Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[MT MUĞLA] 8 Nisan 2007 Selimiye-Bozburun Gezimiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    KAPTANTIGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Bugün Marmaris te buluşarak önce güzel bi kahvaltı yaptık ardından Datça Bozburun a gittik çok güzel ve eglenceli bir gezi oldu daha fazla uzatmadan resimleri aktarıyorum

Söz Uçar Yazı Kalır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Bileğinize sağlık da nerede Selimiye resimleri?
    Birol HALICI

Black_Jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnşallah bende en yakın zamanda aranıza katılmayı umuyorum

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    emeğine sağlık illegal devamı diğer arkadaşlarda yarına eklenir sanırım
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(

A STATE OF TRANCE

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    muğla mt ye helal olsun döktürdüler bugün aralarındaydım bende,fakat onlara ayak uyduramadım özel meselem yüzünden hepsinden özür dilerim.fotoğraf ve paylaşım için sağolsunlar.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    elinize sağlık güzel resimler birde video çekme imkanınız olsa süper olacaktı ama neyse.

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elinize sağlık güzel resimler birde video çekme imkanınız olsa süper olacaktı ama neyse.
    çekilmediğini nereden bildin elint

Motosikleti
    yamaha 250 dragstar 2003
    bunlar bişey diil...daha bizde ki resimler geliyor...çoook yakında

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Helal olsun Muğla MT ye valla güzel geziyosunuz. Resimlerde çok çok güzel çıkmış muğlaya sevgiler.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Bendeki resimlerde iki gün sonra burada.Güzel geziydi.Yağmur bu kez beni engelleyemedi.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çekilmediğini nereden bildin elint
    hocam bir hata yapıp şaş kaza video felan çektiyseniz bana ulaştır. bak mt dogum günü için klib hazırlıyorum video lazım. yoksa resimlere talim.

Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Valla arkadaşlar gerçekten çok güzeldi hava çok güzeldi bide yeni motorumla ilk defa uzun yola çıkınca biraz yoruldum ama alıştım kerataya haftaya daha güzel olacak inşallah
    Söz Uçar Yazı Kalır...

bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VZ 800 MARADUER
    Oğlum tebrik ederim.Fotolar çok güzel çıkmış.Hava güzel,ekip güzel,gezilen yerler güzel.Ne mutlu size.Devamını dilerim.Kazasız sürüşler.
    Sağlıcakla kalın.
    Baban.
    BOZKURT
    KUBA 150-25

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650

ahh ahhhhh bi şans olsaaa !?!?!?!?!?!?!?!
    neyse artık başka bir geziye
    ömer abi intruderi göremedik ???

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    tabiki kimsenin anlatacağ yok bari ben hemen nlatayım.selimiye ve marmaris arası yaklaşık 60 km lik bir yol.selimiye merkez de BBRR ile karşılaştık düğünde.düğün dolaısıyla gelememişti ama biz muğla mt yiz yaa bastık dğünü. yüzündeki şaşkın ifade "bu adamlar kesin beni takip ediyor " dercesine paranoyak bir ifadeye bürünsede bozuntuya vermdi.
    yolda 4 motosiklet döüş yaparkende ümmet perkitan ile karşılaşmaz mıyız ama zamanımız dardı.ümmet abiyle iki laflayamadık.abi geçmiş olsun.bir dahaki buluşmamızda inşallah oturupğ bol bol sohbet edeceğiz

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bir hata yapıp şaş kaza video felan çektiyseniz bana ulaştır. bak mt dogum günü için klib hazırlıyorum video lazım. yoksa resimlere talim.
    dün video çekimi yaptık ELİNT msnde beni eklersin.bizimde çorbaa tuzumuz olsan.ma klip için daha orjinal bir şeyler düşünüyorsak 2 hafta sonra bodrauma gitme ihtimalimizde var.daha ii ir çekim yapılabilir

Alıntı KAPTANTIGER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla arkadaşlar gerçekten çok güzeldi hava çok güzeldi bide yeni motorumla ilk defa uzun yola çıkınca biraz yoruldum ama alıştım kerataya haftaya daha güzel olacak inşallah
    bekir bir yoruldun pir yoruldun.umarım gelecek hafta daha az yorulursun.motorun hayıorlı olsun tekrar

Alıntı lordskeldan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ahh ahhhhh bi şans olsaaa !?!?!?!?!?!?!?!
    neyse artık başka bir geziye
    ömer abi intruderi göremedik ???
    ahhh selim ahhhh.kimbilir yine ne geldi başına canın sağolsun kardeşim .seni seviyoruz

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    mükemmelsiniz arkadaşlar ya yine hayran bıraktımız bizi gezilerinizi ve fotoğraflarınızı büyük bir ilgiyle takip ediyorum, kazasız, belasız nice gezilere
    Gaziantep mt den selamlar. elint üzülme bir dakika birazda çekim kalitesi kötü ama elimde bir video var gönderirim mesaim biterse akşamleyin
    GAZİANTEP MT
    ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAMOMUZUMDA MAVZER BİR YÜKDÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM
    YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK.

Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bekir bir yoruldun pir yoruldun.umarım gelecek hafta daha az yorulursun.motorun hayıorlı olsun tekrar

Şahin sorma valla dönüşte marmariste sizinle buluşamayınca çok üzüldüm nasıl oldu ben hala anlamadım ama ilginç neyse artık oldu bikere ordan can sıkkınlığı ile biraz hızlı döndüm Muğla'ya ondan Teşekkür ederim Allah sana daha iyilerini nasip etsin inşallah
    Söz Uçar Yazı Kalır...

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    mugla MT coşmuş yıne helal sıze gercekten de ekip iyi hava iyi yanı herşey güzel allah kaza bela vermesim Gaziantep MT den selamlar

Motosikleti
    keeway supershadow 250
    Yine pazartesi, yine ben, yine resimlerin devamı
    Nazara gelmekten korksakta, muhteşem dostlukların oluştuğu Muğla MT olarak, aile yapısında ki gezilerimiz sürecek gibi görünüyor. Bekleriz dostlar.

Bu defa assolistliği bırakayım, biraz daha erken geleyim dedim ama, yine de en son ulaşan ben oldum. ve hemen basmaya başladım deklanşöre. c.tesi akşamından enstantanelerle başlayalım bakalım.

gecenin ilerleyen saatlerinde muhabbetimiz vatanoğlunun evinde, şahin'in gitar resitali ile devam etti. duygu, ömer ve damlaya sonsuz teşekkürler.

sabah her zamanki gibi toplanma yerimizdeydik, ve bu defa bende motorizeydim, hemde hyosung'la (ömer, tekrar tekrar tekrar teşekkür ederim)

bu da sevgili vatanoğlu'nun yeni makinası, kendisinin söyleyeceği yok, ama biz bol bol ıslattık intruder'ı (tekerine taş gelmesin)

hazırlıklar hızla tamanlanıyor, giyiniyoruz, motorları ısıtıyoruz, yoldan gelecek olan arkadaşlarımızı bekliyoruz. hadi bakalım, teker dönsün

ardından içmeler'e kahvaltı mekanımıza gidip, eğlenceli bir hazırlıktan sonra karınlarımızı doyurduk.

oradan, ilk hedefimiz olan selimiye'ye yola çıktık, yolda mola vererek, manzara seyrederek (tabii birde benim carpal tünel'imi dinlendirerek)

arada bizim demir atlarda çayırlara yayıldı

ve selimiye'ye ulaştık, çay kahve molası verdik

ve ardından, ver elini bozburun (ve tabii şahin sahnede)

dağınık bir yürüyüş kolu, herkesin keyfi yerinde

ayyyy! bi de böyle şirin bir şeyle karşılaştık, üç kardeşler ve öyle tatlılardı ki, kapıp kaçırmamak için zor tuttuk kendimizi

ve akşam üstü, ayrılışlar başladı, bir grubu yolcu ettikten sonra, konaklamak isteyenler için pansiyon arayışı başladı, andak bozburun, selimiye dolanıldığı halde, uygun bir yer bulunamadı, son şansımızı turgutta denedik ama yine başarılı olamadık.bu da turgutdan yine delikanlı hyosung

ve geceyi mehmet abilerin evinde karnımızı doyurarak noktaladık, afife abla, mehmet abi, zahmetleriniz ve misafirperverliğiniz için teşekkür ederiz.

ben ve hodja saat22,00 'de yola çıkıp bodruma geldik, geride kalanlar geceye devam ettiler.
    bu haftalıkda benden bu kadar, yeni, yine, yeniden buluşuncaya kadar ışık ve sevgiyle kalın.
    Yürekten verilenler, yürekler alır...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler