Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir fuarında el yapımı motosiklet rüzgarı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

İzmir Fuar’ında el yapımı chopper tarzı motosikletler, tutkunlarından tam not aldı.

Fuar yönetimi, özgürlüğü simgeleyen motosikletler için ayrı bir alan oluşturdu. İzmir’de faliyet gösteren motosiklet grupları ve tutkunları burada araçlarını göstererek ilgi çekmeye çalıştı. Murat Karakulak, kendi atölyesinde yaptığı chopper tarzı motosikletleri açılan stantta ziyaretçilere tanıttı. Karakulak, ilk el yapımı motosikletini 6 ay gibi bir sürede yaptığını söyledi. Motorun bir aşk olduğunu belirten Karakulak, motosiklet fiyatlarının da oldukça uygun bulduğunu dile getirdi.

Kaynak: Milliyet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    bizde de böyle custom motorların yapılabılabiliyor olmasından
    gurur duydumi bravo
    mehmet5353 bunu beğendi.

koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI
    İzmir - Ö demişte yapılıyor.yapılan motorların 3 - 4 tanesini canlı gördüm mükemmel motorlar sesi ve görüntüsü harika ki eminim konforu da öyledir.
    35 ZUS 73

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Gidip yanindan inceleme sansim oldu , motor kalitesini bilemem ama airbrush kimin elinden ciktiysa cok kaliteliydi. Cok emek harcanmis belli .
    Sitede izmirli motorcularin imza topladigi belirtiliyor ama ben bir turlu linki bulamadim. Bencede fuar disinda sadece bir motor fuari izmire yakisir. Bende imza atmak istiyorum . Sevgiler

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı skyytr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidip yanindan inceleme sansim oldu , motor kalitesini bilemem ama airbrush kimin elinden ciktiysa cok kaliteliydi. Cok emek harcanmis belli .
    Sitede izmirli motorcularin imza topladigi belirtiliyor ama ben bir turlu linki bulamadim. Bencede fuar disinda sadece bir motor fuari izmire yakisir. Bende imza atmak istiyorum . Sevgiler
    Face de izmirli motorcular diye bir gurup vardı... Orada yapıyor olabilirler...
    Fuarı gezdim... Çok beğenmedim ..Ama hiç yoktan iyidir..
    Bir başlangıç olur işallah...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    süper......................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Ben de gezme imkanına sahip oldum imza büyük Japon markalarının(Suzuki,Kawa,Yamaha,Honda) fuara motor getirmemesinden kaynaklanıyor motorları izmir motor getirdi bu yüzden fuarda stand vardı imza atmanız gerekiyordu tepki için ben attım.Customlara gelince 250 cc lik motor hacminde bir tasarımı ne kadara yaptırabiliriz?(Gv 250 nin 8.800 olduğunu varsayarak onun kalitesinde bir şey olsa) çünkü ben yaptırmayı düşünüyorum.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    erdal nasıl geçti yolculuk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)