Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Spidi marka montlar nasıldır?

Motovento
    REKLAM ALANI
    osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Spidi marka mont almayı düşünüyorum. Kullanan var mı, mont nasıldır? Dainese marka mont kullanıyorum, kalitesi çok iyi, Spidi kalite olarak aşağı mıdır, ne kadar fark vardır?

Yurtdışından arkadaşa getirteceğim, o yüzden deneme şansım yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    İtalyandır.motogp de kullanılmaktadır.memlektte pek bilinmiyor.eldivenini kullanıyorum gayet kalite akıyor.ben aynı kalitede markalar diye biliyorum gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
    osiosborn bunu beğendi.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Zamanında Spidi mont kullanıyordum, şimdi de Dainese kullanıyorum. İkisini kıyaslamak gerekirse kalite farkı yok bence. Dainese ne kadar kaliteliyse Spidi de en az o kadar kalitelidir.
    osiosborn bunu beğendi.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    deri mi tekstil mi ona göre değerlendirmel lazım ?
    tekstil ise yazlık mı kışlık mı file mi?

Deri ise Dainese tek geçerim şimdiye kadar bu kadar rahat başka marka deri mont görmedim kullanmadım. Alpinestar dahil.
    osiosborn bunu beğendi.

remomax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni dlp-100>>Ybr 125>Kymco 200i>cb12f>Gsx-125
    Spidi yazlık montunu kullanıyorum çok kaliteli ve memnunum sırt koruması yoktu fuardan aldığım korumayı da takınca tam oldu
    osiosborn bunu beğendi.

Teşekkürler cevaplarınız için. Dainese'nin deri montunu kullanıyorum.
    Spidi tekstil mont sipariş vermek istiyorum. 3 katlı, dört mevsim olan bir modelini beğendim.
    Cevaplarınıza göre yüksek ihtimalle siparişi vereceğim.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    spidi RT deri ceket kullanıyorum, gayet memnunum.
    tek sıkıntı havalandırmalarının omuzlarda olması ve bunların kapatılamaması.
    kışın içlikle kullanınca sıkıntı yok ama baharda içlik olmadan kullanınca omuzlara sürekli rüzgar gelmesi bazen pek de iyi olmayabiliyor.
    osiosborn bunu beğendi.

Tekrar merhaba,

Aslında tekstil ceket almak istiyordum. Dainese Cage Pelle model deri ceket kullanıyorum.

Yazın ciddi şekilde terletiyordu. Ama araştırmalarım sonucunda hem koruma olarak hem de kalite olarak

tekstilin derinin yerini tutamayacağını düşündüm ve tekrar aşağıdaki deri ceketi sipariş verdim.

İnternetten okuduğum kadarıyla, kuzu derisi ve çok yumuşakmış. (Kullandığım Dainese'nin derisi çok

kalın, ve kazık gibi) İçerisnde 80gr dolgulu çıkarılabilir termal içliği olduğu için yaz kış giyilebilir

diye düşündüm.

Dainese 52 beden giyiyorum, bunu da 52 beden olarak sipariş verdim, umarım sıkıntı yaşamam.

Tekrar yorum yazan herkese teşekkürler.

http://www.revzilla.com/motorcycle/spidi-ace-leather-jacket

freyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osiosborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler cevaplarınız için. Dainese'nin deri montunu kullanıyorum.
    Spidi tekstil mont sipariş vermek istiyorum. 3 katlı, dört mevsim olan bir modelini beğendim.
    Cevaplarınıza göre yüksek ihtimalle siparişi vereceğim.
    Selamlar,
    Farklı markaların epeyi bir montunu kullanmış biri olarak şöyle bir bilgi vereyim. En azından kendi tecrübelerimden yola çıkarak diyebilirim ki çok mevsimlik, kat kat olan ürünler çok kullanışlı olmamaktadır. Yüklü miktarda para verdiğiniz 3 katlı bir ürünü çok rahat yazın da kullanabilirsiniz lafının çok gerçeği yansıtmadığını düşünüyorum. Termal katı çıkar, içliğini çıkar, kolunu çıkar oluyor size yazlık mont. Yok böyle bir şey ya o mont içinde kavrulursunuz ya da korumalardan sıkıntı yaşarsınız. Yazlık ve kışlık ekipmanların yeri tamamen ayrıdır. Karşılaştığım çok yönlü ürünlerde nedense aradığımı hiç bir zaman bulamadım. Havalandırması, filesi, cepleri ona göre yapılır. Nacizane böyle bir tavsiye aklınızın bir kenarında bulunsun.
    Herkese kazasız belasız sürüşler.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    o değil de, Türkiye de pek bilinmeyen bi marka olarak ürünleri baya pahalı satılıyor.
    eğer pahalı ile kalitelidir diyebilir miyiz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deri mi tekstil mi ona göre değerlendirmel lazım ?
    tekstil ise yazlık mı kışlık mı file mi?

Deri ise Dainese tek geçerim şimdiye kadar bu kadar rahat başka marka deri mont görmedim kullanmadım. Alpinestar dahil.
    bende giriş seviyesi laguna seca vardı korumları çıkarınca bi o kadar rahattı mont

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    11 yıl önce fuarda, 1 € 1 tl kampanyası ile 180 TL ye almıştım . şu anda 580 TL gibi bir rakama tekabül ediyor. Fakat iyi ki almışım diyorum avatar resmimde de görünen monttur. Her yeri işlevsel ve düşünülerek üretilmiş bir ürün. Hala keyifle kullanmaya devam ediyorum . Artık korumaları Ömrünü tamamlamış mıdır bilmiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)