Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet botu hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    systemj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift 125L CBS
    Merhaba, uzun zamandır motosiklet alma, kredi çekmemek vs gibi sebeplerle ertelediğim,hevesim vardı. yıllar önce Honda alabilecek durumda iken ulan biz bisiklet dahi alamiycaz bu gidişle diyerek en sonunda Mondial alıp sürmeye başladım. Benzer konular çok var ama ben direk bu ürün hakkında bişey göremeyince açayım dedim konuyu.
    Motovento dan şu https://www.motoventooutlet.com/item/enduro-boot/25210 botu almayı düşünüyorum ama bu markayı kullanan var mı acaba.Yoksa YDS bakacağım biraz daha fazla para verip.kaskım hjc cs-15, mont revit Duke H2O.
    Eldiveni de andes marka almayı düşünüyorum.

Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Motovento’da ki botun fiyatı bedava sayılabilir, üstelik numaraları da mevcut, yds belki daha kaliteli olabilir ama fiyatı daha pahalı kalıyor, bu rakama kaçırmayın derim, eskitene kadar kullanırsınız. Hazırda iki tane botum olmasa beni bile cezbetti.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Ürün bilgileri kısmında kask yazıyor.

Ben mi yanlış anladım acaba?

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürün bilgileri kısmında kask yazıyor.

Ben mi yanlış anladım acaba?
    Ellerindeki ürünleri tüketiyorlar, o yüzden web sitesi çok özensiz, çok alışveriş ettim bir aksilik yaşamadım henüz.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kaliteyi bilemem ama sitedeki ürün fiyatı diğer sitelere göre çok uygun.

Motosikleti
    T7
    2012 den beri aynı YDS botu kullanıyorum, goratex diablo uzun olanından. Hiç şikayetim olmadı. Bu marka hakkında bilgim yok ama fiyatı uygunmuş. İmkanınız varsa botu mağazada gördükten sonra karar verin.

systemj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift 125L CBS
    Alıntı RuzgarAşkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 den beri aynı YDS botu kullanıyorum, goratex diablo uzun olanından. Hiç şikayetim olmadı. Bu marka hakkında bilgim yok ama fiyatı uygunmuş. İmkanınız varsa botu mağazada gördükten sonra karar verin.
    Diablo nun uzun olanı 900 e, kısa olanını 650 ye dolaptan buldum, sıfır. Az pazarlık da olur. Onlara bakayım madem önce. En azından YDS nin motosiklet botunu kullanmasam da normal botlarını kullandım ve memnunum.

Cevaplar için teşekkürler. Şimdilik bu fiyata YDS de buldum, önce ona bi bakayım. Sonrasında, montu ve kaskı yurtdışından almıştım,yine eldiven ve bot için de oraya bakarım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler