
    Ne kadar gerizekalı yöneticilerimiz var. Önceden zor bela motosiklet araç sayıldı ve KGS de indirim uygulandı.OGS de fark yok ama netice de motosiklet bir araç olarak bile görülmüyordu köprü geçişlerinde, ne hikmetse otomobil ile aynı para alınıyordu araç olmadığı halde .Buna rağmen KGS de az da olsa indirimle beraber araç sayılmıştı, ismi tanınmıştı.

Ancak HGS de yine yok, yine savaş verilecek ve motosiklet HGS si olacak. Aynı tecrübeyi KGS de zaten yaşayan devlet niye Amerika'yı bir daha keşfedecek anlaşılır gibi değil. Hay sizin ben...

kempes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SILVERWING400 2006
    HGS her zaman geçiş serbest,bu işin sorumlusu kimse adam gibi işini yapana kadar ben bu yollara tek kuruş vermem arkadaş zaten köprü ve otoyollar özelleşti,devlet;biz öptük biraz da siz öpün dercesine verdi yolları doğuş grubuna,doğuş yetkililerine buradan sesleniyorum alll sana geçiş ücreti.......

Motosikleti
    sym gts 250
    Arkadaşlar 1. sınıf hgs aldım mecbur. bir kaç bilgilendirmede bulunmak istiyorum.
    sürücüyü ikaz edecek ogs gibi ötecek bir şeyi yok ve ogs gibi hemen çekilen tutar ekrana yansımıyor. Üç kere denedim 2 sinde ekranda birşey yazdığını göremeden geçtim (hızım 55-60 km civarıydı.) en son 20 ile geçtim bu ne ayak diye son anda ekranda çekilen tutarı gördüm. bu konu ile muhtemelen karşılaşabilecek arkadaşlara duyurulur.
    kazasız belasız sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler