Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rüzgar geçirmeyen depo çizmeyen diz koruması?

Motovento
    REKLAM ALANI
    sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar dizlik arıyorum depo cizmeyen rüzgar geçirmeyen konforlu bir dizlik
    fiyatı önemli değil onerilerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Dizlik yerine tech-90, riderdenim gibi markaların pantalonlarına baksanız? zaten diz korumaları üzerinde geliyor. soğuk havalarda da içindeki diz korumaları aynı zamanda rüzgar önlemeye de yarıyor.
    Hem dizlik kullanınca bir kaza anında kayıp da koruyucu özelliğini yitirme, hatta bir yerlere takılıp daha tehlike yaratma tehlikesi var. Motosiklet pantalalonlarında dizlikler içinde kaldığı için böyle bir tehlikesi de yok. Hem işte vb. normal pantalon gibi göründüğü için de daha kullanışlı.

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    8 yil once dainese dizlik almistim depo cizmiyor. vidasiz mafsal.. diz kismi ruzgar gecirmez ama assalari bilmiyorum o kisim delikli. Hala yepyeni duruyor. Tabi ben sadece yaz binicisi sayilirim. Kışın cok kaşıntım tutarsa biniyorum 😁

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    https://www.motomax.com.tr/4riders-pro-diz-koruma-11152 bunu almıstım 3 hafta önce ama fiyat biraz yükselmiş iyidir rahattır impatec korumalara sahiptir

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dainese Knee V öneririm. Kalitesi zaten tartışılmaz bununle birlikte mafsallı ve depo çizmeyen yapısı ile çok iyi bir ürün. Ama üzerine bir miktar daha para koyup Tech90 Motosiklet kotunu almak da mantıklı bir tercih olabilir.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    pantolon ve termal içlik daha iyi olur bence.

Bende de impatec darbe olunca sertleşen tipten var çizmiyor ama biraz yürüyünce falan kayıyor dizlik bağlarken ne kadar sıksam da.

Tech 90 böyle bir dizlik yapmış, kumaştan, dışarıdan takılabiliyor. İçinde kendi ürettikleri koruma var, soğuktan da koruyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)