Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba bu benim forumda ilk mesajım. Önümüzde ki hafta motorsiklet sahibi biri olacağım, bu konuda da çok heyecanlıyım. Evet ilk kez ciddi olarak motorsiklet kullanmaya başlayacağım.Baslangic hatta uzun vadeli olarak Yamaha R25 Abs 2018 model lacivert rengini tercih ettim.Asiri Hız yapmayi çok seven biri değilim ama racing tarzı motorlar çok hoşuma gidiyor bu yüzden fiyatı biraz pahallı olsa da R25 i tercih ettim. Daha yüksek cc almak istemiyorum ve kaliteli bir motor olsun istedim.

Gelelim soruna, ben bir kaç aksesuar satan dükkan ile görüştüm, kasklar denedim, montlar denedim ve en son kendime aşağıda sizinle paylaştığım listeyi yaptım. Renk olarak bir uyum içinde olmasını da istiyorum ekipmanlarımin. Bu listeyi değerlendirerek değerli görüşlerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olurum. Sizlerin tecrübelerinden yararlanmak ve daha işin başındayken hatalı tercihler yapmak istemiyorum. Motoru aldıktan sonra akademi eğitimlerine de katılıp ondan sonra trafiğe yavaş yavas çıkmayı planlıyorum.

Ekipman Listem
Revit Raceway Mavi Mont 1.100
SCORPION EXO-710 AIR MUGELLO 1. 500
4riders city bot 290 Tl
4riders dizlik dirseklik 130 TL