Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Knox Handroid

Motovento
    REKLAM ALANI
    Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    Kullanan var mı bir süredir takip ediyorum muhtemelen alacağım, yorumları merak ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Paranin alabilecegin en sik ve en koruma seviyesi yuksek eldiven bende niyetliyim bakalim 2. el bakiyorum.
    Albertorun bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    bi arkadaş 3 yılda 2 tanesini perte çıkardı. çok güzel eldiven ama çabuk aşınıyor.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    5 yıldır kullanıyorum. bu eldivene alışınca başka eldiven kullanamıyorum artık. bu arada parmak uçları zamanla aşınıyor ve çoraplarda oldugu gibi parmaklar dışarı çıkıyor ben yinede kullanmaya devam ediyorum. birkaç parçak ucum görünmeye başlamış olsada

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Ben mi ön yargılıyım, ürünlerden mi anlamıyorum, vizyonum mu düşük bilemedim ki..
    2000tl ye eldiven..
    H2 ve pistteysem..
    Hayabusadaysam..
    Yok yaa, nice marka, model, malzeme var..

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 yıldır kullanıyorum. bu eldivene alışınca başka eldiven kullanamıyorum artık. bu arada parmak uçları zamanla aşınıyor ve çoraplarda oldugu gibi parmaklar dışarı çıkıyor ben yinede kullanmaya devam ediyorum. birkaç parçak ucum görünmeye başlamış olsada
    Parmak aşınması pek hoşuma gitmedi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:15 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben mi ön yargılıyım, ürünlerden mi anlamıyorum, vizyonum mu düşük bilemedim ki..
    2000tl ye eldiven..
    H2 ve pistteysem..
    Hayabusadaysam..
    Yok yaa, nice marka, model, malzeme var..
    Malzeme kalitesi ve dayanıklılık olarak öne çıkmış gözüküyor keza koruma sınıfının en önde gelen eldivenlerinden biri. Fiyat konusunda haklısınız yüksek fakat söz konusu sağlığım olduğunda maddiyatı ikinci plana koyuyorum ve önceliklerim değişiyor. Malum doların tekrar 2-3 seviyesine düşmesini beklemek ütopya olduğundan hayal kurmak yerine satın alacağım sanırım. Yurtdışında motomax fiyatı kadar kazık değil bu arada.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:19 ----------

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi arkadaş 3 yılda 2 tanesini perte çıkardı. çok güzel eldiven ama çabuk aşınıyor.
    Nasıl becerdi bunu? Umarım kaza yapmamıştır..

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı Albertorun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parmak aşınması pek hoşuma gitmedi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:15 ----------

Malzeme kalitesi ve dayanıklılık olarak öne çıkmış gözüküyor keza koruma sınıfının en önde gelen eldivenlerinden biri. Fiyat konusunda haklısınız yüksek fakat söz konusu sağlığım olduğunda maddiyatı ikinci plana koyuyorum ve önceliklerim değişiyor. Malum doların tekrar 2-3 seviyesine düşmesini beklemek ütopya olduğundan hayal kurmak yerine satın alacağım sanırım. Yurtdışında motomax fiyatı kadar kazık değil bu arada.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:19 ----------

Nasıl becerdi bunu? Umarım kaza yapmamıştır..
    Her gün motor tepesinde, yılda 20k km yapıyor, kaza yapmadı çok şükür.
    Albertorun bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)