Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yurt dışı ekipman alışverişim

Motovento
    REKLAM ALANI
    joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Ekipman olarak bazı ihtiyaçlarım vardı, touring su geçirmez kışlık mont, touring su geçirmez bot ve büyük bir su geçirmez arka çanta. Motosiklet ile yan çanta yada topcase kullanmayı hiç sevmiyorum, zaten dual sport kategorisinde bir motorum var onlara da yan çanta topcase vb yakışmıyor, ben de 60lt ebatında büyük bir su geçirmez çanta sipariş ettim, bu ekipmanlara burada baktım bilinen markaların ortalama montları 1300-2000tl arasında, üst düzey olanlar daha pahalı(gore-tex vb) su geçirmez botlar da 800-1500tl arası, çantalar 400-600tl civarında olunca ben de yurt dışı sitelere yöneldim, saydığım bu üç ekipmana 189,08 euro(tax free ile) 26,86 Euro nakliye bedeli(toplam 215,94euro nakliye dahil 6 mart itibarı ile kredi kartımdan 1552tl ödedim) ve 233,8tl gümrük vergisi ödeyerek sahip oldum. Toplamda 1785 tl ödedim.

espresso, hamzarat ve Bilinmez bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Hangi siteden verdiniz? Şu virüs yüzünden kargolar geliyor mu?
    joshua bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Hangi siteden verdiniz? Şu virüs yüzünden kargolar geliyor mu?
    Teşekkür ederim, ben 6 martta siparişimi verdim, 17 martta elime geçti Hollanda'dan bikeroutfit.nl sitesinden aldım, bunun yanında fc-moto.de ve motostorm.it sitelerinde de uygun ürünler var inceleyin

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

nakliye bedeli genelde sabit, o yüzden ihtiyacı olan arkadaşlar toplanıp üç-dört kişi ortak bir sepet yapar sipariş verirse kişi başı nakliye bedeli oldukça düşer

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

Sepet görüntüm ve ürün detayları aşağıdaki gibi

maktama bunu beğendi.

Hocam hayırlı olsun, fiyatına göre iyi almışssınız, güle güle giyin.
    joshua bunu beğendi.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    iyi fiyata almışsınız tebrikler vallahi
    joshua bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı gezginkral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayırlı olsun, fiyatına göre iyi almışssınız, güle güle giyin.
    Teşekkür ederim, iyi denk geldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi fiyata almışsınız tebrikler vallahi
    Teşekkür ederim, bedenimi de iyi bildiğim için mont ve botta hiç sorun çıkmadı.

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS
    Hayırlı olsun. Revit' in aynı montu bende de var. Çok memnunum. Türkiye de o montun satış fiyatı 2.100-2.400TL arası. Pişman olmayacaksınız.
    joshua bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Mallaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Revit' in aynı montu bende de var. Çok memnunum. Türkiye de o montun satış fiyatı 2.100-2.400TL arası. Pişman olmayacaksınız.
    Teşekkür ederim, bende giyince çok beğendim, kışlık touring mont kategorisinde M beden en uygun fiyatlı montlardan biriydi, fiyatı görünce hemen sipariş ettim, terzi bana özel dikmiş gibi tam oturdu.

Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Tüh ya şansıma istediğim ürünün stoğu kalmamış
    joshua bunu beğendi.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    20 euroya Hollondadan 2. el deri REVİT mont aldım... ablamın evinde duruyor... 2 senedir getirmedi... çok ağır lan... nasıl getiriyim diyor...

Motosikleti
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüh ya şansıma istediğim ürünün stoğu kalmamış
    diğer sitelere baktın mı? https://www.fc-moto.de ve https://www.motostorm.it/en/

Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, ben 6 martta siparişimi verdim, 17 martta elime geçti Hollanda'dan bikeroutfit.nl sitesinden aldım, bunun yanında fc-moto.de ve motostorm.it sitelerinde de uygun ürünler var inceleyin

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

nakliye bedeli genelde sabit, o yüzden ihtiyacı olan arkadaşlar toplanıp üç-dört kişi ortak bir sepet yapar sipariş verirse kişi başı nakliye bedeli oldukça düşer

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

Sepet görüntüm ve ürün detayları aşağıdaki gibi

https://i.hizliresim.com/d71fKp.png
    hangi site bu?

Motosikleti
    Güneş vizörü ihtiyacım var, alışveriş yapmayı düşünen haber versin ortak sepet yapalım, nakliye ücretini bölüşürüz.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    abi bedavaya almışsın türkiyede impossible modda yaşıyoruz 70 euro bir ceket için nedir ya. her hangi bir revit satıcısına gitsen beyefendiler birde euro kurundan satış yapıyor €400 altı etiket bulamazsın.
    joshua bunu beğendi.

Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    diğer sitelere baktın mı? https://www.fc-moto.de ve https://www.motostorm.it/en/
    Orda da beden yoktu hocam
    joshua bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bedavaya almışsın türkiyede impossible modda yaşıyoruz 70 euro bir ceket için nedir ya. her hangi bir revit satıcısına gitsen beyefendiler birde euro kurundan satış yapıyor €400 altı etiket bulamazsın.
    ne kadar doğru bilmiyorum ama Avrupa'da motosiklet koruyucu ekipmanlarını daha rahat alıp kullansınlar diye vergi oranı diğer ürünlere nazaran düşük diye biliyorum amaç herkes ekipmanı kolay alsın ve kullansın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:09 ----------

Normalde vize almıştım, alışverişi Amsterdam'a gidip yerinde deneyerek yapmayı planlıyordum, virüsten dolayı iptal ettim. Vize masrafı, uçak biletleri, konaklama vb hepsini toplasan yine buraya göre uygun kalıyor fiyatlar.

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    [/COLOR]
    [/COLOR]nakliye bedeli genelde sabit, o yüzden ihtiyacı olan arkadaşlar toplanıp üç-dört kişi ortak bir sepet yapar sipariş verirse kişi başı nakliye bedeli oldukça düşer[COLOR="Silver"]

Nakliye bedeli 50 euro çıkıyor bende

Motosikleti
    Alıntı Albertorun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]

Nakliye bedeli 50 euro çıkıyor bende
    hangi siteden baktınız?

Merhaba Şuan yeni gümrük vergilerinden giyim kısmı etkilendi mi? Bir bot almayı düşünüyorum bende.

Motosikleti
    Alıntı vanhelcing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Şuan yeni gümrük vergilerinden giyim kısmı etkilendi mi? Bir bot almayı düşünüyorum bende.
    Kesin olarak bilmiyorum ama etkilense dahi burada alt sınıf bir ürüne vereceğiniz paraya gümrük ve nakliye ekleseniz dahi iyi bir markanın botunu alabilirsiniz, önemli olan ayak numaranızı iyi belirleyin, uydu uymadı sıkıntısı olmasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

Kışlık botu yazın dahi kullanıyorum, abartı bir rahatsızlık vermedi, iyi ki almışım diyorum fiyatına göre kalitesi üst düzey bir ürün gerçekten.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler