Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fc.moto, Champion Helmets, Motoin vb Siteler.

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar. Bende motorsiklet almak için hazırlanan yeni biriyim ve ekipmanın önemi her şeyden önemli olduğunu biliyorum. Motor almadan önce ekipman almak istiyorum ama türkiyedeki fiyatlar malum ateş pahası.
    Fc.moto, champion helmets gibi benzer sitelerden alışveriş yapan arkadaşlar varsa ortak bilgi alışverişi için konu açayım dedim.
    Fc.moto da bildiğim kadarıyla hollanda vergisi kesilip türkiyeye yollanınca gümrük ücretleri, kargo ve %18 veya %20 vergi alınıyor diye biliyorum.
    Champion helmets ile iletişim kurduğumda fiyatını düşük gösterip daha düşük vergi ödemenizi sağlıyoruz gibi bir şeyler dedi ama iletişim pek uzun sürmedi. Bilginiz dahilinde söylediğim sitelerden veya farklı sitelerden alışveriş yapan var mı ? Varsa önerilerinizi almak istiyorum.

Almak istediğim ekipman HJC Rpha 11 kask ve dainese ya da alpinestars deri çift parça tulum.

Herkese sağlıklı kazasız belasız günler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

FC motodan alpinestars ceket aldım. Pandemiden dolayı olsa gerek 25 gün felan sürdü gelmesi. Yüzde 18 vergi 8 TL sunma bedeli alıyorlar o kadar. Kargo ücretini 10 Euro gibi fazla verirseniz 3 gün gibi bir sürede geliyor ürün diye biliyorum.

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı nedenama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    FC motodan alpinestars ceket aldım. Pandemiden dolayı olsa gerek 25 gün felan sürdü gelmesi. Yüzde 18 vergi 8 TL sunma bedeli alıyorlar o kadar. Kargo ücretini 10 Euro gibi fazla verirseniz 3 gün gibi bir sürede geliyor ürün diye biliyorum.
    Hangi ceketi aldınız acaba? bir de Alpinestars için sırt koruma gelmiyor. Sastech ya da impactech takabiiyor muyuz? orjinal ürünleri çok pahalı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)