Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mont alınacak yer tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar, bir tane dört mevsimlik mont + sırt koruması almayı düşünüyorum (eğer montun sırtlığı kötüyse). Siz nerelerden alıyorsunuz montları? Yurt dışından ucuza getirilecek yerler var mı? ( Fcmoto falan varmış eskiden ama son durumları ne bilmiyorum. Bir arkadaş artık Türkiye'ye gönderim yapmıyorlar demişlerdi.) Bir de son olarak mont tavsiyesi de yapabilir misiniz ? 900 lira civarı bütçem var mont + sırt koruması için.
    Not: 4 mevsimlik mont olmaz diyen arkadaşlar için bunu ben de biliyorum ancak 2 mont alacak bütçem yok.
    Şimdiden teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

günceldir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Sökülüp takılabilen içliğe sahip bir mont tercih edebilirsin.

Nerede yaşıyorsun bilmiyorum, İstanbul içerisinde bir çok farklı noktada bir çok motosiklet mağazası mevcut. Öncelikle üzerine denemeden almamanı şiddetle öneririm.

Bunun dışında internetten marka ve model tercihini yapıp, karar verdiğin modeli bulabileceğin mağaza araştırmasına gidebilirsin.

Tercihen Dainese,Alpinestars,Rev'it popüler markalardır. Bunun dışında her bütçeye göre marka ve ürün bulmak mümkündür.

Anladım hocam. Ankara da oturuyorum. Mağaza da pahalı olur diye internet üzerinden almayı düşündüm. Fcmoto gibi sitelerden ucuza getirebilir miyim? Bir sıkıntı çıkar mı?

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    montlar çok palı hocam ya ölüsü en ucuzu 1.000 tl den başlıyor :( vermiş olduğunuz bu 3 markalar çok çok palı :(

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    motomax ı takip et hocam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)