Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

riderdenim pantalon

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    arkadaşlar riderdenim pantalonların bir sürü modeli var. Modellerden hangileri yazlık hangileri kışlık ileride almak isteyen arkadaşlarda yazlık kışlık olarak bu konudan bakıp karar verebilirler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Yolcu0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar riderdenim pantalonların bir sürü modeli var. Modellerden hangileri yazlık hangileri kışlık ileride almak isteyen arkadaşlarda yazlık kışlık olarak bu konudan bakıp karar verebilirler
    çok düşüncelisiniz. riderdenimin resmi sitesinde modeller belli, yazlık mı kışlık mı belli yazıyor zaten
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok düşüncelisiniz. riderdenimin resmi sitesinde modeller belli, yazlık mı kışlık mı belli yazıyor zaten
    hiç dikkatimi çekmedi :( hatta gözümden kaçmış olabilir diye tekrar baktım yine göremedim :( nerede yazıyor tam olarak ?

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    bora modelini kullanıyorum ve tavsiye ediyorum. Soğuk havalarda üşütmüyor , Uzun yolculuklarda kullandım , Gün içerisinde çalışırken derste iken her koşulda kullandım terletmiyor. Paçaları geniş olduğu için uzun motosiklet çizmesinden geçiyor. Dikkat diğer riderdenim modellerinde botu pantalonun içine veremezsiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)