Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rockwell bot

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Rockwell luck air yazlık bot nasıldır arkadaşlar? Bütçe kısıtlı malum yaz gelmeden eksikleri gidermek istiyorum. Uygun fiyata başka bot tavsiyesi de verebilirsiniz. Bir de netten nerden alınır Sivas'ta maalesef seçenek yok... Daha önce konuşuldu mu bilmiyorum ben bulamadım. Şimdiden teşekkürler ...
    Takınsam kanat manat kuş muş olsam seğirtsem
    Bomboş vatana inat matana doğru gitsem... NFK...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Ben de bu botu almayı düşünüyorum ama bazıları illa çizme diyor, daha uzunlarını tercih edin diyorlar yani. Ama onlar da yazın giyilecek gibi değil. Full fileli spor ayakkabı ile zor duruyorum yazın. Rockwell iş görür mü arkadaşlar, yoksa illa da çizme mi?

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Normal ayakkabıya göre illaki koruyacaktır fakat Allah korusun ayak bölgesinde bir kırık hayatınız boyunca en iyi ihtimalle topal gezmenize neden olabilir. Gülü seven dikenine katlanır kendinizi riske atmayın.

Taraflı yorumlara güvenerek ben aldım pişman oldum, yazlık modelini aldım kalıp sorunu vardı yanlardan bombelik ve kırılma yaptı kışlık model ile değişim yapıldı onda da aynı sorun var. Anladım ki bu botlar makinelerde hazır yapılıyor ve kalıp kullanılmıyor bundan dolayı ayağı sarmadığı için yanlardan ezilme oluyor ve ayağa rahatsızlık veriyor günlük kullanılacak bir ürün değil sağlamlık görünürlük güzel ama çok rahatsız ayağınızda düz bir kaln bir kutu taşıyormuş hissi veriyor, hakiki deri değil emitasyon bu sebeple fiyatı yüksek çünkü emitasyon bot fiyatları 40 - 50 TL bizde ayakkabı üreticisiyiz biz hakiki deri özel tasarım ayakkabı yapıyoruz bu fiyattan daha aşağıya karar sizin motosiklete çok biniyorsanız biraz fazla verip daha kaliteli ürün alın herkes tutturmuş yerli üretim destek verin yabancılara para vermeyin arkadaşlar o zaman YDS bu botun üreticisi daha kalite ürün çıkarsın fiyatını uygun tutsun alalım yerli üretime destek verelim bizde parayı sokaktan bulmuyoruz.
    edim1234xxx bunu beğendi.

Var mi bu botu baska kullanan. Falco diye bir italyan markasi var yazlik modelleri guzel ama koruma rockwelle gore sifir. Dianese in street modelini inceleyemedim ama bu günlük kullanilan modellerin mi korumalari cok az. Bilgisi olan varsa sevinirim

interstate60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    IRON883
    motoplustan 190 liraya aldım. bot çok güzel ve rahat kesinlikle tavsiye ederim. terletme yapmadı, her yerli malı hem güvenli. en yakın alternatifi TCX STREET onun ön koruması yok ve fiyatı 800 lira civarında.

Ben de kullanıyorum yazlık modelini, normalde 43 yada 43,5 giyerim bu ayakkabıyı da 43 aldım, hafif bol geldi ama 42 alıpta sıkmasını istemedim. Ne kadar kalitesiz de dense, deri değil de dense spor ayakkabıyla binmekten çok çok daha güvenli bence. 3-4 saat ayağımda kullandım bi rahatsızlık hissetmedim. Saygılar.

Motosikleti
    Tracer700
    bende kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim gerçi bütçem buna yetti hiç yoktan iyidir diye aldım siyah kotla çok şık duruyor ayakkabı

edim1234xxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj discover 125 st
    yarın gidip deneyerek almayı düşünüyordum ama yine de deneyeceğim en ufak bir rahatsızlık verirse zaten almam birde CE onaylı değil galiba
    sçs_alara

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Selam gencler,uzun yol icin tur botum var dize kadar uzun...
    sehir ici kullanim icin kisa ayakkabi ariyorum...
    Ucuz olsun istedim.4riders joker yada bull kullanan varmi...
    Diger secenek rockwell luke ayakkabilar...
    İkisinden birini sececegim.onceligim guvenlik ve rahatlik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)