Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rev'it Stellar 2 incelemesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 500R
    Arkadaşlar merhaba,

Benim gibi uzun süre eldiven konusunda boğulmuş, bir çok eldiven deneyip istediğini bulamamış ve hem uzun (gauntlet) hem de yazlık eldiven arayanlar için küçük bir inceleme yapmak istedim. Bundan önce Alpinestars SMX 3 (güzel ve rahat, fakat koruma konusunda çok zayıf, ayriyetten çabuk yıpranıyor), Spidi ST-R 4 coupe (iç kısım çok çabuk dağılıyor, elden çabuk çıkacakmış hissiyatı var; onun dışında fena bir eldiven sayılmaz), Scoyco MC 22 (yani şimdi burada bahsi mi geçer diyeceksiniz, evet geçmez ama fileleri çabuk dağılmıştı), Alpinestars SP-5 (güzel eldiven, kullanımı rahat ama korumalar zayıf).

Benim eldiven konusunda öğrendiğim şey şu: Deri olacak. Tartışmaya kapalı bu kısım. Hatta mümkünse hakiki deri (piyasadaki "deri" geçen çoğu eldivenin bir çok yerinde suni deri kullanılıyor. Kanguru derisi gibi deriler olursa tabi tadından yenmez. Deri olacak diyorum, çünkü tekstil eldivenlerin fileleri çok çabuk yıpranıyor ve canınızı sıkıyor. Güvenlik konusu zaten tekstil eldivenler için apayrı bir muamma.

Aslında Dainese Evo Stroke 4 (gauntlet li değil) çok istemiştim, ama şu anda üretimi sebebiyle bulmak da çok zor, fiyatı da çok pahalı. Ben de hem montla uyumu olsun, hem şıklığıyla ve deri kalitesiyle olsun Rev'it'in Stellar 2 modeline yöneldim. Paskalya indiriminden yararlanıp yurtdışından getirdiğim Rev'it Stellar 2 modelini biraz tanıtmak istiyorum.

Ürün, bir Spidi Carbo Track veya Dainese Full Metal 6 gibi "en üst" pist koruması sağlamasa da, Rev'it'in iddaa ettiği gibi "ciddi" bir koruma sağlıyor. Yani günlük kullanımınızda sizi oldukça güvende hissettirecek bir yapıya sahip. %87 deri gibi yüksek deri içeriğine sahip bir ürün olmakla beraber, güçlendirilmiş avuç için derileri ve bilek korumaları göz dolduruyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    İnceleme nerede?
    İlk paragraf alternatif modeller ve olumsuzlukları.
    İkinci paragraf seçim süreci.
    Üçüncü paragraf eldivenin teknik özellikleri.
    Dördüncü paragraf eksik.

Motosikleti
    Honda CBR 500R
    Düzenleme yapamadım, sistem izin vermedi 10 dk. sonra. Eve gidince bir daha deneyeceğim.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Merakla bekliyorum. Rev'it güzel eldiven yapar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler