Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Body armor

Motovento
    REKLAM ALANI
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Enduro için body armor almayı planlıyorum da bu Scoyco gibi full korumalı body armor mu almalıyım yoksa sadece göğüs ve sırtı koruyanlardan mı?Yazın full body armorlar çok terletir mi?Ayrıca Çinli ile kaliteli markalar arasında çok fark var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Dainese Manis gibi birşey alırsanız yazın da çok terletmez, koruma dışındaki kısımlar file gibi birşey.
    Kaliteli ile kalitesiz arasındaki fark sertifika. Sertifika varsa hangi darbeye ne kadar dayanağını bilirsiniz, sertifika yoksa bilmezsiniz. Sertifika olmayan da koruyabilir ama bundan emin olamazsınız.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Sertifikasız alma mümkünse.

Harici dirseklik kullanacaksam gövde koruma alabilirsin sana kalmış.
    Harici dirseklik alacaksan eğer, çorap gibi kolu saran soft dirseklikler var tavsiye ederim.

Scoyco body armor ile köprücük kemiğim çıktı. Tedavisi iki ameliyat. Belki her ne ekipman olursa olsun olacaktı ama sonra araştırıp acerbis koerta 2.0 armor aldım henüz atlattığım badire yok ama güven verici hissettiriyor. Yazın aşırı sıcaklar dışında boyun koruma aparatı da kullanıyorum. Bana göre oda kask kadar önemli.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Body armoru arazi sürüşü için alacaksanız sorun yok ama yolda giymeyi planlıyorsanız üzerine uygun bir montta bakmanız gerekecektir

File kısımların sürtünmeye karşı bir dayanıklılıkları yok sonuçta

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)