Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Forte Gt- durt yada ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA PS150İ
    Herkese selamlar, hepinize üzerinizdeki ekipmanı test etmediğiniz sürüşler dilerim.

150 cc scooter sahibiyim. Yaz aylarında fırsat buldukça 200 km gibi kısa geziler yaparım. 80 km benim için ideal sürattir. Gezilerde eşimde yanımda olur.
    Bu sebeple artık ekipmansız olmaz diyerek, mont eldiven ve dizlik bakmaya başladım.Bütçem kısıtlı o yüzden fiyat/performans ürünleri tercihim olacak. Sizlerden ricam yazlık mont- dokunmatik özelliği olan eldiven ve dizlik tavsiyesinde bulunur musunuz. Ayrıca beden ne olmalı ?
    Ben 1.84 105 kg
    Eşim 1.58 58 kg
    Marka olarak durt ve forte gt inceledim. Forte biraz daha ucuz ama modeli kod mu yoksa ismi varmı bulamadım.Durt tarafında ise ravi dark modelinin gri rengi hoşuma gitti.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    5 yıldırt durt marka montum taşş gibi duruyor uygun fiyatta durt mont taviye ederim.L beden olucaktır bayan kesimleri farklı ona bir şey diyemicem.antalyada yaşıyorsanız durt mağazası açıldı bence gidip orda deneyin

Motosikleti
    HONDA PS150İ
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 yıldırt durt marka montum taşş gibi duruyor uygun fiyatta durt mont taviye ederim.L beden olucaktır bayan kesimleri farklı ona bir şey diyemicem.antalyada yaşıyorsanız durt mağazası açıldı bence gidip orda deneyin
    Durt ta xxl denedim gayet iyi oturdu üzerime göbekten dolayı , ayrıca Antalya mağazasındaki arkadaş çok ilgiliydi. Fiyat olarak 2 monta 1500 lira istedi.
    Forte gt tercih edersem sanırım 1100 seviyelerine düşecek bu fiyat. Aradaki kalite farkına değer mi ? Yada o kadar fark var mı ? Bilemiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)