Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bot Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Merhaba arkadaşlar, motora yeni başladım. Ekipmanları tamamlıyorum sırayla. Motorum Pulsar 200NS. Kask, mont, pantolon ve eldiven aldım. Tek eksiğim bot kaldı. Şimdilik motora binerken bir konçlu Asolo marka trekking botum var onu giyiyorum ama artık motosiklet botu almak istiyorum.

Bütçem 500 TL civarında. Bu fiyatlara genelde 4riders var, fuarda bir kaç modelini denemiştim ama rahat edemedim. Araştırırken Rockwell/DNA Flash Low Motosiklet Botu bunu buldum. Vibram taban, burun, topuk ve bilek impactec koruma diyor. Bu fiyatlara yakın ama biraz üstünde ise YDS diablo var.

Hangisini önerirsiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tayfunley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125F
    rockwell dna high modelini hasanpaşa motoplus'tan 550 liraya almıştım internet sitesinde 800 lirayken. gidebilirseniz oradan uygun fiyatlı bot düşürürsünüz bence

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı tayfunley adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rockwell dna high modelini hasanpaşa motoplus'tan 550 liraya almıştım internet sitesinde 800 lirayken. gidebilirseniz oradan uygun fiyatlı bot düşürürsünüz bence
    Memnun musunuz peki? İstanbulda yaşamıyorum o yüzden gitmem mümkün değil. Netten alacağım.

tayfunley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125F
    Memnunum. soğuğa karşı dayanıklı değil ama

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Andes Alaska var bende memnunum.

Motosikleti
    Piaggio Medley 150->Dominar 400-> Tiger 800XC
    Merhaba,

Yaklaşık 4 senedir YDS Diablo GTX uzun modelini kullanıyorum. Çok memnunum. Konfor ve dayanıklılık açısından oldukça iyi. Yazın kışlık olan terletiyor. Ona göre mevsime uygun almak daha mantıklı olacaktır. Ben normalde giydiğim numaradan bir büyük numara aldım rahat ettim. Zaten satıcı da o şekilde tavsiye ediyordu. Bu fiyatlara bu kadar kaliteli malzeme kullanılan bot sayısı çok azdır.

Kesinlikle tavsiye ederim.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı SUgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Yaklaşık 4 senedir YDS Diablo GTX uzun modelini kullanıyorum. Çok memnunum. Konfor ve dayanıklılık açısından oldukça iyi. Yazın kışlık olan terletiyor. Ona göre mevsime uygun almak daha mantıklı olacaktır. Ben normalde giydiğim numaradan bir büyük numara aldım rahat ettim. Zaten satıcı da o şekilde tavsiye ediyordu. Bu fiyatlara bu kadar kaliteli malzeme kullanılan bot sayısı çok azdır.

Kesinlikle tavsiye ederim.
    Merhaba bilgilendirme için teşekkür ederim. Sizinki kışlık sanırım. Ben tam kış aylarında sürmeyi planlamıyorum. O yüzden yazlık daha uygun bana. Peki korumaları nasıl?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:34 ----------

Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Andes Alaska var bende memnunum.
    Nette pek bilgi yok. Tabanı vibram mı? Cordura kumaş vs var mı?

Motosikleti
    Piaggio Medley 150->Dominar 400-> Tiger 800XC
    Alıntı sezarim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bilgilendirme için teşekkür ederim. Sizinki kışlık sanırım. Ben tam kış aylarında sürmeyi planlamıyorum. O yüzden yazlık daha uygun bana. Peki korumaları nasıl?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:34 ----------

Nette pek bilgi yok. Tabanı vibram mı? Cordura kumaş vs var mı?
    Evet, benimki kışlık. Malesef uzun olanda sadece kışlık mevcut. Ben çok şükür henüz kaza yapmadım. Ancak ayağımı aralardan geçerken kaldırıma vurmuşluğum var. En ufak bir şey hissetmedim. Hissiyat olarak da zaten gayet sağlam duruyor. Bot konusunda benim tavsiyem kaval koruması yüzünden uzun almanızdır. Bu yüzden başka markaların yazlıklarına da bakabilirsiniz.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı SUgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, benimki kışlık. Malesef uzun olanda sadece kışlık mevcut. Ben çok şükür henüz kaza yapmadım. Ancak ayağımı aralardan geçerken kaldırıma vurmuşluğum var. En ufak bir şey hissetmedim. Hissiyat olarak da zaten gayet sağlam duruyor. Bot konusunda benim tavsiyem kaval koruması yüzünden uzun almanızdır. Bu yüzden başka markaların yazlıklarına da bakabilirsiniz.
    Hocam teşekkür ederim. Rockwell dna/flash modeli de kışlıkmış aslında. Bunun uzun olanı da var rockwell dna/flash high diye geçiyor ve onunda fiyatı 460 TL civarında. Diğer markalarda genel olarak Vibram taban impactec koruma falan yok. Ne koruma var o bile yazmıyor. Bu marka özellik olarak iyi görünüyor ve fiyatlarda uygun.

Önerebileceğiniz marka var mı peki?

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Kardeş gözün kapalı o fiyata Yds alabilirsin yazlık modeli var. Ben kışlık kullanıyorum. Aynı numara aldım. Memnun değilim diyene ratlamadım. Olmayan varsa yazsın.
    https://www.ydsshop.com/diablo-7-4-y...siyah-40?c=122
    sezarim bunu beğendi.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Rockwell dna flash high, yani uzun modeli aldım. bot çok rahat, ayakkabıda giydiğim numara tam oldu.
    ancak ön kısımdaki koruma çok sert değil, ufak bi plastik kaplama yapmışlar, kaval kemiğini pek korumaz.
    yan kısımlarda yine dolgular mevcut, çok sert plastik korumaları yok. ama yürürken falan baya rahat bir bot.
    bütçeye göre tavsiye edebilirim.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    4riders breeze evo kullaniyorum. Yaz için çok iyi efil efil. Tabi daha fazla bütçeyle daha iyisi de alınabilir. Kaval korumalı bir bot tavsiye ederim kesinlikle
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rockwell dna flash high, yani uzun modeli aldım. bot çok rahat, ayakkabıda giydiğim numara tam oldu.
    ancak ön kısımdaki koruma çok sert değil, ufak bi plastik kaplama yapmışlar, kaval kemiğini pek korumaz.
    yan kısımlarda yine dolgular mevcut, çok sert plastik korumaları yok. ama yürürken falan baya rahat bir bot.
    bütçeye göre tavsiye edebilirim.
    Hocam korumalarının impactech olduğu yazıyor ama anlaşılan sizin yoruma göre pek iyi değil korumalar. Peki kışlık model sonuçta yazın nasıl çok terletiyor mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

Alıntı yigozya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4riders breeze evo kullaniyorum. Yaz için çok iyi efil efil. Tabi daha fazla bütçeyle daha iyisi de alınabilir. Kaval korumalı bir bot tavsiye ederim kesinlikle
    inceleyeceğim. sorularım olursa size sorabilirim sanırım.

Motosiklet için üretilmemiş olsa da, YDS’nin su geçirmez asker botunu öneririm.
    https://www.ydsshop.com/u/12282/yds-swift-gtx?c=107

4 mevsim kullanımda memnun kaldım. Ayrıca, günlük kullanım için de çok konforlu.

Motosikleti
    Alıntı sezarim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam korumalarının impactech olduğu yazıyor ama anlaşılan sizin yoruma göre pek iyi değil korumalar. Peki kışlık model sonuçta yazın nasıl çok terletiyor mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

inceleyeceğim. sorularım olursa size sorabilirim sanırım.
    Hocam impatech korumalar yumuşak oluyor zaten, darbe anında sertleşiyor ancak benim bahsettiğim bu kaval kemiği kısmında sert plastik korumaların olmaması. Olsaymış daha iyi olurmuş. Henüz yaz gelmediği işin bişi diyemem. Ama soğuk havada baya rahat.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam impatech korumalar yumuşak oluyor zaten, darbe anında sertleşiyor ancak benim bahsettiğim bu kaval kemiği kısmında sert plastik korumaların olmaması. Olsaymış daha iyi olurmuş. Henüz yaz gelmediği işin bişi diyemem. Ama soğuk havada baya rahat.
    Evet onların yumuşak olduğunu biliyorum kotumda var. Ben yorumunuzdan pek iyi olmadığı izlemine kapılmışım. Şimdi daha net oldu. Uzun modelde kaval kemiği koruması yoksa kısası da alınabilir o zaman.

Havalar ısınmaya başladı, bu aralar giyerseniz terletme konusunda biraz fikir verir sanki. Öyle olursa bilgilendirirseniz sevinirim.

Motosikleti
    Hocam büyükşehirde olduğum için haftasonları sokağa çıkmak yasak, fırsat bulur da çıkabilirsem dener yazarım.
    sezarim bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)