Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alpinestars hyper drystar ceket

Motovento
    REKLAM ALANI
    denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Merhabalar bu ceket hakkında fikri olan var mıdır pek bir fazla yorum bulamadım yazın ve kışın giyilebilir mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar bu ceket hakkında fikri olan var mıdır pek bir fazla yorum bulamadım yazın ve kışın giyilebilir mi ?
    Hem yazın hem kışın giyilebilecek ceket yok. Ya kışın üşürsünüz ya d ayazın terlersiniz. Yazlık ayrı kışlık ayrı lazım.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hangi şehirde ikamet ediyorsunuz bilmiyorum ama İstanbul için konuşursak bu ceket sizi 15 Haziran - 15 Eylül arası (tarihleri salladım, yaz mevsimi demek istedim) pişirir ama geride kalan aylar için sıkıntısız kullanırsınız.
    espresso bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Benzeri bir Alpinestars bende var. Yazlık mont yerine diğer eksiklerimi tamamlamak istediğim için montun içliğini söktüm, tüm havalandırmaları açtım, bir de önüm yarı açık sürüyorum ama yok. Kış için iyi mont ama yazın alev alıyorum. 100km yol sonrası stop edince soğuk sulara atıyorum kendimi. Marketten 1,5 litre soğuk su alıp montun değdiği yerlere döküyorum. Bir şekilde yaz sezonunu bitirdik, havalar azıcık soğusun da montu yıkayıp tam kışlık haline geri çevireyim diye gün sayıyorum.

Haziran Temmuz Ağustos hariç gayet iyi, bu 3 ay için düşünme bile. Drystar'lar kışlık, Air yazan modeller yazlık-3 mevsim Alpinestars'larda. Her türlü 2 mont alman gerekecek. 3 ay kısa geliyor ama en çok keyfi gezilerini bu aylarda yapıyor insan. Hatta ülkemizdeki tuzlu su sevmeyen arkadaşların %99'u tüm Km.lerini bu 3 ayda yapıp garaja kaldırıyor motosikleti.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Revit Excalibur oneririm. Yazın da kışın da kullanabiliyorum astarları sayesinde.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzeri bir Alpinestars bende var. Yazlık mont yerine diğer eksiklerimi tamamlamak istediğim için montun içliğini söktüm, tüm havalandırmaları açtım, bir de önüm yarı açık sürüyorum ama yok. Kış için iyi mont ama yazın alev alıyorum. 100km yol sonrası stop edince soğuk sulara atıyorum kendimi. Marketten 1,5 litre soğuk su alıp montun değdiği yerlere döküyorum. Bir şekilde yaz sezonunu bitirdik, havalar azıcık soğusun da montu yıkayıp tam kışlık haline geri çevireyim diye gün sayıyorum.

Haziran Temmuz Ağustos hariç gayet iyi, bu 3 ay için düşünme bile. Drystar'lar kışlık, Air yazan modeller yazlık-3 mevsim Alpinestars'larda. Her türlü 2 mont alman gerekecek. 3 ay kısa geliyor ama en çok keyfi gezilerini bu aylarda yapıyor insan. Hatta ülkemizdeki tuzlu su sevmeyen arkadaşların %99'u tüm Km.lerini bu 3 ayda yapıp garaja kaldırıyor motosikleti.
    Ben de bir tatlı su motorcusu olarak nedense ekipmanlarımı alırken o zamanlar kış diye hehalde herşeyimi kışa göre almıştım. Arada kışın da sürdüm, ocak ayında 3-5 derece istanbul soğuklarında üşümeden ile gidiş geliş 100km yol yapmıştım ama montumun içliğini çıkarsam hava alma fermuarlarını açsam bile sırtım su gibi terliyor. BU yüzden 4 mevsim mont olmaz ille yazlık bir mont daha alınacak fikrine vardım.Ama her yaz hep başka masraf çıkınca ertelendi durdu. Bu yaz da motorun bakımları vb. derken yine yaz geçti, gelecek yaza kısmet artık.

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Yorumlar için teşekkürler,bu sene artık yazın aşağı yukarı geçmesiyle alpinestars ın drystar modelini alacağım sanırım bahar aylarında ve kışın idare eder diye düşünüyorum yaza doğruda imkanım el verirse 2.bir ceket alarak(revit eclipse)ceket ihtiyacını kapatmış olurum sanırım teşekkürler tekrardan ve acaba vexonun chicago modelini kullanan veya 300 bandında bir eldiven önerebilecek varmı ?

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    richa airstream 4 mevsim mont kullaniyorum.yazin da kışın da çok memnunum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)