Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

YDS mi Rockwell Bot mu ? Hangisi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayağa yapıştığı yerden ayrılmaya başladı bildiğin lastik komple taban dikişli vs değil sadece yapıştırmışlar tam parmakların kıvrıldığı iç taraftan ayrılma yapıyor
    hadi ya. aldık bakalım, test edip görücez aynı sıkıntıyı yaşamayız umarım.
    berk_cglr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi ya. aldık bakalım, test edip görücez aynı sıkıntıyı yaşamayız umarım.
    güle güle kullan umarım aynı sorunları sende yaşamazsın 3 tane 0 olarak geçti elimden hepside su alıyor öndeki kıvrılması için olan yerden bilgin olsun yağmurda yanına yedek çorap vs al olurda ıslanırsa iç tabanı çıkıyor mavi renk onu çıkarıp kurut daha hızlı kuruyor birde uzun süre yürüyorsan vs topuk korumasına denk gelen iç yerden kumaşı erime yapıyor bende olmadı ama abimdeki topuktan vurmaya başlamıştı ki dainese geçti o ben rockwell e devam
    U.KALKAVAN bunu beğendi.

Motosikleti
    güle güle kullan umarım aynı sorunları sende yaşamazsın 3 tane 0 olarak geçti elimden hepside su alıyor öndeki kıvrılması için olan yerden bilgin olsun yağmurda yanına yedek çorap vs al olurda ıslanırsa iç tabanı çıkıyor mavi renk onu çıkarıp kurut daha hızlı kuruyor birde uzun süre yürüyorsan vs topuk korumasına denk gelen iç yerden kumaşı erime yapıyor bende olmadı ama abimdeki topuktan vurmaya başlamıştı ki dainese geçti o ben rockwell e devam
    hocam yağmurda sürmüyorum. sadece yolda yağmura yakalanırsam kısa süreli sürmüş oluyorum, onun haricinde özellikle yağmur varsa çıkmam.
    su geçirip geçirmemesinden ziyade hava alıp almadığı önemli, çünkü akşam çorapları kalıp halinde çıkarmak istemiyorum
    bu arada botlar geldi, denedim, tabanı gayet rahat, ancak öndeki koruma kısmı biraz vasat geldi, ayın şekilde yandaki ufak korumalar da sünger dolgu sadece sanırım. ayrıca ön kısımda baya bi boşluk kaldı, bacağı kalın olmak mı lazım bu botlar için, yoksa özellikle mi açıklık kalıyor, yürürken falan rahat edilsin diye, onu çözemedim?

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam yağmurda sürmüyorum. sadece yolda yağmura yakalanırsam kısa süreli sürmüş oluyorum, onun haricinde özellikle yağmur varsa çıkmam.
    su geçirip geçirmemesinden ziyade hava alıp almadığı önemli, çünkü akşam çorapları kalıp halinde çıkarmak istemiyorum
    bu arada botlar geldi, denedim, tabanı gayet rahat, ancak öndeki koruma kısmı biraz vasat geldi, ayın şekilde yandaki ufak korumalar da sünger dolgu sadece sanırım. ayrıca ön kısımda baya bi boşluk kaldı, bacağı kalın olmak mı lazım bu botlar için, yoksa özellikle mi açıklık kalıyor, yürürken falan rahat edilsin diye, onu çözemedim?
    hava almıyor vermiyor da :D ben biraz kiloluyum benim dolduruyor bacaklar
    U.KALKAVAN bunu beğendi.

Motosikleti
    hava almıyor vermiyor da :D ben biraz kiloluyum benim dolduruyor bacaklar
    1 hafta deneyeyim, olmadı iade ederim.
    berk_cglr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)