Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

500-700 TL ARASI PANTOLON ÖNERİSİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Merhabalar, 500-700 TL arası yazlık pantolon arayışındayım. https://www.motomax.com.tr/4riders-t...pantolon-siyah ile https://www.kalyoncumotor.com/urun/p...t-pantolonu-xlarasında kaldım şimdilik. Kullandığınız ve önerebileceğiniz her türlü pantolona açığım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Fiyatın da cazibesi ile Prosev STD01 4 Mevsim modelini satın aldım. Kullanım sonrası yorum bırakacağım.

Motosikleti
    NC750X-DCT
    Ben de kot istediğim için 4 riders texas siparişi verdim. İnşallah memnun kalırız.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Pantolon ile ilgili sağlıklı bilgi alabileceğim bir konu bulamadım, insanlar pek sallamıyor sanırım bu ekipmanı 😀 Ben de kot istiyordum fakat önümüzde ki aylarda bot almayı düşünüyorum ve birlikte kullanımında sorun yaşarım gibi düşündüm. Bir de açıkçası kot kumaşın içine kevlar astar dikimi güvenlik konusunda bana pek makul görünmedi nedense. Dediğim gibi konu ile ilgili sağlıklı bir inceleme bulamadım malesef 😞 Bu pantolon ile ilgili tek endişem ise yaz kullanımı ama abilerimizin de dediği gibi kan akacağına ter aksın. Umarım her ikimiz de pişman olmayız hocam 😀

Motosikleti
    NC750X-DCT
    Ben 4 riders botundan da sipariş verdim. Kısa bot olacağından kotla çok sorun olmaz sanırım. Aslında YDS'nin botundan almak daha iyiydi ama verdim siparişi artık. Denemiş olurum.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Ürün geldi fakat ebatları bana uymadı ve iade ettim. Özellikle kalça kısmı çok dar. Alacak olan arkadaşlar varsa fikir vermesi açısından; 175 boy 79 kilo; 93 Bel ve 101 Kalça ölçülerime L beden Prosev STD01 4 Mevsim pantolon denk gelmedi. Deneyimleme fırsatı bulamamama karşın yaz aylarında kullanımının mümkün olduğunu düşünmüyorum. Ürün bahar ve kış aylarında kullanım için çok uygun gibi duruyor zira çıkarılabilir astarı ile baya kalan bir kumaş katmanı oluşuyor. İçinde, çıkarılabilir astarın haricinde bir de membran astar vardı. Ve mağaza açıklamasının aksine yan veya kalça korumaları yok, yalnızca diz korumaları çıkıyor içinden, sanırım orijinali de bu şekildeymiş.

Motosikleti
    NC750X-DCT
    Kerykeion, Hocam mesajına cevap yazıyorum ama özel mesajdan gönderilemedi sanırım. Kargoda sıkıntı oldu. Pantolonu pakete eklemeyi unutmuşlar Tekrar kargolayacaklar. Gelsin durumu haber ederim.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı M.Tugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kerykeion, Hocam mesajına cevap yazıyorum ama özel mesajdan gönderilemedi sanırım. Kargoda sıkıntı oldu. Pantolonu pakete eklemeyi unutmuşlar Tekrar kargolayacaklar. Gelsin durumu haber ederim.
    Hocam özel mesaj sistemini ben de tam anlayamadım. Mesajını gördüm cevap yazdım ama gitti mi gitmedi mi anlayamıyorum 😀

Motosikleti
    NC750X-DCT
    Alıntı Kerykeion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam özel mesaj sistemini ben de tam anlayamadım. Mesajını gördüm cevap yazdım ama gitti mi gitmedi mi anlayamıyorum ��
    Geldi geldi. Gittiğine dair bi kayıt yok sistemde sanırım. Pantolon gelsin yazacağım

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    4 riders ın hem siyah hemde eskitme mavi kotunu kullanıyorum. Siyahı bir beden büyük almışım. Ama sorun olacak kadar bir sıkıntısı yok kullanımı rahat işe giderken günlük olarakta kullanıyorum.

Prosev'e benzer kışlık pantolon kullanıyorum motor için iyi günlük kullanımda sıkıntı bana göre. Göbekten dolayı çıt çıtlı düğme ikidebir çıkıyor uyuz oluyorum o duruma. (markası yine 4 riders herman pro modeli)

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    30-30 beden Rider Denim Bora marka korumalı kot pantolonum satılıktır. Yırtık, solma vs yoktur. Kaza yapılmamıştır. Özel mesajla ulaşabilirsiniz.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı Alman_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 riders ın hem siyah hemde eskitme mavi kotunu kullanıyorum. Siyahı bir beden büyük almışım. Ama sorun olacak kadar bir sıkıntısı yok kullanımı rahat işe giderken günlük olarakta kullanıyorum.

Prosev'e benzer kışlık pantolon kullanıyorum motor için iyi günlük kullanımda sıkıntı bana göre. Göbekten dolayı çıt çıtlı düğme ikidebir çıkıyor uyuz oluyorum o duruma. (markası yine 4 riders herman pro modeli)
    Muhtemelen ben de 4riders Texas siparişi vereceğim, aklımda birkaç soru var. @M.Tugay hocamın siparişi gelince sonuçlanacak umarım. İade ettiğim Prosev 4 mevsim diyordu ama kesinlikle 4 mevsim değil, yazın giyilmesi imkansız gibi bir şey

Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30-30 beden Rider Denim Bora marka korumalı kot pantolonum satılıktır. Yırtık, solma vs yoktur. Kaza yapılmamıştır. Özel mesajla ulaşabilirsiniz.
    Hocam L beden Prosev bile bana küçük geldi, 30/30 kota bir bacağımla anca girerim muhtemelen. Çok iri de değilim ama benim aşağılarda bir sorun var galiba Teşekkür ederim.

Motosikleti
    NC750X-DCT
    Geldi 4Riders Texas pantolon. Sürtünmeye maruz kalacak yerlerde kevlar var. Bacak içi ve diz altında kevlar yok. Kumaş kalın değil. Yani yazın yolculuk esnasında çok sıkıntı olmadan giyilebilir ama kevlar kısımlar illa ki terletecektir. Tabi buna üreticinin yapabileceği bir şey yok. Henüz tecrübe etmediğimden bilmiyorum ama yaz sıcaklarında, sürüş esnası dışında kavuracak bi yapı gibi.
    Kalça ve dizde 1. seviye koruma var. Hiç yoktan iyidir. 2. seviye ile değiştirilebilir.

173 cm - 86 kiloyum. Genelde dar kotlarda 36, bol kesimde 34 giyiyorum. Bunda da korumalar olacak diye 36 aldım. Geniş, biraz farklı bi kalıbı var. Bel, kalça kısmı iyi oldu ama diz ve alt kısım çok bol kaldı. 34 beden alırsam da bel kısmı sıkacak gibi. Zaten boyu da bana göre çok uzun. İyi bi terzide üstüme göre elden geçmesi gerekecek. Bu hali ile kullanamam.

%98 pamuk, %2 elastan. Soğuk su ile yıkayın diyor ama sıcak su ile bi tur yıkatıp çektirmeyi düşünüyorum biraz aslında Bunun korumaya zararı olur mu acaba?

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Ben de sipariş vereyim dedim beden bitti, şansıma Stok yenileninceye kadar bir süre dizlik ile devam maalesef. Yorumun için çok teşekkür ederim.

Ekipman yıkama olayında; ben 30 derece elde yıkama programında çamaşır makinesinde yıkıyorum montlarımı. Deterjan olarak ise Perwoll kullanıyorum. Henüz 3-4 yıkama oldu fakat bir olumsuzluk yaşamadım. Kask içi pedleri elimde yıkıyorum.

Motosikleti
    NC750X-DCT
    Alıntı Kerykeion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de sipariş vereyim dedim beden bitti, şansıma Stok yenileninceye kadar bir süre dizlik ile devam maalesef. Yorumun için çok teşekkür ederim.

Ekipman yıkama olayında; ben 30 derece elde yıkama programında çamaşır makinesinde yıkıyorum montlarımı. Deterjan olarak ise Perwoll kullanıyorum. Henüz 3-4 yıkama oldu fakat bir olumsuzluk yaşamadım. Kask içi pedleri elimde yıkıyorum.
    Bedenin neydi? Dün gece 34 vardı. O bitmiş şu an 36 gelmiş. Kalça genişliğim 108 cm. 36 beden çok rahat oluyor.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    175 boy 78 kilo. 93 bel ve 101 kalça. Kotlarda 32 bel giyiyorum ama bol sevdiğim için motora 34 almayı düşünüyordum, yalan oldu. Onun yerine tur camı siparişi verdim 😞

Pantolon arıyorum ama bütçem çok kısıtlı şu an üç aydır işsizim, önümüzde ki ekstre döneminde alabilirim sanırım. Aklım hala şu üründe kaldı https://www.kalyoncumotor.com/urun/p...t-pantolonu-xl

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler