Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Wind stopper balaklava önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Dün akşam sahili turlamak için çıkmıştım soğuktan burnumu çekip durdum biraz da boynum üşüdü kışlık balaklavaya ihtiyacım var ama 30 lirayada var 100 lirayada var 200 liraya da. Hatta dainese' in 350tllik olanları bile var.
    Sonuçta Çok karışık bi teknoloji değil hepsi termal özelliği olan soğuğu geçirmeyen malzemeden üretiliyor balaklava için fazla para vermeye gerek var mı?
    https://www.motomax.com.tr/cold-kill...balaklava-4621
    Motomaxta böyle bir ürün buldum 185 TL ama internette 60 liraya farklı ürünlerde var kullandığınız kışlık balaklava varsa öneri alabilirim soğukta rahat ettirsin istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam ben arkadaşın windstopper balaklavasını denedim belki kalitesinden dolayı memnun kalmadım..

Ucuz termal balaklavalardan aldım üstüne de su asagıdakinin biraz daha kalın versiyonundan takıyorum banamısın demiyor rüzgar.

uzay gemisi bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ben arkadaşın windstopper balaklavasını denedim belki kalitesinden dolayı memnun kalmadım..

Ucuz termal balaklavalardan aldım üstüne de su asagıdakinin biraz daha kalın versiyonundan takıyorum banamısın demiyor rüzgar.

https://productimages.hepsiburada.ne...0672820274.jpg
    Öneri için teşekkürler. yanımda birden fazla malzeme taşımak istemiyorum tek ürünle işi çözmek istiyorum ama dediğinizde mantıklı. Resimde ki Yün boyunluk galiba

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynen hocam yün boyunluk.

balaklavayı cıkartınca aksesuar gibi kullanıyorum boyunlugu. tabi bendeki biraz daha kabarık. ceketin üstüne giydiğinde kask ile ceket arasındaki boslugu komple dolduruyor.
    uzay gemisi bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)