Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yazlık mont tavsiyesi....

Motovento
    REKLAM ALANI
    muyago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yazlık mont almak istiyorum, uygun fiyatlı olsun istiyorum, nereden ve hangi marka model tavsiye edersiniz. şimdiden teşekkür ederim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Ben Durt airSystem kullanıyorum. Aslında 4 mevsim bir mont, içindeki astarı çıkardığınız zaman yazlık oluyor. 1 senedir kullanıyorum şimdilik herhangi bir eskime ibaresi yok. Güvenlik testini de yapmadım henüz . Ama koruma seviyeleri yerinde. Bir turumda viraja yattığımda 90 km hızla falan bu hepimizin bildiği turuncu dubaların sert kısmına sol kolumu çarptım korumaya geldi ve hiç acı hissetmedim. Öneririm yani. Bu arada bütçenizi yazarsanız gelenler daha iyi önerilerde bulunabilir.

Motosikleti
    Bajaj discover 125 st(satıldı) Honda CB125E
    revit eclipse üzerinde knox korumalarla geliyor sadece senin sırt koruma alman gereliyor fiyatına göre hakediyor tamamen yazlık kullanım için uygun
    YZFR25 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    4riders breeze kullanıyorum. İçinden çıkan yağmurlukta beleşe geliyor. Lakin sırt koruması almak lazım. Sırt koruması olmadan geliyor.

revit fiyat olarak benim bütçemde yüksek, durt denedim ama hoşuma gitmedi nedense, belki tekrar gidip deneyebilirim, yalnız 4 riders ın montu denedim ama onunda bedeni olmadı, S beden giyiyorum o da kalmamış malesef.. teşekkürler bu arada arkadaşlar...

arkadaşlar başka mont tavsiyeleriniz varsa çok iyi olur haftasonu halletmek isiyorum..

Motolizde kampanya var bugün son sanırım.Güzel montları var geçen sene oradan almıştım memnunum özellile eldiveninden çok memnun kaldım yazlık eldiven almıştım.

Motosikleti
    Honda CB125F
    prosev 7175 aldım bende iki gün önce elime ulaştı. dirsek omuz ve sırt koruması da var. içinde ki astarı çıkarınca yazlıkda kullanılabiliyor havalandırma kanalları var. ben beğendim şimdilik. sizde inceleyebilirsiniz.

Alıntı fthykn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    prosev 7175 aldım bende iki gün önce elime ulaştı. dirsek omuz ve sırt koruması da var. içinde ki astarı çıkarınca yazlıkda kullanılabiliyor havalandırma kanalları var. ben beğendim şimdilik. sizde inceleyebilirsiniz.
    inceliyorum hemen teşekkürler
    1. YAMAHA Donemi

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Marka önerisinde bulunamayacağım çünkü fiyatları tam bilmiyorum ancak ne alırsan al eğer yazlık alıyorsan ön kısmının fileli yapıda olmasına dikkat et.

Fileli yapı çok iyi rüzgar geçirir, hareket ettiğin sürece kolay kolay terletmez.
    Fileli olmazsa aşırı sıcaklarda mont giymek eziyet olmaya başlar.

Fileliden den kastım şöyle bir yapısı olması:

Venom'lara bakabilirsin:
    https://www.motoplus.com.tr/kategori/117/VENOM

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Benim Yazlık montum Prosev 3232 henüz düşmedim. Omuz, dirsek, ve sırt koruması var. iç astarı çıkardın mı efil efil esiyor. sırt dahil file

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Venom dynamic 580 civarı. Gerçek yazlık içinde yağmurluk içlik de var.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Keşke fiyat uygun derken bir rakam aralığı da yazsaydın, şu an yazlık montlar 300 tl gibi rakamlardan başlayıp, 3bin tl veya üstüne çıkabiliyor.

Senelerdir Richa kullanan biri olarak richa derim, yazlık montta sadece havadar tutması önemli değil, korumaların da kaliteli olması önemli, richa cool summer hem çok hafif hem de iyi korumalara sahip kaliteli bir mont, D3O tipi hafif ince ve darbelerde anında sertleşebilen korumaları var, ucuz etin yahnisini unutmayın, ekipman motordan daha önemli, sadece şekil olsun diye görsel şeylere para vermeyin, parası neyse gerçekten işlevi olan bir şey alın.

Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke fiyat uygun derken bir rakam aralığı da yazsaydın, şu an yazlık montlar 300 tl gibi rakamlardan başlayıp, 3bin tl veya üstüne çıkabiliyor.

Senelerdir Richa kullanan biri olarak richa derim, yazlık montta sadece havadar tutması önemli değil, korumaların da kaliteli olması önemli, richa cool summer hem çok hafif hem de iyi korumalara sahip kaliteli bir mont, D3O tipi hafif ince ve darbelerde anında sertleşebilen korumaları var, ucuz etin yahnisini unutmayın, ekipman motordan daha önemli, sadece şekil olsun diye görsel şeylere para vermeyin, parası neyse gerçekten işlevi olan bir şey alın.
    hemen bi netten bakıyorum,
    diğer arkadaşların tavsiyelerini de inceliyorum sağolun bilgilendirmeler için,
    bu arada fiyat aralığı 500-600 arası düşünüyorum
    1. YAMAHA Donemi

Bu montu aldım arkadaşlar,
    Marka : Rıcha
    Fiyat 700 TL
    yigozya bunu beğendi.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Adana'nın 500 derece sıcağı için tavsiyesi olan var mı? Şehiriçi max 2-3 km, max 60 hız kullanim için ne onerirsiniz? Kaykaycilarin dirsekliklerinden filan mi alsam acaba? Yazlık montun Adana'da yazlık olmanin hakkını verecegini düşünmüyorum
    muyago bunu beğendi.
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    @muyago, nereden aldınız, fiyat çok iyiymiş, internette bakıyorum, 900'den aşağı görünmüyor. Ben de aynı monttan arıyorum. Bedeni normalde giydiğiniz bedenle nasıl, aynı mı?

Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @muyago, nereden aldınız, fiyat çok iyiymiş, internette bakıyorum, 900'den aşağı görünmüyor. Ben de aynı monttan arıyorum. Bedeni normalde giydiğiniz bedenle nasıl, aynı mı?
    evet fiyat ve marka kalite gayet uygun, denedim de gayet güzel sern tutuyor. aldığım yer kızıltoprak Teljant Moto Outlet Store diye ismi geçen mağaza, burası Mototal ın outlet mağazası bildiğim kadarıyla... konumu da veriyorum....

https://www.google.com.tr/maps/place/Teljant+Moto+Outlet+Store/@40.9883363,29.0381271,20.77z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xbd413138fc73eece!8m2!3d40.98 83477!4d29.0384207?hl=tr
    1. YAMAHA Donemi

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Bedeni günlük hayatta giydiğiniz kıyafetlerinizin bedeni ile kıyasladığınızda aynı beden miydi? İstanbulda yaşamadığım için gidip alma şansım yok, mağazayı arayıp telefonla görüşmeye çalışacağım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)