Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SHARK S700-S LAB Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Artçım için bu kaskı almayı düşünüyorum kullanmış olan tecrübelerini aktarabilecek olan varmıdır?

http://www.n11.com/arama?q=shark+S700S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZF R-25
    bende var bu kaskın başka renginden gayet memnunum kızıltoprakda anes motordan almıştım çok yüksek hızlarda test edemedim ama 150 km hızla falan rüzgar sesini çok almıyor normal denilebilir. Rahatlığı da gayet iyi çok uzun yollarda sıkıntı çıkarır belki 2-3 saat oda
    Oldjack bunu beğendi.

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende aynısı var, ben memnunum, hafif bir kask, içi çok rahat, güneş vizörü geniş ve kaliteli,pinlocka laf yok zaten , hiç buğu yapmıyor. yalnız bedeni diğer kaskların aynı bedenine göre daha büyük. alacaksanız denemeden almayın, yoksa büyük gelebilir kask, ha bu arada çene altı rüzgarlığı yok, yani ağız bölgesine ve içeriye çok rüzgar ve soğuk alabiliyor, ona dikkat
    Oldjack bunu beğendi.

arnold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600
    speed-r kullanıyorum bence en büyük artısı anes motor. kask aldıktan sonra kaskın üzerinde bulunan bütün parçaları, en ufak vidasına kadar tedarik edebilirsiniz. geçenlerde güneş vizörü açma\kapama düğmesini kırdım. hemen temin ettiler ve montajını yaptılar.

geçenlerde hatuna nolan n86 baktım. feyizoğlu'nun sitesine girdim ki vizörden başka yedek parçası yok.
    Oldjack bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    ben bunu 400 tl'ye almıştım kışın ne kadar pahalanmış. Fiyatına göre çok iyi bir kask bence.
    Oldjack bunu beğendi.

s600 unu aldım kullandım. Açıkçası ondan sonra Çene altı bölümünde rüzgar ped koruması olmayan kask almamaya karar verdim. Kullandığım kasklar arasında shark ses yalıtımı çok iyi olmayan ama genelde sürüş esnasında rahat bir kask. Alternatif olarak Caberg vox öneririm sharp testi 5 yıldızlı. Aldım kullanıyorum. Fiyat performans açısından çok iyi diyebilirim. Sessiz ve konforlu.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    aldım arkadaşlar kaskı memnun olduğunu söyledi ama kendisine büyük olan ls2 den geçiş yaptığı için net bir şey söylemek zor. Yorum yapan herkese teşekkürler.
    fusuy364 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)