Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mont hakkında soru

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selamlar.
    Cruiser kullanıcısıyım yeni mont alıcam bütçe 300 civarı ve bulabildiğim hoşuma giden bi bu mont oldu bilen var mıdır nasıldır?

Ve boy 1.88 kilo 70 L beden de kollar kısa gelir mi?

Mont budur;
    https://m.n11.com/x-rider-1067-suni-...ont-P155508914

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbf 150
    bulunduğunuz yerde bu tür aksesuarlar satan bir yer varsa gidip deneyerek almanızı öneririm.montu alırken kışında kullanabileceğinizi yazın ki gibi sadece tişört üzerine değil kışın kazak v.b gibi şeyler giyeceğinizi unutmayaraktan ona göre almanız gerekir.ben 1.65 boy 65 kg. m beden aldım.yazın alırken s beden oluyodu ama kışında giyeceğim için m beden aldım.iyiki almışım.tam geldi. tam korumalı ve 4 mevsim olması paranızın boşa gitmemesi demek.benim aldığım mont 425 tl idi.markasını unuttum.yağmur soğuk rüzgar v.s hiç geçirmiyor.dükkana gidip hepsini tek tek deneyerek aldım.beğenilmesi zor bişey.o yüzden deneyerek almanız sizin yararınıza

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Marka hakkında hiç fikrim yok, görüntüye bakarsak montta ekstra koruma takviyeside yok..

Zaten suni deri diyede belirtmişler, fazla beklenti içine girme diyeceğim ama konfor neyse de koruma açısından hiç özelliği yok, kışın içliği de olmadığından bununla resmen donarsın.

bütçe buysa tavsiyem gerçekten korumalı pedleri, destekleri, içliği olan ikinci el ama markası belli tekstil bir ürün araştır..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)