Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet botu tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200
    Arkadaşlar merhaba,

4 mevsimlik veya kışlık bir çizme/bot arıyorum. 250-450 tl bütçem var. Tavsiye edebileceğiniz, kullanıp memnun kaldığınız çizme/bot öneriniz varsa öğrenmek isterim. Su geçirmez olanlar daha makul olur tabii ki. Şimdiden teşekkürler :

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    https://www.ydsshop.com/diablo-7-2-gtx-siyah-40?c=121

kullanıyorum, yağmur soğuk hiç birinde sorun çıkarmadı, vibram taban hiç kaymıyor, harika bir bot, uzun olanı da var, fiyatları senin bütçenin biraz üstünde, malum geçen seneler olsaydı rahat rahat sıfırını alırdın, biraz daha bütçeni zorla al derim ya da ikinci el temiz, faturası varsa daha da iyi olur bakarsan belki istediğin fiyata yakalarsın.
    bankimuun bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    yazlık kışlık ikisi bir arada olmaz kardeşim öyle satan varsa o ya yazlık yada kışlıkdır..

ikisini ayrı alıcaksın.. o fiyatlarda yerli markalara bakmanı öneririm ..

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı Kriplex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

4 mevsimlik veya kışlık bir çizme/bot arıyorum. 250-450 tl bütçem var. Tavsiye edebileceğiniz, kullanıp memnun kaldığınız çizme/bot öneriniz varsa öğrenmek isterim. Su geçirmez olanlar daha makul olur tabii ki. Şimdiden teşekkürler :
    Ben anladım seni hocam. Senin botun Motobot.

Bu markadan al. Yalnız 4 mevsim bot yok. Şimdi kışlık al 450 den ucuz. Artan parayı koy kenara, ayda 20-30 üstüne ekle, yazın da yazlığından alırsın. Başka türlü helak olacaksın.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yds iyi markadır ama almışken kaval kemiği korumalı uzun bot alman daha sağlıklı olacaktır. Motomax.te indirim var, kendim 4Riders'ın bu modelini kullanmadım ama fiyatı çok uygun görünüyor.

https://www.motomax.com.tr/4riders-t...yeni-seri-4638

Rakaful - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4Riders Travell Wp aldım kullanıyorum. İçine yün çorap giyince kışın ayağı üşütmüyor. Motomax su geçirmez diyor ama deneyimleyenler geçirdiğini söylüyor. Ben yağışlı havalarda kullanmadığım için pek sorun etmedim.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yds iyi markadır ama almışken kaval kemiği korumalı uzun bot alman daha sağlıklı olacaktır. Motomax.te indirim var, kendim 4Riders'ın bu modelini kullanmadım ama fiyatı çok uygun görünüyor.

https://www.motomax.com.tr/4riders-t...yeni-seri-4638
    Bende eski serisi var. Bilek kemiğine denk gelen koruma üstünde kalıyor. Kaza esnasında oradan darbe yemiştim. Lakin uzun olduğundan bileğim dönmemişti. Ha bu demek değildir değiştireceğim. Para kolay kazanılmıyor

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende eski serisi var. Bilek kemiğine denk gelen koruma üstünde kalıyor. Kaza esnasında oradan darbe yemiştim. Lakin uzun olduğundan bileğim dönmemişti. Ha bu demek değildir değiştireceğim. Para kolay kazanılmıyor
    Ben 1 senedir bot kullanıyorum, ondan önce spor ayakkabı, normal bot vs giyiyordum. Tam cahil cesareti varmış bende de..
    Atr 72-500 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200
    Teşekkür ederim arkadaşlar, tavsiyelerinize bakacağım. Varsa başka tavsiyelerinizi de paylaşabilirseniz sevinirim. Teşekkürler tekrar

Motosikleti
    XRUNNER
    YDS bize Allahın lütfudur. Bu fiyata bu kalite bence mükemmel. Ustelik para Turk firmasına gidiyor. Yazın yazlık YDS bot,kşın kışlık kısa ve ya uzun YDS bot.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler