Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mont önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    motolux
    50 cc scooter için baharlı ve yazlık mont önerisi olan yazabilirmi, bütçe kısıtlı fazla pahalı olmasın alıp kullandığınız beğendiğiniz uygun fiyatlı ürünleri önerebilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Prohell fiyat/performans olarak güzel ürünler çıkarıyor. Bedenine uyacak herhangi bir modelini tercih edebilirsin.
    Ben yaklaşık 10 sene kullandım yaz kış. Herhangi bir yamuğunu görmedim. Hala da taş gibi duruyor.
    pebbleplays bunu beğendi.

Motosikleti
    motolux
    Prosev nasıldır yada lbc.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Engin_Ercan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Prosev nasıldır yada lbc.
    Prosev prohell ikisi de amca çocukları gibidir Ucuz fiyata amaca hizmet etmeye çalışırlar.
    LBC'yi bilemiyorum
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    motolux
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Prosev prohell ikisi de amca çocukları gibidir Ucuz fiyata amaca hizmet etmeye çalışırlar.
    LBC'yi bilemiyorum
    Prosev ölçtüm normalde "L" vya "XL" giyiyorken, prosev "XXL" oldu, fakat alışveriş sitelerinde prohell yorumlarına baktığımda benim ölçülerine yakın kişiler "L" aldıklarını yazmışlar, sanırım bir mağazaya gidip giyerek almak daha iyi olacak, fakat mağazalar internetteki fiyatlardan pahalı.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Venom dynamic. Kesimi mükemmel. 3 katlı fiyatı uygun.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    2013 yılında prohel marka yazlık file mont almıştım, tüm korumaları vardı, sırt koruması dahil, 150tl gibi bir rakamdı fiyatı, halen taş gibi duruyor kullanıyorum. Venom, prohel, prosev, ls2 kullanıcı dostu ürünler, tabi güvenlik ve kalite anlamında bilinen üst düzey markalarla asla kıyaslanamaz.

Motosikleti
    motolux
    Prohell colombia 2 aldım. 640 TL. Umarım bedeni uyar satıcı önerdi bedenini

Venom compass mont hakkında bilgisi olan var mı? aynı zamanda eldivenleri de fena değil gibi venom un ama çok bir bilgim yok ne yazık ki tavsiye eder misiniz?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ahta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Venom compass mont hakkında bilgisi olan var mı? aynı zamanda eldivenleri de fena değil gibi venom un ama çok bir bilgim yok ne yazık ki tavsiye eder misiniz?
    Venom Compass korumaları çok iyi değildi ben aldığımda. Şu an belki farklı korumalar kullanıyor olabilirler. Her ne kadar standartları karşıladığı yazılsa da köpük gibi birşeydi. Mont yaz için uygun, termal içlikli yelekle beraber geliyor. O yeleği taktın mı bedeni rüzgardan,yağmurdan koruyor ama kollar açıkta olduğu için kışın buradan giren soğuk üşütüyor. Montun bazı kısımları uzaktan deri gibi duruyor ama deri değil ve montu birkaç defa çamaşır makinesinde yıkadıktan sonra renk atması yaşanıyor.
    Siluet... bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)