Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sinop & Samsun Mt Buluşmasi 12-08-07

Motovento
    REKLAM ALANI
    bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    Samsun'dan @karagüllenecatinin daveti üzerine Sinop mt az kişde olsak yola çıkarak birlik berabarlik açısından bir buluşma gerçekleştirdik. ufak aksaklıklar olsada amaç yol yapıp eğlenmekti güzel oldu kanımca

sabah hareket saatimiz 7 yola çıkıyoruz. diğer sinop mt nin beyefendileri sabahın 7si ağırlarına gittiğinden uykularını bozmak istemediklerinden gelmediler

ilk molamız karadeniniz eşsiz orman manzarası eşliğinde tertemiz hava

evet Yakakent @karagüllenecati ile buluşma yerimize geldik ve onun eşliğinde diğer samsunlu arkadaşları yol üzerinden topluyoruz

yolda arkadaşları beklerken hoş beş sohbet

Samsun'da neden racing makinalar çok? yol dümdüz cirlop Yakakentten sonra virajlar başlıyor

19Mayıs'ta tekrar mola veriyoruz Ali kardeşimizin tamirhanesine baskın.. @tigermbz mustafa kardeşimiz geliyor dinlenirken

topluca resim çekiliyoruz sinop&samsun mt

Üstteki resimdesoldan sağa doğru ben bathu,Koray,Ali,karagüllenecati,tigermbz mustafa ahada unuttumya diğerlerinin ismini

Ali'nin fazer motoruyla benm evlatlık Ali motoruyla hertürlü akrobası,motorla neler yapılabiliyorsa hepsini yapıyor zaten görüldüğü gibi kafa grenajı felan yok halletmiş bigüzel böyle z750 havası var motorda

motoru denemeden olmaz

ana tamirhanede ne göreyim mini moto hemen test et

sinoptan peşimize 1saat sonra bir arkadaşdaha çıkmış yetişmek için biraz hızlı gelmiş doğal olarak motorunun lastiği şambriyali ve dişli olunca fazla ısınmadan patlak verdi. burdan yardımlarından dolayı @tigermbz çok teşekkürler saol dostum

ve Samsun 19Mayıs Havaalanına geçiyoruz bağzı arkadaşlar drag yaptı kendi aralarında bağzılarımızda tekteker yemek faslı

orjinal link:http://www.youtube.com/watch?v=sBC8FJdQYLo

dönüş yolu fotoğrafları

Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    güzel bir buluşma olmuş tebrik ederim ama şu fz6 hoşuma gitmedi pejo 103 kafası değilmi o
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    evet güzel bir buluşma böyle falıyetlerın artması tek temenlimiz .......
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel bir gezi ve buluşma olmuş.Tebrikler...
    Ama bende fazer a o kafanın yakışmadığını söylemeden edemeyeceğim.Fazer gibi bir makinaya moped kafası takmak garip bir düşünce
    Ama arkadaş sanırım görüntüye değilde işlevselliğe önem veriyor,ya da akrobasi ile uğraştığı için çok fazla para vermek istemedi kırarım ederim diye bilmiyorum artık..Kendi seçimidir nihayetinde,o beğendiyse sorun yok.

Benzer buluşmaların artarak devam etmesi dileğiyle

Arkadaşlıgın muhabbetin hat saffada oldugu bire gezi olmuş tebrikler paylaşım için teşekkürler

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Güzel bir buluşma..Ortam güzel ve zevkli....Tebrikler.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    kymco venox
    bathu davetimi kırmayıp geldiğiniz için teşekkür ederim söylediğin gibi herşey güzeldi kanımca en azından diğer arkadaşlarlada tanışma fırsatı yakalamış olduk ..25/26 ağustos da büyük organizasyon var katılımın çok fazla olacağını düşünüyorum sadece samsun değil samsun dışından da gelenler olacak tüm mt deki arkadaşları bekleriz....bir gün öncesinden kamp kurulucak ve sinevizyon gösterisi filan umarım güzel bir organizasyon olur hep beraber eğleniriz

Motosikleti
    var 636
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi ve buluşma olmuş.Tebrikler...
    Ama bende fazer a o kafanın yakışmadığını söylemeden edemeyeceğim.Fazer gibi bir makinaya moped kafası takmak garip bir düşünce
    Ama arkadaş sanırım görüntüye değilde işlevselliğe önem veriyor,ya da akrobasi ile uğraştığı için çok fazla para vermek istemedi kırarım ederim diye bilmiyorum artık..Kendi seçimidir nihayetinde,o beğendiyse sorun yok.

Benzer buluşmaların artarak devam etmesi dileğiyle
    Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir buluşma olmuş tebrik ederim ama şu fz6 hoşuma gitmedi pejo 103 kafası değilmi o
    103 kafalıgı taktı çünkü lastik yakarken arka teker ufak bi taşa takıldı motor hop parçalandı 2 cantta patladı ön grenaj hurda oda böyle yaptı motoru işlevsellik açısından
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamlar sevgili hemsehriler

yakın yerler olsa da biz de gelsek keske ankaradan
    yau bide muşta lokantası diye biyer vardı acaip güzel sütlacı olan polis okulunu gecince, duruyomu acaba , samsunlu arkadaşlar cevabınız evetse atlayıp geliyorum tutmayın beni

evet acıkmısım

güzel buluşma bu arada

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    demek ben çoruma gelince yaparsınız buluşmayı hea , o kadar bağıralım o kadar çığıralım, bensiz toplansın samsun&sinop mt.haber verende yok mustafa ve ali kardeşlerim buradan sitemlerimi duyarlar mı acaba.
    maşallah güzel bir buluşma olmuş, inşallah bir dahasına bende aranızda olurum.

bende çorum-ankara yollarında motorumun tadını çıkarırken memleketime olan onca özlemimi gidermeye çalışıyorum. kafeden zar zor eklediğim bir iki fotoda benden size;

samsun-ankara kara yolu

Shot with Canon PowerShot A520 at 2007-08-13

abdullah amcam namaz sonrası kaskı denemek isteyince işte böyle birşey oldu;

abdullah amcam denerde osman amcam durur mu

BUGÜN GEÇTİ, BEKLE YARINA GELİYORUM, YA NİCE YOLARA AŞACAK YADA KARA TOPRAK BAĞRINDA AŞTIĞIMIZ YOLLARI HATIRLATACAK.

kasklı namaz sonrası görüntüler süpermiş

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar sevgili hemsehriler

yakın yerler olsa da biz de gelsek keske ankaradan
    yau bide muşta lokantası diye biyer vardı acaip güzel sütlacı olan polis okulunu gecince, duruyomu acaba , samsunlu arkadaşlar cevabınız evetse atlayıp geliyorum tutmayın beni

evet acıkmısım

güzel buluşma bu arada

muşta da bi hayli lokanta var ve muşta lokantası ismi mi bilmiyorum ama bafradan gelirken benzinliğin içinde olan bir lokanta var belkim orasıdır. tigermrb (mustafa) sana daha doğru bilgileri verir sanırım.
    ama sen yinede o lokantayı bulamasanda gel, misafirimiz ol.
    sana nice tatlılar alırız illakine o lokanta olacak diyorsan senin için muşta adında bir lokanta açarız.
    BUGÜN GEÇTİ, BEKLE YARINA GELİYORUM, YA NİCE YOLARA AŞACAK YADA KARA TOPRAK BAĞRINDA AŞTIĞIMIZ YOLLARI HATIRLATACAK.

Motosikleti
    var 636
    Alıntı karagullenecati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bathu davetimi kırmayıp geldiğiniz için teşekkür ederim söylediğin gibi herşey güzeldi kanımca en azından diğer arkadaşlarlada tanışma fırsatı yakalamış olduk ..25/26 ağustos da büyük organizasyon var katılımın çok fazla olacağını düşünüyorum sadece samsun değil samsun dışından da gelenler olacak tüm mt deki arkadaşları bekleriz....bir gün öncesinden kamp kurulucak ve sinevizyon gösterisi filan umarım güzel bir organizasyon olur hep beraber eğleniriz
    nedemek dostum 26 sında görüşmek üzere tekrar

yavaş yavaş birliktelik oluşturuyoruz gibi karadenizde. temellimiz büyümek olsun mt adına büyük bir kitleye erişmek inşallah

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ulen resme doydum wallaaa akşama kadar bakmam daha Bathu ii o dağların arasından kestirme deyip inmediniz cross larlaa
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    var 636
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen resme doydum wallaaa akşama kadar bakmam daha Bathu ii o dağların arasından kestirme deyip inmediniz cross larlaa
    ah be ne güzel olurdu varya. uzunyol ekipmanı aldık. dağ ekipmanlarımızı alsak yapardık

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    sonunda tam manasıyla bir etkinlik yapamadık ama görüştük hiç değilse.

beyfa
    evet, o fazerdeki pejo kafası. motor bizim tekteker55 in. birz cimri olduğu için motoru genelde bir teker üstünde sürer. arada hiç tekerin üstünde gitmediği de oluyor, geçen ön grenaj bu şekilde uçtu mesela.
    kendisine korsan derim, kafalığına da korsanbis adını taktım

r3n
    dostum, ayın 25/26 sında asıl etkinlikler olacak sanırım. gelebilirsen gel. festival alanında, çayırda bi yer de sana ayırırız yatmaya
    evet bahsettiğin lokanta muşta lokantası, sütlacı güzeldir. genelde misafirlerimizi orda ağırlarız.

bestamik19
    kardeş, kesin emin olmadığım için çağırmadım. yoksa benden haber bekleyen başkaları da var, onları da çağırmadım. %100 emin olduğum bi organizasyona çağıracağım inşAllah. ayın 25 inde buralarda ol.

bathu
    tam kapsamlı bir buluşma olamadı bu sefer, sağlık olsun. ayın 25 ine gelin, çadır da getirin. hep beraber takılırız inşAllah 2 gün boyunca.
    sizi uğrulayamadım, kusura bakmayın. arkadaşın düğününe de son demlerinde yetiştim, ayıp olacaktı.
    aman bu sefer hazırlıklı olun, yanınızda bikaç tane şamyel olsun

bestamik19 , tigermbz

teşekkürler nazik davetiniz için bu değil bir sonraki haftasonu oluyor , insallah diyeyim, zor ama imkansız değil bu sefer gelemesem de bir sonrakine sütlaç borcunuz var yazdım

25 / 26 sı ile ilgili başlık var mı takip edebilceğimiz ?

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    geçen yıl oldu bu yıl da olacak deniyor ve 25-26 sı deniyor. motorcular kulübü başkanının ağzından kesin bir laf alırsam başlık açarım.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    yaw o kadar gidiyonuz, insan bi geyikkoşana da uğrar be dimi ama...
    bende alaçamlıyım da...
    la evren basalım gidelim mi hafta sonu için samsuna
    nedersin...
    güzel bir gezi olur bende ailevi ziyarette bulunmuş olurum güzelcene...ne dersin ???

Alıntı erginbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw o kadar gidiyonuz, insan bi geyikkoşana da uğrar be dimi ama...
    bende alaçamlıyım da...
    la evren basalım gidelim mi hafta sonu için samsuna
    nedersin...
    güzel bir gezi olur bende ailevi ziyarette bulunmuş olurum güzelcene...ne dersin ???
    sinop mt & samsun mt & ankaradaki samsunlular buluşması gibi de bir başlık açılır

olabilir sevgili erginbay , işler de bi aksilik çıkmazsa gidilebilir , sütlaç iki oldu gençler

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)