Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr 250 lastik önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mertkewell37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar selamlar motorumdaki lastikleri söküp şu 3 lastikten birini taktırmayı planlıyorum. Lastik konusunda pek tecrübem yok önerilerinizi bekliyorum.

1- Anlas Tournee

2- Michelin Pilot Street

3-Pirelli Angel City

Anlas F/P diyorlar sizce değermi yoksa biraz daha para koyup diğer 2sinden birinimi önerirsiniz para sorunum yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

Alıntı Mertkewell37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar motorumdaki lastikleri söküp şu 3 lastikten birini taktırmayı planlıyorum. Lastik konusunda pek tecrübem yok önerilerinizi bekliyorum.

1- Anlas Tournee

2- Michelin Pilot Street

3-Pirelli Angel City

Anlas F/P diyorlar sizce değermi yoksa biraz daha para koyup diğer 2sinden birinimi önerirsiniz para sorunum yok.
    Konuyu yanlış yere açmışım taşıyabilirmiyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı Mertkewell37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1- Anlas Tournee

2- Michelin Pilot Street

3-Pirelli Angel City

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

Konuyu yanlış yere açmışım taşıyabilirmiyiz
    Anlas hakkında lastik yüzeyinde çatlamalar gibi sorunlar okumuştum ve bir çok kişi bu konuda bahsetmişti, bana kalırsa Michelin veya Pirelli tercih ederdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)