Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ekipman Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Merhaba, ilk motosikletimi önümüzdeki aylarda almayı planlıyorum. Düşündüğüm kawasaki Ninja 250sl. Fakat ekipmanlar hakkında bir bilgim yok. Bu konuda yardıma ihtiyacım var, nelere dikkat edilmeli ekipmanı dizerken veya nasıl bir yol izlenmeli? Tavsiyenizi de alabilirim bütçe 2000-2500tl.

Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

2500 tl ye uygun ekipman tavsieysi veriyorum

agv k5 kask
    dainese alpinestars vs 600-700 civarı mont
    eldiven (five gloves veya spidi vs olabilir)
    tech 90 kot
    ve bot forma vs..
    Exectus bunu beğendi.

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Öncelikle merhaba şimdiden hayırlı olsun diyelim.. Ekipman konusu gerçekten tercihi zor ve maliyeti genelde yüksek oluyor parça parçada dizebilirsiniz yada set halinde alabilirsiniz Bence mont olarak REVİT markasına bir bakmanızı önerebilirim fiyat olarak 500 lira ciraından başlıyor herhalde ama 800 lira civarında çok güzel modelleri var . pantol olarak tech 90 yada muadilleri (200-350), bot olarak yds diablo iş görür.İstanbul civarında iseniz hasan paşa taraflarına bir bakmalısınız Ankarada iseniz Yiba çarşısında uygun fiyatlı birseler bulabılırsınız .Bence önce ekipman almalısınız sonra hesapta olmayan şeyler çıkıyor ve hep bir ekipman eksik kalıyor ortalama geriye 600-700 lira civarı kaldı caberg, shark, ls2 396 serisiydi heralde carbon olan gibi markalar bakılabılır
    Exectus bunu beğendi.

Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Tavsiyeniz için teşekkürler listeme yazdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

Teşekkürler Dainese, Alpinestars Revit'e göre daha mı bilindik? Duymamıştım Bir sorum daha var kotlarda nasıl bir koruma oluyor bilginiz var mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)