Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bodrum MT Mazı-Hurma sahili turu 16-3-08

Motovento
    REKLAM ALANI
    mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Havalar iyice düzelmeye başladı.Biz tatlı su motorcularını artık kim tutar...Bakalım bugün nerelere gitmişiz?

önce kazık benzinle depomuzu doldurduk

bahar geldi.Doğa uyanmaya başladı.Heryer yemyeşil

Bodrum'dan Mazı köyüne doğru yola çıktık.Yaklaşık 55 km.köy yolları bomboş...Motorcular için biçilmiş kaftan

Gökova körfezi gözüktü

Hurma sahiline vardık.Suyun netliğine bakın,yok gibi

İşte Hurma sahili

Bu da sahilin sağ tarafı

Dyna'lar parkta

Dünyanın en güzel ülkesinde yaşıyoruz arkadaşlar.Ne olur kıymetini bilelim.Yok böyle bir güzellik

Yeleği uluslararası Harley pinleri ile dolu olan Ergun,Gökova'ya karşı buz gibi birasını yudumluyor

Mes'de kokakolasını
    Bu haftalık bu kadar arkadaşlar.Bakalım haftaya nereye gideceğiz? Kalın sağlıcakla
    Motosiklet aşkına

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    phar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    paylastıgınız icin tesekkurler. Her gezi yazısı daha bi yaklastırıyo beni motosiklete ve kullanıcılarına... Bodrum tarafına hic gitme fırsatım olmadı bi gun mutlak gitmeliyim.
    4 tekerleğin konforu, 2 tekerleğin tadı...

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Değişik bir yer bulmuşsunuz.Bir ara banada yerini tarif ediverirsin. Neredeyse 1 haftadır saçma sapan bir griple savaşıyorum.Ne hastayım ne değilim ikisinin arası bir garabet. Motoroda binemiyorum ki.

namk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson 2007-mobylette 1967-Honda NX400
    güzel gezinizi paylaştığınız için tşk.ederim.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC
    Gökova Sahilinden Bu resimdeki yerlere ulaşabilirmiyiz acaba bir denemek lazım. Güzel paylaşımlar teşekkürler...
    ::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Alıntı banro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değişik bir yer bulmuşsunuz.Bir ara banada yerini tarif ediverirsin. Neredeyse 1 haftadır saçma sapan bir griple savaşıyorum.Ne hastayım ne değilim ikisinin arası bir garabet. Motoroda binemiyorum ki.
    Banro kardeşim geçmiş olsun...Aman bu mevsim değişikliği döneminde kendimize dikkat edelim,rüzgar adamı çaktırmadan hasta ediyor...Tarif şöyle:Milas havaalanını geç Bodrum'a doğru devam et.Güvercinliğe gelmeden yol ,sol taraftan sapıyor,gir o yola (eski havaalanı yolu) ve iki sene önce vatan hainlerinin yaktığı canım orman yolundan (şimdi hayalet gibi hiç ağaç yok) hiç sapmadan devam et.Mazı'ya varacaksın.

Alıntı yorgun 48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökova Sahilinden Bu resimdeki yerlere ulaşabilirmiyiz acaba bir denemek lazım. Güzel paylaşımlar teşekkürler...
    Tabi Yorguncuğum,venox'un yanlarına şamlel bağlayıp Mazı'ya deniz yoluyla da ulaşabilirsin
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    chopper
    evet hava guzel motor guzel yollar guzel,harika ,paylasım icin tsk...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)