Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SIRT, BEL, OMUR KORUMA

Motovento
    REKLAM ALANI
    Burakbekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 250 R
    Merhaba herkese.

Kisa 2 sorum olacak.

Forumu saatlerdir karistiriyorum. Kismen bilgi buldum ama tam cevabimi alamadim. Ozellikle.2. soru icin.

1) Montlara takılan sırt koruma ve ayrı bellik mi yoksa boyundan bele uzanan haricen giyilen askili koruma mi? İkinci dedigim evet bele kadar uzaniyor ama tek bellik daha mi koruma saglar? Bel fitigi baslangicim oldugundan, Allah korusun kaza aninda ozellikle oranin korumasi da benim icin onemli. Almak istedigim urunlerkin adresleri asagida mevcuttur.

2) Dahili sirtlik icin yer oldugunu ve bedenim neyse onu almam gerektigini biliyorum ancak haricen giyilen askili uzun sirtligi tercih edersem, montu bir beden buyuk almam gerekiyor mu? İnternetten siparis verecegim. Kullanan arkadaslar bilgi paylasirsa cok sevinirim.

Simdiden tesekkurler.

https://tinyurl.com/y5uzb2ex

https://tinyurl.com/y6qh4mcp

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Harici sirt koruma veya monta takilan sirtlikta alsan montu kendi bedeninde alman lazim yoksa omuz ve dirsek korumalar tam olarak oturmaz.

Motosikleti
    Suzuki GSX 250 R
    Cevap için teşekkürler. 52 beden tam oluyordu. 54 ise bol. Tam olan beden harici giyeceğim sırt ve göğüs korumada iyice sıkar diye endişe ettim. Ama mecburen tam olanı sipariş verip deneyeceğim artık.

Motosikleti
    Suzuki GSX 250 R
    Ustume tam olan bedene harici sırt ve bobrek koruma alınca mont fazladan sıkmadı. Aldığım koruma Alpinestars KR-3. Bir de ön tarafa KR-C gogus koruma aldım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)