Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

REV'IT

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar motosiklet forumu üyeleri
    Koruması sağlam, şık, yazın terletmeyen kışın üşütmeyen(mümkünse) ceket bakıyorum. Birkaç güne kadar;
    Revit Shield
    Revit jupiter
    gibi 4 mevsim diye geçen montlara bakıyordum. (Ne kadar 4 mevsimdir bilemiyoruz artık) Bugün düşündüm ben niye deri almıyorum? Diyebilirsiniz ki yazın terletir işte tam burada bir sorum var. Deri ceket olup havalanma özelliği olan ceketler var mıdır?
    Revit Roamer
    Revit Replica
    Revit Steller
    bu tarz ceketleri önerir misiniz? Fiyatlar evet dudak uçuklatacak. Bunlar yerine ne olabilir?

Şimdiden teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:42 ----------

Bir de Revit Raceaway varmış sanırım. Benim amacım daha çok şehir içi kullanmak o yüzden bu ceketlerin fiyatı fazla mı kaçar sizce?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Öncelikle 4mevsim yazan hemen hemen hiç bir ekipman tam anlamıyla 4mevsim değil, maalesef bunu belirtmeliyim.
    İlkbahar, sonbahar ve kış için o 4 mevsim ekipman kullanışlı oluyor ama yazın kullanmak isterseniz çok bunaltıyorlar.
    Bende revit sand muadili alpinestars andes drystar takım var. Uzun yola gideceksem ya da yağmur çamur varsa o takımı kullanıyorum.
    Yazın ise revitin gt air file montunu kullanıyorum, altına da tech90 kevlar kot giyiyorum.
    Dainesenin yazlık delikli deri montu da var bende fakat gün içinde o da pişiriyor maalesef.
    Yaz günleri için mutlaka sağlam bir file mont tavsiye ederim.

Marka olarak revite gelince, bizim motosiklet camiasında varsa yoksa dainese alpinestars derler fakat revit oldukça güvenilir ve sağlam ürünler üretmekte.
    Eğer seçeceğiniz üründe beden ve renk olarak revitin beğendiğiniz ürünü varsa, naçizane görüşüm öncelikli olarak tercih edebilirsiniz.

Bir de ekipmanınızı satın alırken mümkünse burada doğru bedeni bulmak için deneyin, motoin.de veya fc-moto.de tarzı alman sitelerinden almak isterseniz çok daha makul fiyatlara alabilirsiniz. Bu sitelerden nasıl alışveriş yapılır forumda inceleyebilirsiniz.

logicache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Agility125 Cbr125r Crf250l Nmax155 R25 D250 Xpulse
    Shieldı eleyebilirsiniz yagmur geçirmez malzemesi çıkarılamıyor, yazın pek olmaz. Fileli+yagmurluk astarı+ termal astarı olan model bakın

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    ben richa airstream 4 mevsim mont kullaniyorum.yazin fileli yapisiyla terletmiyor.sirt korumasi var,korumalar D30 denen esnek bir maddeden.kışın da ruzgarlik ve termal icligi takinca üşütmüyor

Bir tane yazlık fileli tekstil mont; bir tane de kışlık su geçirmez, sıcak tutacak uzun kışlık mont Para varsa goretex daha az varsa tekstil.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Bir çilek yesek de muz tadı alsak konusu daha tekerrür etmiş.

Yaz ve kış olmak üzere 2 farklı ceket almalısınız, ekonominiz müsait değil ise, içliği çıkabilen bir ceket alıp, kışın içinize termal içlik, kazak,süveter vb. kışlık kıyafetler giyerek, hareket kabiliyetinizi kısıtlamak pahasına kışı geçiştirmeyi göze alacaksınız.

Yazlık ürünler çok pahalı değildirler, (Kışa göre) Kışlıklarda yağmur ve rüzgar geçirmeyen ürünler mevcut, gore tex denilen malzeme işinde iyidir, parası da iyidir, kısa bilgi bu şekilde.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Rev'it son derece kalitelidir ve sürekli kendini geliştiren bir firmadır. Deri olup hava geçiren ceketleri vardır (Modelin başında Air- oluyor genelde) ama delik var diye yazın püfür püfür olacağınızı sanmayın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)