Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sahte ve gerçek Alpinestar eldivenin kesilerek karşılaştırması

Motovento
    REKLAM ALANI
    sonalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tracer
    Arkadaşlar, rahat bırakın insanları özgürce ne düşünüyorlarsa yazıp çizsinler, küfür ve hakaret dışında fikirleri bir kalıba sokma, tek düzeleştirme dürtüsünden vazgeçelim, teknik dille yazan yazsın, mizahi yönden yaklaşan yazsın, bütçeye göre değerlendiren yazsın, sen hangisiyle ilgiliysen ona yanıt yaz, renk katalım, farklı açıdan bakalım, eğlenelim, öğrenelim, tartışalım... Birbirimizden öğreneceğimiz çok şey var.
    keremkrmn bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    ironiden anlamayanlar bi zahmet ölsün.
    araltı ve tinerci bunu beğendiler.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Sahte kask ile orjinali de kırılarak belli oluyormuş, kaskını da kır kaskafalı
    araltı bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Iyi de haci birisi digerinin en az 5 kati pahali onu ne yapacagiz

40 dolarlik eldiveni 40 dolarlik baska bir eldiven ile karsilastirmak gerekiyor.

Yasasin cinli kardeslerim, yasasin Aliexpress

Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlayışın için ''Teşekkür ederim'' aklı başında diye nitelendirdiğim veya düşündüğüm kişilerin de bu foruma yorumları ile değer katması gerekirken, konuyu trollemesini doğru bulmuyorum, şahsi fikrimdir.
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten yapılan yorumun konu baltalamak veya ne gerek var böyle şeylere düşüncesi ile mi yazıldığını düşünüyorsunuz. Bilgiye veya kişisel düşünceye dayalı bir çok konuda tiye aldığınız mesajlarınızı bulabilirim. Duyar kasmak diyeceğim ama yüzde yüz düşüncelerimi de yansıtmıyor. Gnüne göre laubali, gününe göre ciddi mi olmalıyız nasıl olacak bu iş?
    BatuhanK`a katiliyorum Levent abi. Bence cok yerinde ve komik bir yorumdu Tamam tanim veya bilgi icermiyor ama forumda milleti trolleyeyim diye yazilmis onlarca GEREKSIZ mesaj var, bos yere anasayfada duran.

Ilk aklima gelen birisi alkollu motosiklet kullandigindan oturu ehliyetini kaptirdigina dair bir yorumda bulunmus ve uyeler yapici, uyarici mesajlar attiktan sonra `saka yaptim ki` meselesine donmustu.

Ozetle diyorum ki evet yazilmasa da olurdu ama en azindan bu komik, yani bi degeri var hic olmazsa
    gurkanerkan bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    $60'a, $300'lik eldivene benzeyip düşünce korumayan eldiven almaktansa, aynı paraya daha sade, ama düşünce işe yarayan bir eldiven almak daha mantıklı.

Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş bir video diye paylaştım ama ne ilginç tepkiler geldi. Hepsi OK de bu nasıl yorumdur, ne acaip ruh halidir.
    araltı bunu beğendi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BatuhanK`a katiliyorum Levent abi. Bence cok yerinde ve komik bir yorumdu Tamam tanim veya bilgi icermiyor ama forumda milleti trolleyeyim diye yazilmis onlarca GEREKSIZ mesaj var, bos yere anasayfada duran.
    Ferhat 3 aşağı 5 yukarı tanırsın beni, espiriye mizaha son derece yatkın ve yakın birisiyim, kaldı ki kimseyi de sorgulamak gibi bir haddim olmadı, olamazda. Açık platform herkes bir şeyler söyleme hakkına sahip, istemeyen de okumak zorunda değil. Buraya kadar hiç bir sorun yok, herşeyin de farkındayım.

Yorum hoşuma gitmedi,belki ikinci yorumu olsa keyifle okuyacaktım, hoşuma da gidecekti, kendisi ile bunu paylaştım, isterse 20 kez alt alta aynı mesajı yazabilir. Hepimiz espiri yapıyoruz, gülüyoruz, dalga geçiyoruz yeri geliyor, ama bu mesaj hoşuma gitmedi bende söyledim, konu bu. Yoksa forumda troll dönüyor, buna mı takılıyorsun olayı değil.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    $60'a, $300'lik eldivene benzeyip düşünce korumayan eldiven almaktansa, aynı paraya daha sade, ama düşünce işe yarayan bir eldiven almak daha mantıklı.

Hoş bir video diye paylaştım ama ne ilginç tepkiler geldi. Hepsi OK de bu nasıl yorumdur, ne acaip ruh halidir.
    Büyüklerinden gördüğü okuduğu tepki yüzünden. Bir kişi bir espriye tepki gösterdi diye, hakaretle desteklemiş. Yaşına vermek lazım.

Ayrıca arkadaşın yazdığı oldukça komik ve saldırı içermeyen bir yorumdu. Bir şeyleri tiye almak, bu kadar sevimsiz bir tepkiyle karşılaşmayı hak etmemeli.

Konuya gelecek olursak; videoya göre imalat ve malzeme konusunda replikalarda kusur var. Ama bu kesinlikle alınmaz anlamına gelmiyor. Elbette sahte ürünlerin içinde de fasonun fasonu olanlar var. Önemli olan benzer bir kaliteye yakın olan replikaların ufak tefek kusurlarına bakılmaksızın alınabilirliği. Ha ben alır mıyım replika ürün ? Sanmıyorum. Mümkün mertebe orijinal fabrikasyona yönelirim. Neden ? Her üründe aynı kaliteyi ve ergonomiyi yakalayabilecek kadar araştırma ve geliştirme işine yatırım yapmalarıdır. Ama fiyatını hak eden ürünleri almaya çalışırım genelde. Çok ucuz ürünü de bütçemde bir sıkışıklık yoksa tercih etmem.
    Sokollu bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ironiden anlamayanlar bi zahmet ölsün.

Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu daha da

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ferhat 3 aşağı 5 yukarı tanırsın beni, espiriye mizaha son derece yatkın ve yakın birisiyim, kaldı ki kimseyi de sorgulamak gibi bir haddim olmadı, olamazda. Açık platform herkes bir şeyler söyleme hakkına sahip, istemeyen de okumak zorunda değil. Buraya kadar hiç bir sorun yok, herşeyin de farkındayım.

Yorum hoşuma gitmedi,belki ikinci yorumu olsa keyifle okuyacaktım, hoşuma da gidecekti, kendisi ile bunu paylaştım, isterse 20 kez alt alta aynı mesajı yazabilir. Hepimiz espiri yapıyoruz, gülüyoruz, dalga geçiyoruz yeri geliyor, ama bu mesaj hoşuma gitmedi bende söyledim, konu bu. Yoksa forumda troll dönüyor, buna mı takılıyorsun olayı değil.
    Hoşuna gitmeyen bir yoruma garip bir şekilde hesap sorman hiç hoş değil. Ayrıca forumda eser miktarda bilgi paylaşımı mevcuttur. Video ise o kadar da bilgilendirici değil. Sahte ve orijinal malzemeyi ortalama zeka seviyesinde herkes farkedebilir.

@gurkanerkan olgunlukla karşılamış gereksiz hesap sormayı, üstüne özür dilemiş. Helal olsun diyorum.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşuna gitmeyen bir yoruma garip bir şekilde hesap sorman hiç hoş değil. Ayrıca forumda eser miktarda bilgi paylaşımı mevcuttur. Video ise o kadar da bilgilendirici değil. Sahte ve orijinal malzemeyi ortalama zeka seviyesinde herkes farkedebilir.

@gurkanerkan olgunlukla karşılamış gereksiz hesap sormayı, üstüne özür dilemiş. Helal olsun diyorum.
    @Darkfriairs yorumunuz için teşekkür ederim ama bu konuyu tartışmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Gülen güldü beğenmeyen sert eleştiride bulundu ve orada bıraktık. Karşılıklı saygı elden bırakılmadığı sürece eleştiriye açık olmak lazım.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    benim gördüğüm sahte ürün her kuruşunu hak ediyor , orijinal ürün ise o fiyat nedir yahu 800-900 tl hak etmiyor

altı üstü eldiven bu sanki uzay mekiği yapmışlar orijinal ürün de çinde yapılıyor bildiğim kadarıyla 100 tl ye mal et millete 900 tl ye çak

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bizde satılan 80 - 100 TL bandındaki 4Riders vs tipi eldivenleri bu çakma Alpinstars'tan iyi sanmayın. Onlar da Çin malı ama üzerinde marka yazmıyor. Öbürü hiç değilse bilinen bir markanın kopyası ve bence hiç de ucuz değil. Ayrıca Alpinstars'ın da o paralara değeceğini düşünmüyorum. Adamlar işin iyice suyunu çıkardılar. Sanırsın ki elinin üzerinden kamyon geçse bir şey olmayacak.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)