Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Supersport bi motor alacağım boy 163,kg 80(vücut geliştirmeciyim) Ekipman önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı Drrozawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam haklısınız, başlık konusunda da bu forumda yeniyim dikkat çekmek amacıyla yazdım kusura bakmayın, ekipman bakıyorum fakat henüz karar veremedim
    Temel ekipman almadan motor kullanmayın.
    En azından bir çizme( moto çizme alamıyorsanız bile carrefour ya da flo'da 80-100tl lik alın. Mont alanıyorsanız da dizlik, dirseklik ve elbette orta seviye kask. Bunlar 500-750 tutabilir ortalama. Ama bir kazada yaralanma sonucu on binlerlerce lirayı harcamanızı önler ve hatta tazmini mümkün olmayan sağlığınızı korur..

Tekeriniz düz bassın..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Lütfen başlık konusunda biraz daha hassas olalım. Biri yolda kaldı, kaza oldu yardım isteniyor veya acil kan aranıyor zannettim, ki anladığım kadarıyla bu konuda yanlız değilmişim.

Malesef belirttiğiniz bütçe ile alabileceğiniz ekipman oldukça kısıtlı. Yine de yapılabilecek en mantıklı şey;

* Venom Mafsallı Dizlik ([~120TL]Yeni)

* Venom Eldiven (Uygun fiyatlı[~120TL]Yeni)

* Uygun fiyatlı bir bel/böbrek koruma ([~130TL] Yeni)

* Tekstil veya deri mont (İkinci el[300-600TL arası])

* Paranın kalanıyla da gerçek bütçenizi hesaplayıp alabileceğiniz en iyi kaskı almanız (Yeni)

* İlk fırsatta Kendinize bir motosiklet botu almanız

Şeklinde olacaktır. Özellikle ikinci el ürünler için malum siteleri kontrol edebilir, yenisinden çok daha uyguna yeni gibi ürünler bulabilirsiniz. Bot konusunda mecbur kalmadıkça ve kesin emin olmadıkça potansiyel hijyen sorunları nedeni ile ikinci el önermem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:22 ----------

Max 3000 demişsiniz. Bu bütçe ile önümüzdeki hafta içindeki indirimler ile kendinize güzel bir kask ve bot da alabilir, hatta dizlik yerine ikinci el bir motosiklet pantolonu da edinebilirsiniz. 2000 ile 3000 arasında %50 fark var. Yerinizde olsam gireceğimiz hafta içindeki indirimleri şimdiden araştırmaya başlardım.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
     MT Site yönetimi bilgi mesajı
    Bilgilendirme:   Acil Yardım, Lütfen Yardım Edin, gibi konu başlıklarına izin verilmez. Konu başlığı içeriği ifade etmelidir.
     Şikayet sahibi üyemiz, şikayet konusu hakkındaki gelişmelerin mesaja eklemesini istiyorsa site yöneticileri ile iletişime geçmelidir.
     Şikayet konuları yoruma kapalıdır.
     Site yöneticileri ile iletişime geçmek için tıklayın
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..

Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki ZX-25R
    250cc 4 Silindir
    Mademki çok acil, kaçırma derim.
    https://www.youtube.com/watch?v=i2aGy88OGKY
    Hocam yazdım da ninja 250 çıkıyor bu mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:07 ----------

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lütfen başlık konusunda biraz daha hassas olalım. Biri yolda kaldı, kaza oldu yardım isteniyor veya acil kan aranıyor zannettim, ki anladığım kadarıyla bu konuda yanlız değilmişim.

Malesef belirttiğiniz bütçe ile alabileceğiniz ekipman oldukça kısıtlı. Yine de yapılabilecek en mantıklı şey;

* Paranın kalanıyla da gerçek bütçenizi hesaplayıp alabileceğiniz en iyi kaskı almanız (Yeni)

Şeklinde olacaktır. Özellikle ikinci el ürünler için malum siteleri kontrol edebilir, yenisinden çok daha uyguna yeni gibi ürünler bulabilirsiniz. Bot konusunda mecbur kalmadıkça ve kesin emin olmadıkça potansiyel hijyen sorunları nedeni ile ikinci el önermem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:22 ----------

Max 3000 demişsiniz. Bu bütçe ile önümüzdeki hafta içindeki indirimler ile kendinize güzel bir kask ve bot da alabilir, hatta dizlik yerine ikinci el bir motosiklet pantolonu da edinebilirsiniz. 2000 ile 3000 arasında %50 fark var. Yerinizde olsam gireceğimiz hafta içindeki indirimleri şimdiden araştırmaya başlardım.
    Hocam işte ne özellikte olması gerektiğini bilmiyorm, direk öneriniz varmı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:09 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temel ekipman almadan motor kullanmayın.
    En azından bir çizme( moto çizme alamıyorsanız bile carrefour ya da flo'da 80-100tl lik alın. Mont alanıyorsanız da dizlik, dirseklik ve elbette orta seviye kask. Bunlar 500-750 tutabilir ortalama. Ama bir kazada yaralanma sonucu on binlerlerce lirayı harcamanızı önler ve hatta tazmini mümkün olmayan sağlığınızı korur..

Tekeriniz düz bassın..
    Hocam çok teşekkür ediyorum ben uzun ömürlük almak istiyorum bu konuda ne önerirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:15 ----------

Hocam çok teşekkür ederim, başlık konusunda kusura bakmayın ben bu kadar sorun olacağını bilmiyordum

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

Hocam çok teşekkür ederim, başlık konusunda kusura bakmayın ben bu kadar sorun olacağını bilmiyordum

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
     MT Site yönetimi bilgi mesajı
    Bilgilendirme:   Acil Yardım, Lütfen Yardım Edin, gibi konu başlıklarına izin verilmez. Konu başlığı içeriği ifade etmelidir.
     Şikayet sahibi üyemiz, şikayet konusu hakkındaki gelişmelerin mesaja eklemesini istiyorsa site yöneticileri ile iletişime geçmelidir.
     Şikayet konuları yoruma kapalıdır.
     Site yöneticileri ile iletişime geçmek için tıklayın
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
    aabi başlık da bu sefer tinder ilanı gibi oldu
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Tech90 kot,rockwell bot,modeka ya da venom eldiven,mt ya da bell kask,prohel,venom ya da revitin uygun montu
    Drrozawa bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Tinder ne olaki diye baktımda.Kuşak farkı denilen şey böyle bir şey demekki.

Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr250 en mantıklısı gider yönünden çok uygun hızıda kçtü değildir.

Bir tane siyah var istersen görüşebiliriz.
    hocam bunun piyasası nedir

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tech90 kot,rockwell bot,modeka ya da venom eldiven,mt ya da bell kask,prohel,venom ya da revitin uygun montu
    hocam çok teşekkür ederim , teker teker baktm hepsine , bunlar ağır kazalardan korurmu ? hane 3-5 fazla verelim ama sağlığımızdan olmayalım maksat bütçe yi 4,000 e kadar çıkartırım.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tinder ne olaki diye baktımda.Kuşak farkı denilen şey böyle bir şey demekki.
    30 yaşındayım valla , tinder a hiç gerek duymadım ancak netflix filmlerinde ve capslerde cok yer alıyor oradan gördüm
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bende Netfilix seyrediyorum ama hiç duymadım.Ne seyrediyorsun orada

Motosikleti
    yamaha mt-25
    bende ağırlık antrenmanı yapan biriyim. boy 1.78 kilo 92. buradan tavsiye ile ekipman alınmaz uymaz sana. çoğu kışlık montta sana göre bel tam , kol ve göğüs kısmı dar olur. pantolonda ise beli tam gelir fakat baldır kısmı dar olur. bu ürünleri deneyerek almalısın. birde kışın bulk olma durumları varsa kalıbın yaza göre 1 beden büyür. anlayacağın işin biraz zor.
    Drrozawa bunu beğendi.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı Drrozawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bunun piyasası nedir

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

hocam çok teşekkür ederim , teker teker baktm hepsine , bunlar ağır kazalardan korurmu ? hane 3-5 fazla verelim ama sağlığımızdan olmayalım maksat bütçe yi 4,000 e kadar çıkartırım.
    Tech90 pantolon,modeka eldiven,mt kask,rockwel botu kendim kullanıyorum çok da memnunum. Mont olarak da dainese var,bütçeyi arttırırsan oda kalitelidir

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)