Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Durt ceket ve eldiven

Motovento
    REKLAM ALANI
    denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Herkese iyi akşamlar,hayırlısıyla nmaxden dominar 400 e geçiş yapacağım haliyle bu geçiş dolayısıyla eldiven ve ceket ihtiyacı da doğmuş oldu bütçem dahilinde eldiven ve ceket için durt mağazısına gittim.Açıkcası deri eldivenleri içime sinmiş olsa da ceketler hakkında biraz kararsız kaldım ve internettede pek yorum bulamadım.Daha önce alıp kullanan veya bir fikri olan varmıdır acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Kız arkadaşım montunu ve eldivenini kullanıyordu , uzun kilometreler yolda yaptık , şikayet ettiğini hatırlamıyorum , fiyat performansı iyi bir üretim diyebilirim zira kumaşı vs gayet güzel görünüyordu , yalnız Dominar a geçince eldiven ve mont ihtiyaçken Nmax da değilmiydi ? daha önceki motor sukutur diye kullanmadığınızı düşündümde..

Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Nmaxle uzun yola hiç çıkmadım ev-iş arası aşağı yukarı 5-6km için almıştım o yüzden kask dışında ekipman almadım,dominarla ufak ufak ege turları planladığım için full ekipman a geçeceğim ama tabi ki yinede ne olursa olsun full ekipmandan şaşmamak lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

Yorumunuz için ayrıca teşekkürler

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar,hayırlısıyla nmaxden dominar 400 e geçiş yapacağım haliyle bu geçiş dolayısıyla eldiven ve ceket ihtiyacı da doğmuş oldu bütçem dahilinde eldiven ve ceket için durt mağazısına gittim.Açıkcası deri eldivenleri içime sinmiş olsa da ceketler hakkında biraz kararsız kaldım ve internettede pek yorum bulamadım.Daha önce alıp kullanan veya bir fikri olan varmıdır acaba?

halihazırda yazlık ceketini ve eldivenini kullanıyorum. 5 ay kadar tecrübe ettim.

Montun hiçbir yerinde yıpranma yok, rüzgar gecirgenliği ve koruma bölgelerindeki sağlamlık gayet güzel.

Bu markayı gidip 3 -4 bin tl 'lik mont ile kıyaslayamayız. F/p olarak son derece memnunum.

Pamtolon ve botları piyasaya göre uygun değil ancak montları kesinlikle uygun.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    durt ceket kullanıyorum. astarı kalitesiz hemen yırtılıyor.

msandikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 tokmak Tracer
    Durt motosiklet montunu (4 mevsimlik modellerden) yaklaşık 3-4 senedir kullanmaktayım. Genel olarak memnunum. Herhangi bir şekilde yırtılma, sökülme gibi bir sorunla karşılaşmadım. Fiyatına göre çok performanslı bir üründü benim aldığım dönemlerde. Şuan fiyatlar ne durumdadır bilmiyorum.

Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Dün mağazaya gittiğimde 3 mevsim ceket için 1000tl gibi bir fiyat çektiler full korumalı şekilde,ancak hepsi seviye 1miş yanlış hatırlamıyorsam 500tl fark ile seviye 2 ye geçirdiklerini söylemişlerdi.Cevaplariniz için teşekkürler arkadaşlar.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Bende de bir file montları ve yanında hediye ettikleri eldivenden var, aldık bi ara öyle.

Esasen ikisi de motorda kullanılacak ürünler değiller.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)