Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rmax yazlık file pantolon

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstorm (2004)
    merhaba herkese.

Yakın zamanda 2. el clover pantolon almıştım ancak içliğini çıkartmanıza rağmen resmen havayla ilişkini kestiğini farkettim. yani öyle böyle kesmek değil, 10 dakika bekle yok eder, öyle sıcak. uzun yol için tabiki clover tercih edicem fakat şehir içi yazlık pantolon arayışımı Rmax file pantolondan yana kullandım.
    https://urun.n11.com/mont/yazlik-mot...E&gclsrc=aw.ds
    ürün indirimde 99 TL'ye satılıyor. bugün elime ulaştı. hemen denedim, genel olarak güzel, çok havadar, diz korumaları yeterli ancak bel koruması tırt. bir beden büyük almanızı tavsiye ediyorum kalıbı fazla küçük. ben medium giyiyorum large aldım ve gayet güzel. diyeceklerim bu kadar. herkese efil efil gezmeler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    En cok ihtiyacımız olan sey kullanıcı yorum ve kıyaslamaları. Paylasim icin tesekkurler. Bu arada XXL tükenmiş

Motosikleti
    bu arada fazla fazla cebi var. cepler hem fermuarlı hem de cırtlı, o yüzden gayet güzel.

Motosikleti
    2 gün kullanımdan sonra kesiminin pek de hoş olmadığı kanısındayım, alacak olanlar en az 2 beden büyük alsın, boy 1,80 üzeriyse almanızı önermiyorum, leylek gibi oluyosunuz.

freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı schizo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 gün kullanımdan sonra kesiminin pek de hoş olmadığı kanısındayım, alacak olanlar en az 2 beden büyük alsın, boy 1,80 üzeriyse almanızı önermiyorum, leylek gibi oluyosunuz.
    Etmeyin, siz bunu diyene kadar heyecanlanmıştım Sağlık olsun yine de, paylaştığınız için teşekkürler; hakikaten kullanıcı yorumlarına ihtiyacımız var.

Motosikleti
    yamaha mt-25
    Alıntı schizo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun boylusun sanırım . üzerinde iken resim gönderir misin.

Motosikleti
    Alıntı zuluman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun boylusun sanırım . üzerinde iken resim gönderir misin.
    zuluman özelden yollıyım ya ahahahha :D buraya koyulmaz bildiğin leylek :D ha şehir içinde giyerim affetmem püfür püfür

sash_009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250 (2016)
    Aynısından ben de kullanıyorum. Bu pantolonun fiyatı hep böyleydi. Arada sırada yükseliyor, düşüyor. Kullanıcı yorumum ise; bir kere düşme hakkı sunuyor size. En ufak düşmede paramparça olur. 6 aydır kullanıyorum. Yaklaşık 2000 km giydim bunu. Boyum 1.83. Xxl oluyo bana da. Fiyat/performans olarak makul. Bir kere şehir içi giymedim düştüm. Tam korumanın olması gereken noktadan çatlak oldu kalçada. Keşke giyseydim...
    Respect

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)