Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hesaplı Mont, Pantalon,Bot,Eldiven, Dizlik Markaları Neler?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Herkese merhabalar.
    Forumda tek tek
    Hesaplı Mont, Pantalon,Bot,Eldiven, Dizlik Markaları Neler? Diye konular var.

Ama bu konuya Herkes bildiği kullandığı tavsiye ettiği marka modeli yazarsa yeni motosiklet alan arkadaşlar tek konuda herşeyin cevabını bulur...
    Herkes Daenise alamaz eldiveni bile 650 TL

Kask; Ls2-Sway-Mt
    Mont: Prohel-Venom
    Pantalon:
    Bot:
    Eldiven:
    Dizlik:
    Güncelleme sizden gelecek mesajlara göre yapılacaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Konuyu takipteyim bot,mont ve tech90 siparişi verdim.Bulabildiğim en iyi ve en uygun fiyatlarla 1300 tlye mal oldu.Ürünler gelsin resim ve fikir paylaşıcam,beğenmediklerimide iade göndermeyi düşünüyorum...

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Ben prohel columbia mont kullaniyorum uygun fiyatli ve fiyatına göre şimdilik cok memnunum korumalari tam oturuyor kayma yapmiyor sirttaki hörgücümsü sünger de sert. Botum 4riders breeze evo. Yine uygun fiyatlı güzel bir bot kaval kemigi de koruma dahilinde.dizlik nispeten daha ucuz venom dizlikler ondan da memnunum. Kışlık eldivenim prosev m90. Korumalari güzel ama sıcak tutma konusunda sıfır maalesef buz tuttu ellerim kışın adana havasında bile. Kaskim givi sniper 50.4 en çok da ondan memnunum
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Kaskın mutlaka kalıte saglam olması gereklı Ls2 falan hikaye arai shoeı agv olmalı

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    https://sharp.dft.gov.uk/helmets/?ma...1&min-rating=4

Her markanın 4* modeli var.
    Işin içine marka girince fiyat uçuyor.
    Mesela eldiven Daenise bilinen marka 650 TL ben veremem alamam

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:09 ----------

Arai marka 600-4000 TL kask var belki daha pahalı modelleri vardır ve sadece cam (vizor) 600 TL

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    RICHA THRUXTON LEATHER JACKET - BROWN deri ceketi çok uygun fiyata buldum ve sipariş ettim, doğum günümde de %15 ekstra indirim maili geldi dayanamadım sipariş ettim, halen 48 bedeni aynı fiyattan satışta normalde 2500tl civarında fiyatı, gümrük vergsi kdv ötv bile ilave etsek çok daha ucuza geliyor.

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ibo8316 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://sharp.dft.gov.uk/helmets/?ma...1&min-rating=4

Her markanın 4* modeli var.
    Işin içine marka girince fiyat uçuyor.
    Mesela eldiven Daenise bilinen marka 650 TL ben veremem alamam

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:09 ----------

Arai marka 600-4000 TL kask var belki daha pahalı modelleri vardır ve sadece cam (vizor) 600 TL
    İşin içine marka girince hayatta kalma ihtimaliniz de artıyor ama. Tamam Türkiye' de kolay kolay kimse gidip 6000 Tl kaska para veremiyor. Ama bi yere kadar kalite ile fiyat doğru oranda artıyor. Sharp' ın test sonuçları tek kriteriniz olmasın. Marka takıntınız da olmasın. Kafanıza hangi kask uyuyorsa o markaya/modele yönelin öncelikle. Benin Arai alacak bütçem yok ama yine de denemiştim. Kafa yapıma kesinlikle uymuyor. Aynı şekilde nispeten daha ucuz olan Nolan da kafa yapıma uymadı. AGV, ara modelleri ile (XS-S-M-MS-ML-L-XL)ML bana tam oldu ve 4 yıldır AGV kullanıyorum. Kafanıza uyan kaskı bulduktan sonra yurtdışı sitelerden indirimi yakaladığınızda alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse: AGV K5 S kask Türkiye' de 3000 TL üzerinde. Yurtdışı sitede %50 indirim yakaladım ve kargo + gümrük vergisi dahil 1350 TL' ye aldım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler