Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

REVIT GT-R AIR

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    Abilerim, kardeşlerim sizlerden yardım istiyorum.Kawasaki 250 sl sürücüsüyüm.Antalyada yaşıyorum iklimini az çok bilirsiniz kışın biraz fazla yağış olsa da sıcaklık çok düşmez, çok soğumaz hava.Aklımda mont olarak Revit'in GT-R AIR modeli var.Fiyatıyla ve görünüşüyle gönlümü çalan bu mont bana uygun mudur? Değilse önerileriniz ne yöndedir.Öğrenciyim göz önünde bulunduraraktan önerirseniz sevinirim hepinize saygılar.Tekeriniz düz bassın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hornet 650
    Bi giy dene üstüne olduysa bizce bi mahsuru yok, bende file mont kullanıyorum yazın tavsiye ederim.
    GreenMonster bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    teşekkürler

ercan_48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWA Z250SL - KAWA Z300 - YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Mont çok Güzel yazın yokmuş gibi sanki üzerinde ama bahar aylarında üşütür bilgin olsun bende muğla'da giyiyorum. yalnız ceketten ayrı birde sırt koruması alman gerek üzerinde gelmiyor. revit e ait sırt koruması da 100 lira civarında onuda düşün alırken ;)

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    çok teşekkür ederim abi çok yardımcı oldun sağolasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:54 ----------

Alıntı ercan_48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mont çok Güzel yazın yokmuş gibi sanki üzerinde ama bahar aylarında üşütür bilgin olsun bende muğla'da giyiyorum. yalnız ceketten ayrı birde sırt koruması alman gerek üzerinde gelmiyor. revit e ait sırt koruması da 100 lira civarında onuda düşün alırken ;)
    abi ceketin içerisinde sırt koruması için cebi var mı onu merak ediyorum bir de?

ercan_48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWA Z250SL - KAWA Z300 - YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    tabiki cep var aldığın koruma tam oturuyor başka marka alırsan tam oturmaz diye tahmin ediyorum uğraşmamak için ben kendi korumasını aldım gayette rahat

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Revit Gt-air bende de var . Yaz mevsimi için güzel mont . Ama bu havalarda kesinlikle kullanmanızı tavsiye etmem . Gece zaten hiç giyemezsiniz onu . Antalyada olmanız pek bir şey değiştirmez . Zatürre olmak istemiyorsanız kışlık mont almanızı tavsiye ederim .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    ben de antalya da oturuyorum ve aynı montu kullanıyorum. revit'in içine eski montumun içliğini giyerek kullanıyorum ve hiç üşümüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)