Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dainese Korumalı deri mont seçiminde yardım edebilirmisiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

https://app.alibaba.com/dynamiclink?...areScene=buyer.
    Bu ürünü beğendim ama. Sizce güvenilir ve rahat olurmu?
    Bütce biraz kısıtlıdır. Kullandıgınız fiyat performans ürünü varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
    Montun neyini sevmediniz veya neyini sevdiniz onlarıda yazabilirseniz daha doğru seçim yapabilirim.
    Şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Dostum alibabadan bence ekipman alınmaz. He çok almak istiyorsan forumda alan deneyen arkadaşların yorumlarına bak o ekipmanların aynısından al. Sonuçta bu alacağın monta bir nevi canını emanet edeceksin. Dainese gibi bir markanın montunu burası çok cüzi bir rakama satıyor ama sence neden satıyor bi bunu düşün sen. Burdan almak yerine 2.ellerine bakabilirsin bir sürü 2.el uygulaması ve sitesi var. Bende yazın aynısından aldım bu montun ama 2.el 1100 e düşürdüm. En kötü 1-2 ay bi yerde çalış öyle al kardeşim yapma etme ordan bu mont alınmaz

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    %1000000 replikadır. 25$ dainese logosunu satmaz.

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı mrado adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum alibabadan bence ekipman alınmaz. He çok almak istiyorsan forumda alan deneyen arkadaşların yorumlarına bak o ekipmanların aynısından al. Sonuçta bu alacağın monta bir nevi canını emanet edeceksin. Dainese gibi bir markanın montunu burası çok cüzi bir rakama satıyor ama sence neden satıyor bi bunu düşün sen. Burdan almak yerine 2.ellerine bakabilirsin bir sürü 2.el uygulaması ve sitesi var. Bende yazın aynısından aldım bu montun ama 2.el 1100 e düşürdüm. En kötü 1-2 ay bi yerde çalış öyle al kardeşim yapma etme ordan bu mont alınmaz
    İlginiz için teşekkür ederim.
    Fakat aktif olarak motor kullanıyorum bir şekilde ekipmanı tamamlayacağım. Zaten mevcut ekipmanım.
    Ekipman dediysem; korumalı eldiven, ls2 kask, dizlik, dirseklik ve sırt koruma .

Bir süre erteleyebilirim mont' u, hem araştırmaya devam ederim

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Markalı ürün almak bütçe meselesidir ama CE sertifikalı ürün almak mecburiyettir.

Dainese pahalı bir marka, daha uygun fiyata CE guvenlik sertifikalarına sahip uygun markalar alın.

Kesinlikle replika ürün almayın. Süs olsun veya güzel olsun,sekil olsun işi güvenliği sağladıktan sonra düşünülmeli.

Bir gün ekipmanin sizi çok ciddi masraflardan ve acılardan koruyacağını unutmayın.

Burda paylaştığım ürün CE güvenlik serfikalı Tayland ürünüydü. Siz güvrnmeyin deyince dikkate aldım ve satıcıya vazgeçtiğimi bildirdim.

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    motomax tan bu hafta sonu riders deri mont aldım 1300 tl %50 indirim ile 650 ye geldi tavsiye ederim , 350euroya da güzel held deri montlarda var %50 indirimde 800 küsür tl ye geliyor . her ikiside ful korumalı .
    Salurbey bunu beğendi.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %1000000 replikadır. 25$ dainese logosunu satmaz.
    ihtimali bile yok bence ne logosunu ne düğmesini alabilir 25 dolara Gelecek olan ürün görsellerdekiyle aynı olmayacağı garanti. Alibaba aliexpress ve ebayda bir çok orjinal görsele rağmen sahte ürün satılıyor.
    Salurbey bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Montu,botu ve eksik olan ekipmanlarınızı almayı ertelemeyin.

Biliyorum,bütçe meselesi fakat başınıza kazanin ne zaman geleceğini bilemiyorsunuz ve işte tam o an da ,eksik olan ekipmandan dolayı çok büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Örneğin, çizme yok ve ayak bileğiniz kırıldı, simdi düşünün, iyileşme süreci, maddi masrafı, sosyal hayattan kaybınız,manevi üzüntü, yani say say bitmez.

Ekipman almayı ertelemeyin.

A.Yaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1
    Durt bak uygun yollu.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ihtimali bile yok bence ne logosunu ne düğmesini alabilir 25 dolara Gelecek olan ürün görsellerdekiyle aynı olmayacağı garanti. Alibaba aliexpress ve ebayda bir çok orjinal görsele rağmen sahte ürün satılıyor.
    Replika montlar var bire bir aynı ama 99$ ve satan adam dainese adıyla değil de dain adıyla satıyor, gelen mont dainese.
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Alıntı aokuyumcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motomax tan bu hafta sonu riders deri mont aldım 1300 tl %50 indirim ile 650 ye geldi tavsiye ederim , 350euroya da güzel held deri montlarda var %50 indirimde 800 küsür tl ye geliyor . her ikiside ful korumalı .
    Kardeş birkaç kez denedim sitesine girsem ürün göstermiyor. E taa diyarbakırdayım istanbul'a mont almaya gelemem ki!

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:26 ----------

Ayrı ayrı hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Bidiğiniz tanıdığınız fiyatta da alınabilir türde olan yer varsa paylaşırsanız sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:30 ----------

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)