Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HELD Evo-Thrux - Five Gloves RFX New Air seçim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    msx125
    Selamın Alyküm
    Allah nasip ederse 3 senedir almayı istediğim motoru bu hafta içinde alacağım. eldiven hariç bütün ekipmanlarımı topladım. alpha akademiden murat bey ile de bu hafta içi eğitime başlayacağım.

arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi HELD Evo-Thrux - Five Gloves RFX New Air bu iki eldiven arasında kararsız kaldım. mehmet ali pir aea nın bir videosunda five gloves un bu modelini kullanmış. mesaj attım dönmedi daha. bu iki model arasında bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok memnun olurum. 500 e kadar fiyatı olan başka marka modellere de açığım. şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    msx125
    ben cevap vereyim bari
    mehmet ali pir Five Gloves RFX New Air modelinden yaz için çok memnun olduğunu belirtti. fakat ben beden bulamadığımdan dolayı HELD Evo-Thrux aldım. kağan hocadan eğitim alıyorum. dün akşam 5-7 arasında hava tahmini 10° civarındaydı. ellerim üşüdü

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Elleriniz üşür normal bu aralar biraz serin. Ama yazın hiç problem olmaz ikisi de. Bu işte yazlık kışlık ayrı biliyorsunuz.

Yazın - Five Glowes Sport City - Black

Kışın - Five Glowes GT2 WP kullanıyorum.

İkisinden de memnunum.

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elleriniz üşür normal bu aralar biraz serin. Ama yazın hiç problem olmaz ikisi de. Bu işte yazlık kışlık ayrı biliyorsunuz.

Yazın - Five Glowes Sport City - Black

Kışın - Five Glowes GT2 WP kullanıyorum.

İkisinden de memnunum.
    Seni yakalamışken sorayım lastikler nasıl lastikler Baya bir zaman geçti ıslak kuru performansı hakkında bilgi verir misin?

Bende almayı düşünüyorum ama iyimi eldiven held evo

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Akhunturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni yakalamışken sorayım lastikler nasıl lastikler Baya bir zaman geçti ıslak kuru performansı hakkında bilgi verir misin?
    2000 km oldu İstanbul' da havalar malumunuz sürekli yağmur yağıyor bu aralar. Ben ıslakta da kuruda da hiç sıkıntı çekmedim. Lastikler gayet güzel. Fabrika çıkış lastikle kıyaslanmaz zaten arada çok fark var. Isındıktan sonra da çok güven veriyor bana. Ama biraz daha bütçeniz varsa Rosso 2 alın daha çabuk ısınıyormuş. Biraz daha erken biter tabi Rosso 2. Ama Mitas Sport Force da hiç fena bir lastik değil. http://www.motosiklet.net/forum/moto...t-force-4.html
    Bu konuyu açıp iki lastiği de kullanan arkadaşlara da nasıl bulduklarını sormuştum. Oralardan fikir alabilirsiniz.

Lastiği ne alırsanız alın ancak ölçüsü doğru olsun bu çok önemli.

110/70 ZR17 - 150/60 ZR17

Motosikleti
    msx125
    ben çok memnunum. geçenlerde izimire gittim. orada five ın daha pahalı bir yazlık eldivenini denedim içimde kalmadı değil new air yoktu onu deneyemedim. five ın hava alma yerleri daha fazla evo da o kadar hava alan kısım yok. imkanınız var ise ikisini de deneyin. dediğim gibi ankarada yaşıyorum buranın hava koşullarında şimdiye kadar eksi bir tarafını görmedim.

Motosikleti
    msx125
    beyler eldivenin resimde görünen serçe parmağı üzerindeki plastik yarıldı. ankara motomaxa götürdüm. böyle birşey ile hiç karşılaşmadık dediler. garantiye gönderelim dediler fakat bu durumda eldivensiz kalacağımdan dolayı 250 civarı maksimum bir eldiven bakıyorum. Five Glowes Sport City - Black e baktım fiyatı beni aşıyor. önerilerinizi bekliyorum.

Motosikleti
    msx125
    yeni eldiven baldım. five gloves rs3. motoplus izmir mağzası bunu önerdi. fiyat olarak ta makul geldi. bugün yarın elime geçer. deneyimlerimi yazarım.
    http://www.motoplus.com.tr/urun/9910...OVES-RS3-BLACK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)