Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

giyip çıkarması kolay olan 4 mevsim motosiklet botu öneriniz var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

muhtemelen tabana kadar fermuarlı olması gerekiyor başka bir kolay yoldan giyip çıkarma mekanizma yoktur sanırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Fermuarı arkadan olan botlar var. O çeşitlere bakabilirsiniz. Ama şunu da söyleyeyim, gerçek anlamda 4 mevsim bot yok. Yazın püfür püfür hava alsın derseniz, o havalandırma deliklerinden kışın soğuk ve rüzgar girer. Gore-Tex alsanız, o sadece içerideki havanın dışarı çıkmasına izin verir, ayağınıza püfür püfür hava girmez. Öte yandan Gore-Tex'in ısı izolasyonu yoktur, bir de termal özellik gerekir kış kullanımı için. O da yazın pişirir.
    Tavsiyem ilkbahar sonu-kış-ilkbahar başı için bir adet, ilkbahar sonu-yaz-sonbahar başı için bir adet olmak üzere iki çeşit bot almanız.

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fermuarı arkadan olan botlar var. O çeşitlere bakabilirsiniz. Ama şunu da söyleyeyim, gerçek anlamda 4 mevsim bot yok. Yazın püfür püfür hava alsın derseniz, o havalandırma deliklerinden kışın soğuk ve rüzgar girer. Gore-Tex alsanız, o sadece içerideki havanın dışarı çıkmasına izin verir, ayağınıza püfür püfür hava girmez. Öte yandan Gore-Tex'in ısı izolasyonu yoktur, bir de termal özellik gerekir kış kullanımı için. O da yazın pişirir.
    Tavsiyem ilkbahar sonu-kış-ilkbahar başı için bir adet, ilkbahar sonu-yaz-sonbahar başı için bir adet olmak üzere iki çeşit bot almanız.
    evet ayrı ayrı almak daha mantıklı şuan yazlık alıyım o zaman ama ilk önce önemli olan kolay giyilip çıkarılması
    insta: veli_montana_

Motosikleti
    2017-Cbr 250 R Hrc
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ayrı ayrı almak daha mantıklı şuan yazlık alıyım o zaman ama ilk önce önemli olan kolay giyilip çıkarılması
    Takipteyim bende uygun fiyatlı korumaları tam yazlık bir bot arıyorum.Aldığınız veya karar verdiğinizde bilgi verirsiniz herhalde ?

Alıntı Sandozix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takipteyim bende uygun fiyatlı korumaları tam yazlık bir bot arıyorum.Aldığınız veya karar verdiğinizde bilgi verirsiniz herhalde ?
    biraz zor olucak ama zaman zaman araştırma yapıcam

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Krampon al üzerine dizlik tak...Dalga geçmiyorum motor üzerinden inmeyeceksen motor botu al yoksa alma ayağın kırılır...Bir kere denedim bildiğin krampon işte...Dekatlonda kar ve kayak için istediğin gibi ucuz botlar var goratex vs...

Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Krampon al üzerine dizlik tak...Dalga geçmiyorum motor üzerinden inmeyeceksen motor botu al yoksa alma ayağın kırılır...Bir kere denedim bildiğin krampon işte...Dekatlonda kar ve kayak için istediğin gibi ucuz botlar var goratex vs...
    evet kayak botlarından çok farkı yok bizimkilerin ama krampon ne alaka onlar kısa olmuyormu bileği kim korucak

güncellllllllll

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)