Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ekipman tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ACG- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba abilerim, içimde kabaran bi motor aşkı ile ehliyete yazıldım ehliyeti aldım vs. İlk olarak rs200 almayı planlıyorum, bunun için ekipman tavsiyesi alabilir miyim? kask olarak ls2 vector swipe almayı planlıyorum, geri kalanlar için önerilerinizi alabilir miyim?
    10 tlye de ekipman 1000 tlye de ekipman var diyeceğinizi tahmin edebiliyorum, ortalama düzeyde önerilerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bütçe aralıgı verirsen daha iyi olur.

Cünkü forumun kask ortalama fiyatı 5bin tl :D

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçe aralıgı verirsen daha iyi olur.

Cünkü forumun kask ortalama fiyatı 5bin tl :D
    Abi öncelikle cevabın için teşekkür ederim fakat bir bütçe aralığım yok gibi. Araştırıyorum fakat herkes bir ürün/marka hakkında farklı şeyler söylemiş. Bundan dolayı bütçeden ziyade ürünün fiyat/performansı benim için daha önemli.

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    Alıntı ACG- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 tlye de ekipman 1000 tlye de ekipman var
    Ehem. Düzeltelim. 1000 tlye de ekipman var 10bin tlye de ekipman var

Gerçekten bütçe belirtmeniz bir başlangıç noktası olarak önemli. Tartıştıkça artık arttırırsınız azaltırsınız size kalmış. Tahminimce 4-5bin'in altına tam ekipman düzmek zor. Bu iki sene önce 3bin tl idi. En azından benim gözümde öyle idi. Ama memleketin hali malum.

Alıntı KırmızıGrom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehem. Düzeltelim. 1000 tlye de ekipman var 10bin tlye de ekipman var

Gerçekten bütçe belirtmeniz bir başlangıç noktası olarak önemli. Tartıştıkça artık arttırırsınız azaltırsınız size kalmış. Tahminimce 4-5bin'in altına tam ekipman düzmek zor. Bu iki sene önce 3bin tl idi. En azından benim gözümde öyle idi. Ama memleketin hali malum.
    Cevabınız için teşekkür ederim, günümüzde 4-5bin çok bi para değil günümüz şartlarında dediğiniz gibi fakat geçmişe kıyasla tabi ki büyük bir para. Demek istediğim şu ki İlk defa deneyim edineceğim için bir şey diyemiyorum maalesef. Örneğin 6bin tllik bir mont örneğinin yanında bir de 4bin tllik örnek alabilirsem çok memnun olurum

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı ACG- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevabınız için teşekkür ederim, günümüzde 4-5bin çok bi para değil günümüz şartlarında dediğiniz gibi fakat geçmişe kıyasla tabi ki büyük bir para. Demek istediğim şu ki İlk defa deneyim edineceğim için bir şey diyemiyorum maalesef. Örneğin 6bin tllik bir mont örneğinin yanında bir de 4bin tllik örnek alabilirsem çok memnun olurum
    Başlangıç seviyesini baz alırsak;

Kask: 1500-3000 TL arası.

Mont: 1000-2000 TL arası.

Eldiven: 500-1000 TL arası.

Pantolon: 500-1000 TL arası.

Bot: 500-1000 TL arası.

Ekipmanlara ayıracağınız fiyatlar aşağı yukarı bu miktarlarda olur. Fiyatını ona göre belirleyin.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlangıç seviyesini baz alırsak;

Kask: 1500-3000 TL arası.

Mont: 1000-2000 TL arası.

Eldiven: 500-1000 TL arası.

Pantolon: 500-1000 TL arası.

Bot: 500-1000 TL arası.

Ekipmanlara ayıracağınız fiyatlar aşağı yukarı bu miktarlarda olur. Fiyatını ona göre belirleyin.
    Cevabınız için teşekkür ederim hocam, belirttiğiniz fiyat aralığına uyan önerileriniz var mı? Ayrıca montu kış/yaz olarak ayrı mı almalıyım?
    Dipnot: Karadenizde yaşıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)