Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yeni deri pantolonum Dainese Delta Pro c2 ( yazlık versiyon )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Saolasın jimy hendrix. Siyah rengini özellikle almadım, beyaz rengin kirlenecegini bile bile aldim. Tek istediğim renk olduğu için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyw dude. Sezon açılışı 1 mart sonra resimlide yuklerim. Alt ust takım diget ekipmanla kombin sekilde olacak. Tabi dizlik takmicam artik

http://i.hizliresim.com/5YBWyl.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

Normalde tech90 kotu giyince bile üzerine dizligi takıyorum.Korumalı kotta bile her durumda dizlik var.
    Tech 90 kot iyimiş bunun moldeli hangisi link atarmısınız

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tech 90 kot iyimiş bunun moldeli hangisi link atarmısınız
    Tech90 City modeli. Gecen sene nisanda aldım. Gayet memnunumm tavsiye ederim.
    Yiğit_ bunu beğendi.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Tech90 City modeli. Gecen sene nisanda aldım. Gayet memnunumm tavsiye ederim.
    sağolasın, kesimi spor demi

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Hayırlı olsun çok şık bi pantolon.
    Salurbey bunu beğendi.

Masallah diyelim nazarimiz değmesin. Arkadaşlar benim sormak istediğim bu orijinal markaları yurt dışındaki fiyatları nasıldır bağlantımız var diyelim daha ucuza alabilir miyiz?
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun çok şık bi pantolon.
    Chopperrider teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

Alıntı sarpgray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Masallah diyelim nazarimiz değmesin. Arkadaşlar benim sormak istediğim bu orijinal markaları yurt dışındaki fiyatları nasıldır bağlantımız var diyelim daha ucuza alabilir miyiz?
    Sarpgry sağol. Yurtdışı fiyatlar bazı dönemler belirli ürünlerde uygun oluyor. Araştırmak gerek. Fc moto, motoin en bilinen siteler. Y dışından biri getirirse hem vergi avantaji hemde kargo odememis olursunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:54 ----------

Benim çok beğendiğim bir kesimi var bence spor ama en doğrusu gidip yerinde görmeniz. tech90 in ürün çeşitliliği fazla. İstediğiniz kesime yakın bir model bulma ihtimaliniz çok yüksek.

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saol demir. İmkansız giyilmez
    yaz kullanımı için ne tavsiye edersnz? spor kesimden hoşlanırım, fuara gitmişken alayım diyorum

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Merhaba Salurbey, hayırlı olsun ama yanacaksın :D r6 al da piste slider eritmeye gidelim
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Açıkçası kevlar kotlar veya deri pantolonlar her ne kadar yazlık modelini alasaniz bile çok konforlu olmuyor ama ben konforu 2.planda düşündüğüm için yinede giyiyorum, içine hyper cool özel taytlar kullanirsaniz nispeten daha rahat edersiniz. Birde mesh kumaş fileli pantolonlar var onları kullanmadım o yüzden bilgim yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Salurbey, hayırlı olsun ama yanacaksın :D r6 al da piste slider eritmeye gidelim
    Stunt yarama tuz bastın dostum, r ile başlayan canavarin adini yazmicam Bu arada çok haklısın kesin pisirecek içine tayt mayt 2 3 tane aldim mart-mayis sonuna kadar idare eder ama sonra iptal. Sadece şehirler arası kullaniyim ve pist onun dışında kevlar kot devam Zaten şöyle bir ağırlık hesabi yaptım deri ceket pantolon kask korumalar toplam ağırlık 10 kg ye yaklaşıyor.

Knox handroid denicem bakalım nasıl olucak
    Stunt bunu beğendi.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Açıkçası kevlar kotlar veya deri pantolonlar her ne kadar yazlık modelini alasaniz bile çok konforlu olmuyor ama ben konforu 2.planda düşündüğüm için yinede giyiyorum, içine hyper cool özel taytlar kullanirsaniz nispeten daha rahat edersiniz. Birde mesh kumaş fileli pantolonlar var onları kullanmadım o yüzden bilgim yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

Stunt yarama tuz bastın dostum, r ile başlayan canavarin adini yazmicam Bu arada çok haklısın kesin pisirecek içine tayt mayt 2 3 tane aldim mart-mayis sonuna kadar idare eder ama sonra iptal. Sadece şehirler arası kullaniyim ve pist onun dışında kevlar kot devam Zaten şöyle bir ağırlık hesabi yaptım deri ceket pantolon kask korumalar toplam ağırlık 10 kg ye yaklaşıyor.

http://i.hizliresim.com/nE61n0.jpg

Knox handroid denicem bakalım nasıl olucak
    Knox almakla en iyisini yaptın eldivende zirvedir, şehir içi kevlar iyidir kullanışlı pistte giyersin doğru düşünmüşsün, unutmuşum ismi lazım değilden bahsetmiyoruz :D
    Salurbey bunu beğendi.
    Feel the way

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    .Stunt aynen dostum, ismi lazim değili yazmıyorum,1 gün yazarsam kelime şu olacak "aldım"

alipasa85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2016 Kırmızı-Beyaz
    Çok güzel şık ve güvenli ekipmanlar, iyi günlerde kullanın, bir ara satıyordunuz motoru, 600 cc'ye geçiyordunuz, vazgeçtiniz sanırım?

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alıntı alipasa85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel şık ve güvenli ekipmanlar, iyi günlerde kullanın, bir ara satıyordunuz motoru, 600 cc'ye geçiyordunuz, vazgeçtiniz sanırım?
    Alipaşa teşekkür ederim.Kriz sebebiyle erteledim 600cc yi ama kesinlikle bir süreliğine Aldigim gün aynı ekipman paylaşımındaki başlığım gibi "yeni motorum .... " şeklinde konu açarak foruma yazaca ğım.

alipasa85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2016 Kırmızı-Beyaz
    Alipaşa teşekkür ederim.Kriz sebebiyle erteledim 600cc yi ama kesinlikle bir süreliğine Aldigim gün aynı ekipman paylaşımındaki başlığım gibi "yeni motorum .... " şeklinde konu açarak foruma yazaca ğım.
    inşallah en kısa zamanda alırsın, Rabbim hayırlısıyla verir, ben de R25'imi sattım, şu an motor havası pek yok zaten İstanbulda, yaza doğru belki bir CBR 650F alabilirim, ben hayran kaldım o motora

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    hayırlı olsun, yağlı güreş kısmeti gibi

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alıntı alipasa85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah en kısa zamanda alırsın, Rabbim hayırlısıyla verir, ben de R25'imi sattım, şu an motor havası pek yok zaten İstanbulda, yaza doğru belki bir CBR 650F alabilirim, ben hayran kaldım o motora
    Hayırlı olsun. R25 için her zaman yazdım forumda ve hepde soylicem çok sevdiğim ve beni çok mutlu eden bir motor,bendeki yeri başka. Geçen gün bir başlık altında "almayın kötü motor"yazdım, artık insanlar bunu duymak istiyor heralde

650f çok güzel motor. Yamaha diversionda bir bakın en son kararı öyle verin derim. İnşallah istediğiniz motora kavusursunuz en kısa zamanda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, yağlı güreş kısmeti gibi
    Felis teşekkür ederim. Doğru diyorsun biraz zeytinyağlı dolma durumu var ama deri işleri hep öyle konfor yok maalesef hem ağır hemde havalar biraz isindiginda sauna etkisi yapiyor. Fakat derinin içinde kendini aşırı korumalı hissediyorsun , çok güzel duygu

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    beyler bir guncelleme gecıyım, pantalon ve knox hdroıd'lerle 600km yol yaptım + (alipnesafe kulaklıkar vardı ama onları takmadım cunku motorumun sesını acayıp ozlemısım dınlemekten buyuk mutluluk duydum) , ilk izlenimler söyle, delta pro beklediğimden cok daha rahat hiç yormadı beni, tabi içime özel bir tayt giyiyorum, nike dan aldıgım hiper cool modeli,gayet konforlu şu zamana kadar. germe çekme sıkma terletme yapmadı,tabi havaların 10-15 derece oldugunu dıkkate alıyorum.

knox'lar biraz yordu ne yalan soyleyım,sanki biraz elin tam olarak kapanması ve 4 parmak fren yapma noktasında on taraftakı parmak ustu korumaların fren manetine takılıyor olması biraz dusundurdu beni,zamanla açılır diye dusunuyorum.onun dısında kesinlikle soguk havalarda kullanılacak bir eldiven değil , havalandırma çok ii el full ruzgarı alıyor,yani üşütür.

600 km için özetim,delta pro c2 estivo ( yazlık ) tam puan,knox ise biraz daha değerlendirmeye tabi tutulacak ama koruması ve sağlamlığı konusunda lafım yok.

fotoda eldıven yok, evden cıkarken cekıldı, motora tam bınmeden takıyorum her zaman elidivenimi.

papazkemal bunu beğendi.

Hayırlı olsun,süper olmuş kazasız belasız kullan...

yazlık ve uzun yolda kullanım için birşey düşünüyorum, çok bilgili değilim ama, yinede fazla düşük seviye birşeyşer almak istemem, motor honda nc750x
    enduruomsu yani, şimdi aslında gore tex olsun derim ama çok pahalı, sonra bakarız, 4 mevsim mont pantolon istiyorum, mesela Revit Sand 2 4 mevsim mont ve pantolon nasıldır, ne dersiniz?
    bakınız link, uygunmudur, yada ne yapmalıyım, ek koruma olarak neler alayım?
    http://www.hepsiburada.com/revit-sand-ceket-gri-kirmizi-p-OTOZM1036809-81?magaza=Motosiklet%20Online
    http://www.hepsiburada.com/revit-sand-2-pantolon-gri-p-OTOZM1101809-09?magaza=Motosiklet%20Online
    http://www.hepsiburada.com/revit-sand-pro-eldiven-kirmizi-p-OTOZM1114509-03?magaza=Motosiklet%20Online

çizme ve kaskta lazım, paralarsuyunu çekince kaska fazla yüklenemedim, nolan n87 gibi birşey alsam yeterli gelirmi, sonra arai yada shoei alacağım nasılsa..
    motorda hızlı gitmem 110-120 ben enduro severim, sakin sakin, hızla pek işim olmaz, bunuda gözönüne alın arkadaşlar...

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    4 mevsim veya goratex ekipman kullanmadığım için tecrübem yok,çok bişiler soyleyemeyecegim. Kaskın mutlaka arai veya shoei olmak zorunda degil,önemli olan kabul görmüş testlerden geçmiş olması ve koruyuculugunun belli standartı yakalaması. Nolan gayet iyi bir marka. Çizme konusunu ihmal etme,birçok kişi bu yüzden bilek yaralanmasına maruz kaldı. Bot tercih etme,çizme olsun. Cok çeşitli markaların çizmeleri mevcut. Aslında tüm ekipman lazım, eksik olan korumanin olduğu yer tüm darbelere açık kalıyor. Diyelim ki sadece çizme almadın ve bir kaza oldu,ayakbilegin kırıldı, diğer tüm bölgelerin sağlam. Yine çok büyük sıkıntı olur. Bu sebeple ekipman alımını tamamlamak şart.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)