Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mont seçemedim. Okudukça kafam daha çok karıştı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Fuarda birkaç stantda mont denedim.
    Üzerime olan montlar yani fermuarını kapatabildiğim montların kolları bol geldi, haliyle dirseklerdeki korumalar tam yerine oturmadı, yana kayacakmış gibi durdu.

Dainese gibi pahalı markaları bile denedim ama üzerime göre içime sinen bir mont alamadım.
    Koskoca fuardan aa bu ne güzel sıcak tuttu deyip neopren içlik aldım yalnızca.

Kışın da içime neopren giyerek kullanabileceğim, üzerine yağmurluk giyince yağmurda sorun çıkarmayacak ama yolda yağmurluksuz yağmura yakalanınca da fazla ıslatmayacak, sıcak tutacak mont arıyorum.
    Yazın sıcaklarda pişmeye başlayınca yazlık mont alırım, şimdilik yaz hariç 3 mevsim giyebileceğim mont arıyorum.
    Kolları ayarlanabilen mont var mıdır? Yaş 45'i geçti, artık yavaş yavaş göbekli moduna girdim. Kollarım da sıska olunca boyuma uyan mont kollarıma bol geliyor.
    Salı günü Kadıköy hasanpaşa tarafına gidip oralardaki dükkanlara bakmayı düşünüyorum. Şu dükkanda bu markaya bir bak diye tavsiye edebileceğiniz marka var mıdır?
    Bütçe olarak 1500 lira cıvarı bir fiyat var aklımda ama çok içime siner çok beğenirsem ve iyi bir şey bulursam 2bin'i de zorlayabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi çoğu mont ve pantolonun korumaların konumu ayarlanabiliyor.Ayrıca kolları ve beli de çeşitli cırt yada fermuarlarla ayarlanabiliyor.Ortalama bir vücuda sahip olmama rağmen koruyucu kıyafetleri ilk giydiğimde genelde bana da olmuyor ancak korumaların yerlerini ve kol,bel ayarlarını ayarladıktan sonra üstüme oturuyor.Şimdi aklımda spesifik marka yok ama çoğu markada en azından kollarda 2 çıtçıt oluyor,kol kalınlığı iki farklı çeşitte ayarlanabiliyor.Belki de fuar karmaşasından göremediniz.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi çoğu mont ve pantolonun korumaların konumu ayarlanabiliyor.Ayrıca kolları ve beli de çeşitli cırt yada fermuarlarla ayarlanabiliyor.Ortalama bir vücuda sahip olmama rağmen koruyucu kıyafetleri ilk giydiğimde genelde bana da olmuyor ancak korumaların yerlerini ve kol,bel ayarlarını ayarladıktan sonra üstüme oturuyor.Şimdi aklımda spesifik marka yok ama çoğu markada en azından kollarda 2 çıtçıt oluyor,kol kalınlığı iki farklı çeşitte ayarlanabiliyor.Belki de fuar karmaşasından göremediniz.
    Burgaz'lı hemşehrim yanıt vermiş. Sağol.

Fuarda her yer çok karmaşaydı, belki de bu yüzden hiç bir şey anlamadım. Zaten AVM'lerde de kapalı mekanda kalabalık uğultu içinde hiç bir şey alamam alışveriş yapmak benim için işkence gibi bir şey. Fuar da kalabalık AVM ortamından beterdi.

Mağazaları gezicem artık. Kolların ayar yapılabilmesi iyi olmuş. Bu yaştan sonra spor yapıp kollarımı kalınlaştıramayacağıma göre.
    Thracian bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)