Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kadın Mont

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar-NS200
    Merhabalar 1700 liralara kadar kadın mont tavsiyesi olan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    O fiyata alınabilecek en iyi mont bu şu an ama isteklerini ne kadar karşılar bilmiyorum. Yazın mı kullanıyorsun, kışın mı; spor mu seviyorsun daha casual mı bunların hepsi önemli kriterler. Ama bu hem şık duruyor, hem içerisine ekstra olarak güzel bir sırt koruması aldığın zaman iyi bir koruma sağlar. Zaten kışlık model, muhtemelen içliği falan da vardır. Kolay kolay rüzgar almaz. Modeli beğenmediysen de motovento'dan alpinestars bak derim. Erkek için beden bitti ama kadın ürünlerinde hala güzel ürün, bedenler var. Air yazanlar genelde yazlık, waterproof ve Ds(Drystar) yazanlar kışlık oluyor. Hiçbir şey yazmayanlar çok delikli, fileli değilse soğuğa karşı korur ama yağmurda su alır. Su almayacak olanlarda DS veya WP yazıyor.

https://www.motoventooutlet.com/item...r-jacket/23607

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    kriteriniz yok mu?
    yazlık mı istiyorsunuz? Kışlık mı?
    Yoksa 4 mevsimlik mi?
    deri mi istiyorsunuz tekstil mi?
    bunlara karar verdiyseniz belirtin daha net cevap verebilelim.
    yoksa herkes kendi kulandığı veya kulaktan duyma şeyleri tavsiye eder

satabas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750x dct
    Revit eclipse

Motosikleti
    Pulsar-NS200
    Teşekkür ederim şu an motoventodan bir mont buldum kışlık ve istedigim tipte bir mont. Ama sitenin bir sanal posu yok Trendyol vb uygulamalarda mağazası yok direkt olarak bir banka hesabına havale yapıyorsunuz onun için ne kadar güvenilir bilmediğimden sipariş veremiyorum bilgisi olan var mı ?

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı gökçetuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim şu an motoventodan bir mont buldum kışlık ve istedigim tipte bir mont. Ama sitenin bir sanal posu yok Trendyol vb uygulamalarda mağazası yok direkt olarak bir banka hesabına havale yapıyorsunuz onun için ne kadar güvenilir bilmediğimden sipariş veremiyorum bilgisi olan var mı ?
    Güvenilir. Çevremdekiler ve ben toplam 20bin liralık alışveriş yapmışızdır. İade, değişim vs. tüm senaryoları yaşadık. Sorun olmadı.

Motosikleti
    Pulsar-NS200
    Herkese teşekkürler

Merhaba konu çok eskide kalmış ama benim de mont tavsiyesine ihtiyacım var. Öncelikle motor kullanmaya yeni başladım o yüzden ekipmanlara pek hakim değilim. 4 mevsimlik, içindeki astarı çıkarılabilen montlardan olabilir. Scooter kullandığım için çok spor görünümlü bir şey olmasına gerek yok, koyu renkli sade bir mont bakıyorum.
    Yüksek bir bütçe ayıramayacağım f/p ürünü bakıyorum. Maksimum 2.5k - 3k civarı olabilir.
    Daha önce Hevik Scirocco mont aldım fakat M dar geldi, L bol oldu. Ölçü konusunda problem yaşıyorum, markanın kalıbıyla alakalı olabileceğini söylediler forumda (Mont Bedeni )

Önerilerinize açığım, çok teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)