Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Prosev mi Venom mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selamlar malum kış ayları geldi bu sebepten kışlık mont almaya karar verdim bütçem max 800 tl ki 200 civarına da bi eldiven alıp 1000 tlye çözmeye çalışıyorum bu durumu.
    Biraz bakındıktan sonra iki mont arasında kararsız kaldım
    https://www.feyizoglu.com/7152-Touri...ntu_49214.html

Ve
    https://m.n11.com/venom-ceket-protex-2-siyah-P265029978

Motosiklet olarak Transalp 650 kullanıyorum ve montun uzun olması tercihim iki montu kullanan veya bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.motoventooutlet.com/tr/AKSESUAR/SIZE-OZEL/MOTOS%C4%B0KLET-MONTLARI/ERKEK-TEKS-MONTLAR/c/AK103002?q=%3Arelevance%3Abrand%3Abrand_ALP&text=#

Böyle saçma markalara vereceğiniz paraya Alpinestars varken yazık günah.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alpinestars V2 Drystar alın sıcak tutar baya.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.motoventooutlet.com/tr/AKSESUAR/SIZE-OZEL/MOTOS%C4%B0KLET-MONTLARI/ERKEK-TEKS-MONTLAR/c/AK103002?q=%3Arelevance%3Abrand%3Abrand_ALP&text=#

Böyle saçma markalara vereceğiniz paraya Alpinestars varken yazık günah.
    1.000 TL'ye çözmeye çalışıyorum demiş arkadaşımız. 1.800 TL'ye nasıl alsın?

@ AviaLife Ben Venom'un Air Racing modelini kullanıyorum, yaklaşık 6-7 yıl önce almıştım. Hala iş görüyor genel anlamda. Çok bir kalite beklememek lazım, sonuçta piste çıkmıyoruz. Aşırı da hız yapmıyorsanız gündelik kullanım için yeterli olacaktır.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    İyi niyetle tavsiye veriyoruz da arkadaşa ama mantıklı olmalı. Eğer motovento kastediyorsanız alpinestars çok iyi opsiyon ancak orada da gördüğüm kadarıyla M beden arıyor ve uzun mont arıyor, indirimi de olmalı yoksa başka yerlerde fiyatlar uçuyor, sitede bu beden yoksa boşa tavsiye olur, yani tavsiye verirken fiyat ve bedeni yakın bir şey tavsiye etmek mantıklı olan, mesela v2 drystar M beden yok, arkadaşa şöyle bir tavsiye bulunmak daha mantıklı evet baksın motoventoya ama beden ölçüsüne uygun ve istediği model varsa. Kışlık aradığı da belli. ona göre modelleri incelesin.

alpinestarts beden ölçüleri
    https://n11scdn.akamaized.net/a1/org...4096489770.jpg

bir de şunu ekleyeyim, prosev mi venom mu demiş demek ki bunlardan birine karar vermiş, bilgi sahibi arkadaşlar da bu konuda yardımcı olursa forumda bilgi kirliliği az olur.

Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi niyetle tavsiye veriyoruz da arkadaşa ama mantıklı olmalı. Eğer motovento kastediyorsanız alpinestars çok iyi opsiyon ancak orada da gördüğüm kadarıyla M beden arıyor ve uzun mont arıyor, indirimi de olmalı yoksa başka yerlerde fiyatlar uçuyor, sitede bu beden yoksa boşa tavsiye olur, yani tavsiye verirken fiyat ve bedeni yakın bir şey tavsiye etmek mantıklı olan, mesela v2 drystar M beden yok, arkadaşa şöyle bir tavsiye bulunmak daha mantıklı evet baksın motoventoya ama beden ölçüsüne uygun ve istediği model varsa. Kışlık aradığı da belli. ona göre modelleri incelesin.

alpinestarts beden ölçüleri
    https://n11scdn.akamaized.net/a1/org...4096489770.jpg

bir de şunu ekleyeyim, prosev mi venom mu demiş demek ki bunlardan birine karar vermiş, bilgi sahibi arkadaşlar da bu konuda yardımcı olursa forumda bilgi kirliliği az olur.
    İlla armut piş ağızıma düş diyorsunuz yani.

https://www.motoventooutlet.com/tr/AKSESUAR/SIZE-OZEL/MOTOS%C4%B0KLET-MONTLARI/ERKEK-TEKS-MONTLAR/VENTURE-JACKET-FOR-BNS/p/A4ALPMONTA2494

Oldu mu? İstediğiniz kriterlerde yardımcı olabildik mi? Yok beğenmediyseniz ENGELLE butonu orada bir yerde duruyor. ya da daha iyi biliyorsanız benim gibi girer M beden uzun mont bulur paylaşırsınız. Yoksa gölge etmeyiniz!

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.000 TL'ye çözmeye çalışıyorum demiş arkadaşımız. 1.800 TL'ye nasıl alsın?

@ AviaLife Ben Venom'un Air Racing modelini kullanıyorum, yaklaşık 6-7 yıl önce almıştım. Hala iş görüyor genel anlamda. Çok bir kalite beklememek lazım, sonuçta piste çıkmıyoruz. Aşırı da hız yapmıyorsanız gündelik kullanım için yeterli olacaktır.

800 TL civarına M beden var. Ayrıca Alpinestars kalıpları dardır. L hatta XL bile olabilir. İyice araştırıp almasına engel nedir? BÖyle bir markanın ürünleri günümüz şartlarında 3 kuruş sayılabilecek paralara satılıyorken neden çakma çukma ürünlere para verilsin ki?

Aha bu da ölçü tablosu. Buradaki ölçüler birebir tutar. Çin ya da pakistan üretimi montlara benzemez.

Ulan iyilik de yaramıyor arkadaş...

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    İlla armut piş ağızıma düş diyorsunuz yani.

https://www.motoventooutlet.com/tr/A...A4ALPMONTA2494

Oldu mu? İstediğiniz kriterlerde yardımcı olabildik mi? Yok beğenmediyseniz ENGELLE butonu orada bir yerde duruyor. ya da daha iyi biliyorsanız benim gibi girer M beden uzun mont bulur paylaşırsınız. Yoksa gölge etmeyiniz!

Herhalde ay başı sorunun var senden daha çok araştırdım o siteyi belki, bilgi sahibi olmadan cahil olmayı mı gösteriyorsun, arkadaş kışlık yağmurdan, soğuktan koruyacak bir ceket arıyor, sen ise kalkmış ukalalık yapıp bir şey biliyor gibi su koruması olmayan, amacı off-road ve enduro olan özel offroad boyunluğu takılabilen bir mont öneriyorsun, ne alakası var bu montun, doğru düzgün kışlık özelliği olmayan bir mont seçerek bana da ahkam kesiyorsun. Peki şimdi şu videoya bak ve bana laf söyleyebilirsen artık herhalde pişkinliğin daniskası derim. Yardımcı olmak için bilgi sahibi olmak gerekir.

Bilgi sahibi olmazsan lafı yersin böyle. Engellemekmiş saçma sapan şeyler yazmakla amacın nedir, neden seninle bir kavgam mı var sen resmen kavga etmek için gibi yazmışsın bana, çok istiyorsan sen engelle ne ilginç tiplerimiz var bu forumda...

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    prosev'in aynı montun kırmızı çizgilisini ben giyiyorum. mont hiç rahat değil ama düşsem hiç bir şey olmayacakmış gibi sağlam hissi veriyor. burada güvenlik ön planda olduğu için benim boyum proseve

Herhalde ay başı sorunun var senden daha çok araştırdım o siteyi belki, bilgi sahibi olmadan cahil olmayı mı gösteriyorsun, arkadaş kışlık yağmurdan, soğuktan koruyacak bir ceket arıyor, sen ise kalkmış ukalalık yapıp bir şey biliyor gibi su koruması olmayan, amacı off-road ve enduro olan özel offroad boyunluğu takılabilen bir mont öneriyorsun, ne alakası var bu montun, doğru düzgün kışlık özelliği olmayan bir mont seçerek bana da ahkam kesiyorsun. Peki şimdi şu videoya bak ve bana laf söyleyebilirsen artık herhalde pişkinliğin daniskası derim. Yardımcı olmak için bilgi sahibi olmak gerekir.

Bilgi sahibi olmazsan lafı yersin böyle. Engellemekmiş saçma sapan şeyler yazmakla amacın nedir, neden seninle bir kavgam mı var sen resmen kavga etmek için gibi yazmışsın bana, çok istiyorsan sen engelle ne ilginç tiplerimiz var bu forumda...

https://www.youtube.com/watch?v=UQzr...annel=RevZilla
    Bu arada M beden aradığını nereden çıkardın ki?

Sazan gibi prosev ilanına baktın ve sadece M beden satışta olduğu için atladın tabi

Arkadaşlar sağolun fakat yazlık için fileli zaten montum mevcut kış için touring şeklinde mont bakıyorum alpinestarın montu incelediğim kadarıyla pek istediğim tarzda değil ama yine de çok teşekkür ederim zahmet edip yolladığınız için

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

Kışın rüzgar yağmur konusunda nasıldır ?

Alıntı AviaLife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sağolun fakat yazlık için fileli zaten montum mevcut kış için touring şeklinde mont bakıyorum alpinestarın montu incelediğim kadarıyla pek istediğim tarzda değil ama yine de çok teşekkür ederim zahmet edip yolladığınız için

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

Kışın rüzgar yağmur konusunda nasıldır ?
    Sizin beden nedir?

Benim boyum 1.80 kilom 82 L ve Xl arasındaki o ince çizgideyim

Alıntı AviaLife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim boyum 1.80 kilom 82 L ve Xl arasındaki o ince çizgideyim
    https://www.motoventooutlet.com/tr/AKSESUAR/SIZE-OZEL/MOTOS%C4%B0KLET-MONTLARI/ERKEK-TEKS-MONTLAR/V2-DRYSTAR-JACKET/p/A4ALPMONTA2179

Haki yeşilini kullanmaya başladım. Saçmalık derecesinde kaliteli ürün. Aldığınızda (umarım alırsınız) kalitesini anlayacaksınız. Prosev vs ben de zamanında kullandım. Şuan bu paralara satılıyor olabilirler ama 100 tl üzerine verip bu kışlık montu almak hiç de mantıksız değil.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Bu arada M beden aradığını nereden çıkardın ki?

Sazan gibi prosev ilanına baktın ve sadece M beden satışta olduğu için atladın tabi
    Sazan sensin adam gibi yaz artık ayıp ya, kimsin sen olm bana sazan diyecek! Cahilce bir paylaşım yaptın halen yağ gibi üste çıkma çabaları basitliğin bu ne ya, kimsin sen sana açıklama mı yapacağım terbiyesiz!

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Bir mağazaya gidiniz ve üstünüze, kullanmak istediğiniz en kalın giysiniz ile birlikte deneyiniz. hangisi size daha iyi olursa, ikisi arasında dağlar kadar fark yok.

Sazan sensin adam gibi yaz artık ayıp ya, kimsin sen olm bana sazan diyecek! Cahilce bir paylaşım yaptın halen yağ gibi üste çıkma çabaları basitliğin bu ne ya, kimsin sen sana açıklama mı yapacağım terbiyesiz!
    Bana cahil diyene sazan demişim çok mu? Sazanlık yapıp M diye atladın bak ama M beden değilmiş. Hadi şimdi naşş...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yahu ağalar, beyler yapmayın, etmeyin. 2'nizin de üyelik tarihlerine bakıyorum da en az 15 senedir motosiklet işiyle haşır neşirsiniz. Ama öyle ama böyle çok çabuk parlıyoruz birbirimize ve kalplerimizi kırıyoruz. Siz bunu yaparsanız daha dün bu işlere başlayan gençler n'aapsın?
    BloodyBaron ve Voltaren bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Bana cahil diyene sazan demişim çok mu? Sazanlık yapıp M diye atladın bak ama M beden değilmiş. Hadi şimdi naşş...
    naşş köpeklere denir kendinle insanları karıştırma, terbiyesiz ahlaksız! Cahil olsan yine iyi bir de terbiyesizsin, başta gölge etme ne demek, beni gereksiz görmek, aşağılamak, utanmaz herif halen yazıyorsun, arsız!

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:36 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu ağalar, beyler yapmayın, etmeyin. 2'nizin de üyelik tarihlerine bakıyorum da en az 15 senedir motosiklet işiyle haşır neşirsiniz. Ama öyle ama böyle çok çabuk parlıyoruz birbirimize ve kalplerimizi kırıyoruz. Siz bunu yaparsanız daha dün bu işlere başlayan gençler n'aapsın?

Ben 15 senelik forumda bu kadar terbiyesiz birini ilk defa görüyorum adam bir de yönetimden uyarı almış halen akıllanmıyor. Kusura bakmasın herkes, en başta yazımı okuyun, insan gibi yazdım başta, meğerse insan değilmiş üstüne alınıp aşağılamalı yazıyor onun ayarında cevap verdim!

http://www.motosiklet.net/forum/konu...eratorler.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)