Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mont seçimi HK. (Revit Raceway & Dainese Racing D1 Pelle)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PulsarDominar'400
    Merhabalar,
    - Özet: Dört mevsim hangi mont ile daha rahat edebilirim? -
    Foruma yeni katıldım. Yaklaşık iki senedir de motor almayı planlayıp gerek buradan sizleri gerek youtube'dan abilerimi takip ederek kendimi bilinçlendirip farkındalığımı arttırmaya çalışıyorum.

Bu 2 senenin sonunda Pulsar 200ns almaya karar verdim, maddi birikimimi yaptım fakat motoru almadan önce olması gerektiği gibi ekipmanlarımı tamamlama düşüncesindeyim. Alacağım monta göre diğer ekipmanlarımı da şekillendireceğim fakat başlıkta da belirttiğim iki farklı mont arasında kaldım.

Bildiğiniz üzere Revit Raceway, su geçirmeyen yazlık bir mont. Bu montu alırsam eğer kış aylarında içime giyeceğim termal içlikler ile kullanabilir miyim?

Yada; Alacak olursam ikinci el olarak almayı düşündüğüm Dainese Racing D1 Pelle ile yaz aylarında rahat edebilir miyim?

Bu konu hakkında tavsiyelerinizi bekliyor, şimdiden teşekkür ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkinci el almak yerine sıfır alıp level 1 olan korumaları impactec ile değiştirmen daha mantıklı olur. Çoğu montun üzerindeki korumalar level 1 ve sırt koruması yok denecek hükmünde bir süngerden oluşuyor.

Motosikleti
    PulsarDominar'400
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci el almak yerine sıfır alıp level 1 olan korumaları impactec ile değiştirmen daha mantıklı olur. Çoğu montun üzerindeki korumalar level 1 ve sırt koruması yok denecek hükmünde bir süngerden oluşuyor.
    Sıfır raceway alıp korumaları mı değiştireyim yoksa tavsiye edeceğiniz başka bir mont var mı?

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Çaylak . adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır raceway alıp korumaları mı değiştireyim yoksa tavsiye edeceğiniz başka bir mont var mı?
    Evet tavsiyem bu yönde olur. Ancak sonuçta polyster 600D kumaş hepsinde aynı. Dikiş kalitesi ve işçilik fark eder elbet. Ancak benim gönlüm bunda
    http://www.motosikletim.com.tr/DIFI-Jerez-II-Deri-Ceket,PR-834890.html
    http://www.motosikletim.com.tr/DIFI-Roadster-Aerotex-Ceket,PR-834872.html

Richa'nın da bir modeli geçen indirimdeydi bakmanı öneririm.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sen boşuna ekipman takma çok dalga geçtiğin için ilk kazada testisin depoya sıkısacak ve orada can verecen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)