Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

4riders botlar alınır mı? Bot tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Selam arkadaşlar
    Ekipmanda tek eksiğim bot kaldı.
    Çok soğuk havalarda ya da yağmurlu havalarda kullanmam motosikleti. Nasıl bir bot alayım. Mutlaka uzun mu almamı tavsiye edersiniz?

4riders botlar kağıt üzerinde güzel duruyor fiyatları da çok uygun. Linkteki ürünleri tavsiye eder misiniz?
    Cevabınız hayırsa alternatif ürünlere açığım.

Kısa
    https://www.motomax.com.tr/4riders-travell-wp-bot-11188
    Uzun
    https://www.motomax.com.tr/4riders-tour-evo-wp-bot-4638

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Gerçek deri
    Cordura kumaş
    YKK fermuar
    Impactec koruma

Kağıt üstünde güzel olan özellikler. Ama gerçek deneyimi nasıl, bir şey diyemeyeceğim.
    kulspruta bunu beğendi.

HyperXCrossfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Rockwell luke serisine de bakabilirsin.Yerli üretim ve impatec korumaları var.Fena değil hem görüntü hem rahatlık olarak.Ama bir spor ayakkabı rahatlığı beklenmesin.Ne kadar ekmek o kadar köfte sonuçta.Gönül isterki tcx,stylmartin ama şartlar belli.
    kulspruta bunu beğendi.

bende var.rahat değil.1 numara büyük almama rağmen.birde şık durmuyor.korumalar konusunu bilemem.
    kulspruta bunu beğendi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Ben 1 yıla yakın zamandır kullanıyorum. yazlık botu yaz kış kullanıyorum. yağmurda pantolon yağmurluğu üzerini kapattığı için tekstil kısımlarından su da geçirmedi. 1 kaza geçirdim motosiklet sağ ağağımın üzerine düştü. Kırık çatlak olmadı, zedelenme ile kurtardık. F/p ürünü denilebilir.
    kulspruta bunu beğendi.

Soruna tam cevap olmayacak ama yazlik breeze modelini kullaniyorum.gayet memnunum.
    kulspruta bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Bende kışlık modeli var. Kışın kullanıyorum ve su geçiriyor. Yağmurluk üstte olduğu zaman daha fazla geçiriyor çünkü tekstil kısım üstünden akmaya çalışan yağmurun hepsini emiyor. Soğuk havalarda nispeten sıcsk tutuyor. İş yerinde soba yanına bırakıp, kurulmasını çok bekledim. Bu sene üstüne bot yağmurluğu alacağım. Böylece sorun olmaz die düşünüyorum.
    kulspruta bunu beğendi.

hem yazlık hem kışlık olanını kullanıyorum. Yağmur çok yağarsa su geçiriyor malesef

kışın buzda kaydım ayağımın üstüne motor düştü ayağım sadece zedelendi 3 gün sonra düzeldi koruması gayet iyi
    kulspruta bunu beğendi.

kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Teşekkür ederim yorumlarınız için

Son Ütücü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-07
    YDS ye de bir bak istersen o da yerli üretim, fiyatlar uygun. Şahsen kullanmadım ama kullanıcı yorumlarında da çoğunluk memnun.
    kulspruta bunu beğendi.

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Tour Evo WP yani Water Proof kullanıyorum. Ben hakkını vererek günlük ayakkabı gibi her motora bindiğimde kullanıyorum ama daha aldıktan birkaç hafta sonra sağanak yağışta tekstil kısmından su aldı. Hafif yağışta bir sorun olmuyor. Bayramda Karadeniz turu yaptık. Rize'de sağanağa yakalandık. Korktum yola ıslak mı devam ederiz diye ama bir sorun olmadı. Tabi ben önlem olarak evden çıkmadan önce Decathlon'dan aldığım su itici spreyi tekstil kısma uygulamıştım. Belki de o korudu. Ama ürün rahat ve korumaları F/P ürünü. tavsiye edilebilir. Bir de Forma Adventure botum var. O harika bir şey mesela.
    kulspruta bunu beğendi.
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    4Riders Tour Evo Wp Bot modelini kullanıyorum bende yaklaşık 6-7 ay veya daha fazladır. 180TL civarına almıştım. O fiyat için gayet güzel ancak 340 TL etmez bu bot. YDS'ye bakın.
    kulspruta bunu beğendi.

ben de senin gibiydim kanka. çok araştırdım çok yorum okudum 4riders'a 100 yorum yapıldıysa 90 ı olumsuz. 10 tanesi de ben bi kötü yönünü görmedim tarzında yorumlar. ben de gidip rockwell aldım. koruma olarak süper rahatlık olarak süper. tip olarak süper. tavsiye ederim.
    kulspruta bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)