Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

CBX250 twistarla bulgaristanda motosiklet festivali

Motovento
    REKLAM ALANI
    ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    evet arkadaşlar hafta sonu bulgaristana motosiklet festivaline gittim.benimle gelecek kimse çikmayinca hanımla ikimiz atladık motora ve gittik bulgaristana.benim XTnin ruhsat problemi olduğundan arkadaştan CBX250 twistar ı aldım ve yola koyulduk(yalnız söylemeden edemicem twistar kadar rahatsız motor daha kullanmamıştım uzun yola sakın ola twistarla çıkmayın poponuz isyan ediyon ve omuzlarınız kopuyo)cumartesi sabah saat03.22 de herşey hazır ve biz twistarımızı çalıştırıp yola koyuluyoz:cat

ve kumburgaz gişelerinden giriyoruz otobana

bir saatlik yolculuktan sonra ilk molamız ve ben artık anladım twistarın uzun yol için olmadığını ama geri dönüş yok

buda artçım biricik aşkım benim

kısa moladan sonra isyan etmeye başlayan popolarımızla yola devam ediyoruz ve günün ilk ışıklarıyla edirne gişelerindeyiz

ve gişelerden hemen sonra biraz yakıt ikmali merak etdenler için söylüyorum yanımda yedek benzin vardı bidonlar görünüyo zaten resimlerde nedeise bu motorla ilk defa gidiyorum ve nekadar yakar bilmediğim için yolda kalmaktansa yedek benzin aldım yanıma ve bidonun birini burda döktüm depoya dieriniyse brakıyorum gerek olmassa yine geri getirecem onu

ve işte kapukule sınır kapısından içeri giriyoruz

kapıda ilk işimiz triptiğimizi yaptırıyoruz.

ve herşey tamam pasaport kontrol gümrük ve işte bulgara giriyoruz saat 07:30

kapıdaki younluk bizi fazla etkilemiyo ve artık bulgardayız kapıdan beş km.ilerde paralarımızıda deiştiriyoz ve yola devam bizim kasabaya doğuru

ama maalesef fazla dayanamıyoz ve birbuçuk saaten sonra firar etmeye çalışan popolarımızı dinlendirmek için kahve molası veriyoruz

ve yine yoldayız

ve işte kasabamıza geliyoruz burası meydanımız lastik izlerinden motorcu arkadaşlarımın yakında gittikleri belli

ve işte evimizin önündeyiz burda ben fazla durmadan eşimi bırakıp çocuklarımı görüp festivale devam edicem arkadaşlar orda bekliyolar.

ve birbuçuk saatlik görüşmelerden sonra veriyorum gazı festival alanına doğuru ve işte festival girişindeyim

kapıdan girişi ödeyip stikarımı motorun farına yapıştırdıktan sonra işte içerdeyim benim arkadaşların yanındayım artık çadırımı kurup muhabet ve elenceye başlıyoruz

buda benim arkadaşın kulübünün logosu bütün üyeleri bunu sırtına yaptırıp diktiriyo

buda beni davet eden arkadaş

devamlar geliyo inşalla bu akşam bitiririm.
    festivalden bazi etkinlikler

işte ben XTile gitseydim buna kesin katılırdım

bu motorcuda fesrival gazisi ama iyiki ambulanslar hazırda bekliyo ve ilk yardım hemen yapılıyo ve eleman elenceye devam deyip dolaşıyo ortalarda

bunlarda başka etkinlikler.

burdada ben ve arkadaşlar gölgede biralama yapıyoruz

işte buda ben ve ordaki kankam Osman

burdada Osman ve kız arkadaşı İrina.

buda ben ve İrina

burdaysa gün içinde birası fazla gelenlerin hastanesi yani ayılma merkezi şekilde görüldiği gibi elemanlar ayılırken bile biralar ellerinde

burdada arkadaşım Osman ayılma merkezinden çıkmaya uraşırken

ve buda sarhoş motorcular tarafından rahatsız edilen bir tatlısu yengeçi

işte buda eteşle oynamayı seven bir motorcu kız

işte burda gegeyi noktalıyoruz ve kapanış şovlarını bekliyoruz ve son biraları yudumluyoruz çunkü sabaha ayık olmamız lazım nede olsa yola gidecez

işte kapanış ışıkları gerçi çounu çekemedim ama olsun zaten birçok fotoraf daha var ama onlar burda yayına uygun deil o yüzden sadece bende kalıyolar

ve işte sabah çadırlar toparlandı ve herkes ayık vaziyete gitmeye hazırlanıyo

ve tam bu sırada Osmanın aklına geliyoki teneresinin bi sorunu var ve hemen depoyu sökup bi karburator ayarı yapalım diyoruz ama biraz uraştıktan sonra sorunun dandik hava filitresinden oluştuğunu anlıyoruz ve filitreleri söküp yola koyuluyoruz

ve işte herşey tamam ve yola koyuluyoruz kasabamıza doğuru ben oldan eşimi alıp türkiye doğuru yola çıkacam.

ve işte geri dönüş yolundan birkaç kare

ufak bi kahve molası ama bizim kız hala yerinde duramıyo

ordan ayrılıp 30km.ilerde birer çorba yemek için duruyoruz

ve işte buda bana verilen şeref konuğu taktirnamesi gerçektende öyle çünkü yunandan ve almandan gelenler vardı ama ben en iyi konuşmayı yaptım heralde ki bana verdiler

buda taktirle birlikte verilen broş güzel bişey

ve artık geri dönme zamanı.
    fazla resim koymicam artık çünkü bu resim sitesi üzünden kafayı yemek üzereyim

işte İSTANBUL tabelası göründü eve kalmış sadece 280km.

buda gurbetçilerin her seneki çileleri ama bizi etkilemiyo ve 20 dakikada geçiyor kapıyı.

işte otobandaki son molamız ve pazar akşamı saat00:10 Avcılardaki evimize varmış bulunuyoruz

arkadaşlar festivalde sadece 24 saat bulundum ama çok super geçtiğini söyleyebilirim 24saat boyunca motorlar hiç susmadı yani bol bol SS shopar ve enduro sesi dinledim ama o ortamda yine dinlemeye razıyım.
    eylülde büyük ihtimal yine gidecem ama inşalla XTmin ruhsatını hallederim veya parayı denkleştirirsem bir super tenere almak istiyorum.
    umarım hoşunuza gider gezi resimlerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oh ma$allah.. Biz koltuktan popomuzu kaldiramiyoruz, siz sinirlari a$iyorsunuz.. Guzel gezi olmu$, tesekkurler paylasim icin
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .benimle gelecek kimse çikmayinca hanımla ikimiz atladık motora ve gittik bulgaristana.benim XTnin ruhsat problemi olduğundan arkadaştan CBX250 twistar ı aldım ve yola koyulduk(yalnız söylemeden edemicem twistar kadar rahatsız motor daha kullanmamıştım uzun yola sakın ola twistarla çıkmayın poponuz isyan ediyon ve omuzlarınız

CBF 250 ve twister kullananlara bunu söylesen duman ederler adamı ama malesef doğru...Küçük bi scooter ya da YBR 125 tarzı bir motordan sonra CBF 250'ye geçenler için pek problem olmayabilir ama en azından senin için XT'den sonra o kadar rahatlığına ve titreşimsizliğine rağmen twister, attan inip eşeğe binmek gibi bir şey olsa gerek.Ama XT ile gidebilseydin gerçekten harika olurdu.Gezi için tebrikler...

Slm.

Gezi süper. Yurt dışındaki festivallere katılan çok az sayıda üye var. Bunlardan biri olmak güzel bir duygu olsa gerek...

Tabiki büyük makineden inince sıkıntı yaşatmıştır.

Uzun yolda 2 kişi rahatsız edebilir...ama ybr , cbr 125 ve çin motorlarından oldukça fazla rahat olduğu ispatlanmıştır. En azından 12 saatlik gezi ve 400 km için popo huzuru garantisi veriyorum...

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Çok güzel bir gezi. Özellikle yurt dışına yapılan gezilerin paylaşılması çok önemli. Hem seyre doyum olmuyor hemde deneyimleri paylaşıp birçok insana fikir verilebiliyor.

Yolunuz açık olsun.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    paylaşım için teşekkürler. bulgaristan pasaportunuz mu var acaba? yoksa vize işlemlerini nasıl yaptırdınız?
    ==============================
    ==============================

stunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda -titan -twister
    tekerine sağlık. gezinin devamını ve fotoları merakla bekliyorum.
    stunc -honda titan -honda twister
    motosiklet özgürce yaşamak, rüzgarla yaşırmak tır.

babyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125cc
    güzel gezi olmuş.Paylaştığınız için teşekkürler
    [B]Atam Cumhuriyeti Sen kurdun, Onu biz koruyacağız!!! [/B]

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    güzel bir gezi olmuş twister'a güvenipte yola çıkmanız güzel bir düşünce...

Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız söylemeden edemicem twistar kadar rahatsız motor daha kullanmamıştım uzun yola sakın ola twistarla çıkmayın poponuz isyan ediyon ve omuzlarınız kopuyo.
    CBF250'nin selesi uzun yol için biraz yoruyo buna kabul ama zaten motor turing değilki bu bir kusur olsun...ama omuzların kopması konusunu anlayamadım doğrusu...tek seferde 500 km gidip geldim omuzumda hiç bir ağrı hissetmedim halbuki...

Alıntı garacava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 250 ve twister kullananlara bunu söylesen duman ederler adamı ama malesef doğru...
    niye duman edelim arkadaşım...Honda'dan CBF250 satışları için komisyonmu alıyoruz sanki...arkadaş net bir şekilde düşüncelerini söylemiş...bu onun düşüncesidir onu bağlar...ama aynı motoru kullanan bir başka arkadaş bu görüşe katılmaz...herkesin düşüncesiyne saygı duymak lazım...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    paylaşimin için teşekürler dıger resımlerı beklıyoruz
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    çok güzel bi gezi olmuş emekleriniz ve paylaşımınız için teşekkür ederiz.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Teşekkürler
    Diger fotolarıda bekliyoruz

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    çok güzel bir gezi olmuş, tebrikler.
    ben de vize işlemlerini merak ettim. motorla yurt dışına çıkmak için ne gibi bir işlem yapmak gerekiyor?
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    harika gezi olmuş arka çanta kaç litre ?
    Ride your way

Tutkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA AFRİCA TWİN

Tebrikler

Sevgili arkadaşım Mustafa, çok güzel bir gezi yapmışsın bol bol eğlenmişsin anlşılan o ki. 250 lik bir motorla Bulgaristan'a gidip gelmeyi herkez göze alamaz. Bu cesaretinden dolayı seni ayrıca kutlarım. Çok da güzel fotoğraflar çekmişsin, paylaşım için teşekkürler. İnşallah ileriki tarihlerde beraber gideriz bu festivale. Selamlar...

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    ben hala motosikletle yurt dışına çıkmak için yapılması gereken işlemler ve alınması gereken izinleri merak ediyorum
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir gezi olmuş twister'a güvenipte yola çıkmanız güzel bir düşünce...

CBF250'nin selesi uzun yol için biraz yoruyo buna kabul ama zaten motor turing değilki bu bir kusur olsun...ama omuzların kopması konusunu anlayamadım doğrusu...tek seferde 500 km gidip geldim omuzumda hiç bir ağrı hissetmedim halbuki...

niye duman edelim arkadaşım...Honda'dan CBF250 satışları için komisyonmu alıyoruz sanki...arkadaş net bir şekilde düşüncelerini söylemiş...bu onun düşüncesidir onu bağlar...ama aynı motoru kullanan bir başka arkadaş bu görüşe katılmaz...herkesin düşüncesiyne saygı duymak lazım...
    evet mesela bende motoru aldığımdan beri 16.000 km yaptım..ama tek bir sorun bile yaşamadım..hatta yol yorgunluğu bile yaşamadım..durmadan 350 km gittiğim halde...hatta 400..

ve bu arada güzel bir gezi olmuş..benim hayalimde de yatan bir karadeniz gezisi var aslında..var mı katılmak isteyen..
    As The Years Go Passing By...

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    özgürüm doğu karadenizi görcez ama
    Ride your way

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    tebrikler , güzel gezi olmuş
    daha nice kazasız belasız sürüşlere

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özgürüm doğu karadenizi görcez ama
    tamam erkmenim...artvine kadar yolu var bunun..;)
    As The Years Go Passing By...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)